Nowe oblicze Turbokillers
A więc stało się!Witamy w nowych szatach graficznych Turbokillers!
Chcąc iść z duchem czasu, mając na uwadze obecnych, jak i przyszłych użytkowników oraz ruch na forum postanowiliśmy zaaplikować nam strzał w postaci zmiany wyglądu jak i strony startowej.
Od dzisiaj Turbokillers będzie ruszać z portalu, nad którego formą dzielnie pracował nasz dział redakcji. Przygotowaliśmy kilka ciekawych tekstów, pomysłów na następne nie brakuje. Będziemy tym samym starali się zasypywać was systematycznie nowymi informacjami, które z pewnością zainteresują Turbokillersa ;)
Nawiązaliśmy współpracę z blogiem TofuPower, także część z postów na portalu pojawi się dzięki wygrzebaniu ich w sieci przez chłopaków z bloga. Listę zaprzyjaźnionych stron będziemy starali się systematycznie powiększać tak, aby nasze newsy rosły w siłę. Jeśli chcesz dołączyć do redakcji - zapraszamy!

Co na was czeka w nowej odsłonie:

- Teksty cykliczne, czyli:

- - Gość nad gościami, czyli 100 Pytań do... - cykl przedstawiający sylwetki naszych użytkowników. Bądźcie przygotowani na otrzymanie pytań i przeprowadzenie wywiadu z wami, tak aby rezultaty można było zamieścić tutaj i przybliżyć tym samym wasze nie tylko forumowe oblicze.

- - Prezentacja na portalu projektu waszego auta - jeśli tylko wyrazisz zgodę postaramy się opisać Twój projekt na głównej stronie.

- -Miejscówka - opisy miejsc, tras, placów, wszystkiego co mogłoby zainteresować Turbokillersa, żeby zabrać swoją nysę na upalanie, przejażdżkę i podziwianie widoków, czy sesję foto na ciekawym tle. Jako, że redakcja nie jest z całej Polski - wasz wkład również liczy się w tym cyklu ;) Opiszemy wszystko co sami wygrzebiecie w Polsce, miejscówki gdzie Wy ćwiczycie, lub plenery czy trasy którymi chcielibyście podzielić się z resztą czytelników.

- - Kącik Ordynussa - czyli wszystko co ordynarne :D

Inna tematyka portalu (mniej cykliczna ;) ):

- Informacje o zlotach,tripach, czy innych wydarzeniach związanych z klubem.
- Ciekawostki ze świata Nissana
- sport, historia, nowości
- Publicystyka tuningowa
- Tematy związane z przepisami drogowymi
- jeśli pojawią się zmiany w prawie na pewno postaramy się was o nich poinformować
- Artykuły sponsorowane - każdy sponsor będzie mógł zamieszczać swoje teksty aby zareklamować produkty, nowości, plany - co sobie zażyczy. Istnieje możliwość zamieszczenia artykułu sponsorowanego dla kogoś kto nie jest sponsorem (np. reklama swojego portalu, czy konkursu organizowanego przez jakąś firmę, którą się reprezentuje) - oczywiście wszystko po umieszczeniu skromnej opłaty za artykuł na konto klubu.

Co do nowości na samym forum:
Wprowadzono na razie jedną, ale ciekawą - tag [ video ], dzięki któremu będzie można zamieszczać filmy zarówno z YT jak i VIMEO.

Informacja dla wszystkich tradycjonalistów - stary styl forum pozostaje waszą opcją do wyboru. Jeśli nie podoba wam się to co widzicie zjedźcie na dół forum i z zakładki styl forum zmieńcie tk_new na Turbokillers. W trosce o wasze przywiązanie do starych barw - pozostawiamy go jako opcję, natomiast nowa skóra będzie ustawieniem domyślnym dla każdej niezalogowanej osoby.

Komentarze: 0 :: Zobacz komentarze (Dodaj swój komentarz)

Następne wydarzenie klubowe
Konkurs na 15 lecie???

Czy wiesz że:

Współpracujemy z:

Ostatnie tematy
» Reperaturki progów 200sx s13
» Problem z praca silnika
» Kupię pompę hamulcową BM57
» Ciekawe miejsce na czujnik temperatury oleju
» Różne tuningowe oraz uniwersalne części do nissanów i innyc
» 5x DEFI oryginalne kompletne / inne
» Tani dobry nowy gwint do s13 i s14
» Zawieszenie gwintowane D2 RACING i DGR s13 / s14
» Grube chłodnice wody s13 i s14 / EVO, Subaru, civic
» Prędkościomierze cyfrowe GPS HUD


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group