Nie foto - Turbokillers rysunkowo (1 z 6...)


Jest to pierwszy z rysunków zrobionych na bazie zasobów zdjęciowych naszego forum. Na dzień dzisiejszy mamy 6 grafik w tym stylu. Następne są troszkę bardziej szczegółowe i przedstawiają pojedyncze auta goszczące u nas - niektórzy właściciele nie spodziewają się 'przerysowania' ;)

Komentarze: 3 :: Zobacz komentarze (Dodaj swój komentarz)

Gość nad gościami, czyli 100 pytań do... MEFisto087

1. Od jak dawna na forum?
Oficjalnie od Piątek 08 Paź, 2010r. 13:29 ale przeglądałem forum sporadycznie od 2005r. bo wtedy nosiłem się z zakupem s12 który nie wypalił z powody fatalnego stanu auta (a było to s12 z fj20 pod maską)

2. Pierwsze auto
fiat 126p (jak miałem 14l), pierwsze zarejestrowane na siebie Audi 80 2,3l quattro (jako że miałem 18l i słabą prace auto zostało sprzedane po miesiącu)

3. Pierwsze mody
Chyba jak większość osób ok18-19r życia pierwszy zakup: felgi potem zawias

4. Pierwszy wypadek
O ile można nazwać to wypadkiem autobus obtarł moją Cordobe która stała sobie grzecznie zaparkowana,

5. Nissany w posiadanu?

[ Czytaj całość ]
Komentarze: 2 :: Zobacz komentarze (Dodaj swój komentarz)

Foto


Komentarze: 0 :: Zobacz komentarze (Dodaj swój komentarz)

Jak ubiegać się o swoje (by Artur1020)
Wiele osób nie wie jak poradzić sobie z potrzaskana szyba lub uszkodzonym autem poprzez spadający lód/gruz z dachu.

Niedawno znalazłem się w podobnej sytuacji i stad pomysł na ten temat!

Poszkodowana była to moja dziewczyna, ale wszystkie czynności wykonywałem ja wiec będę poszkodowana osobę przedstawiał jako „JA”

Samochód stal na parkingu przy budynku handlowym.
Gdy już ujrzałem potrzaskana szybę i pogiętą maskę postanowiłem wezwać administracje budynku, chcąc zamknąć sprawę polubownie.
Syn właściciela nieruchomości zjawił się niemal natychmiastowo (sam właściciel nie był akurat dostępny) dodam, ze niezbyt skory do współpracy oraz starał się zatrzeć wszelkie ślady zaistniałej sytuacji odkopując kawałki lodu nie wiedząc ze wszystko mamy już na zdjęciach ;) . Nie chci...

[ Czytaj całość ]
Komentarze: 4 :: Zobacz komentarze (Dodaj swój komentarz)

Profesor Miodek w kąciku Ordynussa (MEFisto087)


Kiedy się człowiek potknie albo skaleczy woła "O kurwa!". To cudowne, lapidarne słowo wyraża jakże wiele uczuć począwszy od zdenerwowania, rozczarowania, poprzez zdziwienie, fascynację, a na radości i satysfakcji kończąc. Przeciętny Polak w rozmowie z przyjacielem opowiada np.:"Idę sobie stary przez ulicę, patrzę, a tam taka dupa, że o kuuurrrwa."
Kurwa może również występować w charakterze interpunktora, czyli zwykłego przecinka, np.:"Przychodzę kurwa do niego, patrzę kurwa a tam jego żona, no i się kurwa wkurwiłem no nie?".
Czasem kurwa zastępuje tytuł naukowy lub służbowy, gdy nie wiemy jak sie zwrócić do jakiejś osoby płci żeńskiej ("chodź tu kurwo jedna!"), używamy kurwy do charakteryzowania osób ("brz...

[ Czytaj całość ]
Komentarze: 7 :: Zobacz komentarze (Dodaj swój komentarz)

Policja u?ywa nielegalnych radarów (mysza)
Zgodnie z wyrokiem Sądu Rejonowego w Sierpcu na Mazowszu, 102 radary typu Iskra-1 zakupione w latach 2010-2011 przez policję nie spełniają polskich norm i zawyżają pomiary prędkości.

Iskry zostały zakupione z Ukrainy, a według producenta radarów tylko wersje produkowane specjalnie na Polskę spełniają polskie przepisy i wymogi naszych norm.

Sprowadzając radary z Ukrainy dostawca pominął pierwszy etap homologacji - tzw. zatwierdzenie typu - zakładając, że urządzenia są takie same jak te, które zakupione były wcześniej u oficjalnego polskiego dystrybutora. Takie zachowanie zakwestionował biegły sądowy, a sędzia przychylił się do jego opinii. Dla kierowców oznacza to, że mandaty wystawione na podstawie pomiarów dokonanych przez radary Iskra-1 zakupione przez policję na przełomie lat 2010...

[ Czytaj całość ]
Komentarze: 2 :: Zobacz komentarze (Dodaj swój komentarz)

z31 x2
Komentarze: 3 :: Zobacz komentarze (Dodaj swój komentarz)

240sx coupe(onevia/1via) s13 (MEFisto087)
Nie każdy wie że nasza ukochana s13 fabrycznie występowała aż w 9 wersjach nadwoziowych oferowanych z 6 silnikami i dwoma rodzajami skrzyni biegów .

Tym razem zajmiemy się wersją dostępną tylko na rynku USDM mianowicie 240sx(notchback) coupe czyli popularnie zwaną onevią (1via). Jak nie trudno się domyślić, nazwa powstała z połączenia nazw 1 80sx i sil via :wink: ponieważ samo auto wyglądało właśnie jak połączenie przodu z 180sx s13 z tyłem od Silvia s13.

240sx coupe s13 było dostępne w USA jako bardziej ekskluzywna wersja s13 produkowana od 1989r do 1994 oczywiście jak w przypadku swojego brata 240sx fastback/hatchback również i tutaj można wyraźnie rozdzielić wersje zen-ki(1989-1992), chu-ki(1991-1994) oraz convertible(chu-ki)(1992-1994).

Zen-...

[ Czytaj całość ]
Komentarze: 3 :: Zobacz komentarze (Dodaj swój komentarz)

Foto


Komentarze: 7 :: Zobacz komentarze (Dodaj swój komentarz)

1-kwietniowy gość nad gościami,czyli 100 pytań do prze-gości
Dzisiaj wyjątkowo w poniedziałek wywiad z prze-gośćmi. Prze-gość jak wszyscy wiemy zna się na wszystkim dużo lepiej od reszty. Nie interesują go/ich regulaminy i kulturalne wypowiedzi. Oni są prze- i są ponad wszystkimi (w swoim świecie nawet BANy im nie straszne). Cieszymy się tym bardziej, że prze-goście zagościli u nas i udzielili nam wywiadu wszyscy na raz ;)1. Od jak dawna na forum?
Cześć, właśnie was znalazłem na FB i nissan od zawsze był moim marzeniem, także powiedzcie mi na co zwrócić uwagę przy zakupie i czy lepiej brać S13 czy R33? Przeszukałem forum, ale nic nie znalazłem na ten temat.

2. Pierwsze auto
S13, seria, ale w stanie niemalże salonowym....

[ Czytaj całość ]
Komentarze: 6 :: Zobacz komentarze (Dodaj swój komentarz)

Następne wydarzenie klubowe
Konkurs na 15 lecie???

Czy wiesz że:

Współpracujemy z:

Ostatnie tematy
» Drożdze - kto poleci
» [K] zbiornik wyrownawczy chlodzenia do S13
» przerabianie rb25de neo na rb25det neo
» [K] kupię gruba chłodnice wody SR20
» [K] kółko rozrządu ze zmienną geometrią 2jz ge
» [S] S13 bez silnika i skrzyni
» [S] Bilstein B6 + Sprężyny Eibach -30mm S14, S14a, S15
» CA18DET ogromne spalanie
» Kontrolka ABS (Anti-lock) s13
» [S] przepustnica 90mm i relokator Greddy


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group