Poprzedni temat «» Następny temat
Przewody elastyczne s13
Autor Wiadomość
FifkaDBA 

33 TurboCash
Wysłany: Czw 22 Sie, 2013 15:14   Przewody elastyczne s13

Siema wszystkim. Pękł mi przewód elastyczny z przodu w mojej nysce i nie mogę nigdzie go dostać. Ma ktoś dostęp do tego typu części? HELP!!!!! :cry:

Lolson 

1777 TurboCash
Wysłany: Czw 22 Sie, 2013 16:51   

z seryjnymi będzie ciężko bo przy demontażu zwykle sie rozpadają ;) Kup w oplocie i będziesz miał święty spokój
Pozdr

Graczu 

142 TurboCash
Wysłany: Czw 22 Sie, 2013 22:29   

w oplocie może i wiecej i dłużej wytrzymują ale rozmawiając z kimś kto ściga się kjs,na ich temat ,sam powiedział,że woli bez oplotu,bo w razie usterki,pęknięcia takiego przewodu od razu widać przyczyne,a tak to przeglądasz cały układ,czasochłonne

decyzja i tak należy do Ciebie ,domyślam się,że serie cieżko dostać ,sam szukałem długo uszczelki pod pokrywę zaworów ,w końcu zamówiłem w nissanie

pozdro

FifkaDBA 

33 TurboCash
Wysłany: Pią 23 Sie, 2013 09:26   

No tak myślałem sobie, ze można z czegoś dorobić, w oplocie trochę drogie i nie jestem pewny, czy mi sa potrzebne do seryjnego samochodu... Podjadę jeszcze do salonu zapytać, może cena będzie do zniesienia :D

maciu$ 

861 TurboCash
Wysłany: Sob 24 Sie, 2013 15:00   

Graczu napisał/a:
w oplocie może i wiecej i dłużej wytrzymują ale rozmawiając z kimś kto ściga się kjs,na ich temat ,sam powiedział,że woli bez oplotu,bo w razie usterki,pęknięcia takiego przewodu od razu widać przyczyne,a tak to przeglądasz cały układ,czasochłonne

decyzja i tak należy do Ciebie ,domyślam się,że serie cieżko dostać ,sam szukałem długo uszczelki pod pokrywę zaworów ,w końcu zamówiłem w nissanie

pozdro

Totalnie idiotyczny argument...
Chyba nikt nie zakłada przewodu w oplocie, z myslą o szukaniu w nich nieszczelności, poza tym przy przewodzie w oplocie raczej nie ma większego problemu z lokalizacją ewentualnego wycieku, jak się leje to po prostu widać z którego przewodu leci.

Przewód w oplocie to przede wszystkim większa efektywność hamowania, gdzie przewód standardowy puchnie, oplot bedzie jeszcze trzymał parametry. O ile na ulicy może nie są niezbędne to w sporcie zawsze będzie to kolejny krok do poprawy wydajności hamulca.

W ASO przewody będą niewiele tańsze, albo w ogóle w stosunku do oplotu.

Nie masz w okolicy jakiegoś zakładu który trudni się takimi rzeczami jak zarabianie przewodów? Chyba najszybsza i najwygodniejsza opcja to dorobienie z metra.

Saqu 

1928 TurboCash
Wysłany: Sob 24 Sie, 2013 19:02   

na pewno nowe "zwykłe" przewody elastyczne to będzie duży plus dla nissana, w którym część ta już lata swojej świetności ma za sobą...

FifkaDBA 

33 TurboCash
Wysłany: Wto 27 Sie, 2013 13:49   

Zrobię tak jak kolega macius pisał. Dorobię z metra, chyba najlepsza opcja.

Graczu 

142 TurboCash
Wysłany: Czw 01 Maj, 2014 16:45   

maciu$ widzisz nie do końca Masz racje, właściciel samochodu którym się sciga zdemontował przewody w oplocie,a przerobił ich kilka z różnych firm ,skoro zdecydował sie na serię miał powód, dla kogos kto od czasu do czasu pogoni fure na mieście nie ma znaczenia
Ostatnio zmieniony przez Graczu Czw 01 Maj, 2014 16:46, w całości zmieniany 1 raz  

Odpowiedz do tematu