Poprzedni temat «» Następny temat
Gość nad gościami, czyli 100 pytań do... kaszuba
Autor Wiadomość
mysza 

30465 TurboCash
Wysłany: Wto 12 Mar, 2013 08:20   Gość nad gościami, czyli 100 pytań do... kaszuba

Uwzględniając prośby kilku osób publikujemy tym razem rozmowę z jednym z sympatyków. Jego wiedza o klubie, pozwoliła mu na zajęcie podium w konkursie TK. Powitajmy zatem kaszuba:

1. Od jak dawna na forum?
Na forum zarejestrowałem się w kwietniu 2007 roku, wtedy jeszcze pod inna nazwą użytkownika lecz profil ten sam…już nie pamiętam nazwy.

2. Pierwsze auto
Wbrew opiniom, że s13 nie nadaje się na pierwsze auto …. moim pierwszym autem był właśnie nissan s13 :)

3. Pierwsze mody
Pierwszym modem była wymiana silnika abym w ogóle mógł jeździć.

4. Pierwsze zabite turbo?
T25

5.Nissany w posiadanu?
Tylko s13, wciąż ta sama.
(fotka ordynarnego garażu - prace nad nissanem)

6. Co wolisz - tuning czy druting?
Oczywiście tuning, chociaż druting to również element tjunigu i myślę, że wiele osób się o tym przekonało.

7. Drift - na ulicy/na konsoli/na torze?
Jeśli tylko trochę kontrolowany poślizg można nazwać driftem to wybieram drift na ulicy.

8. Built or Bought?
Zdecydowanie Built, jedyną rzeczą, której nie zrobiłem przy nissanie to malowanie auta.

9. Czyj bimber jest najlepszy?
O karwa ! nie pamiętam hahaha a trochę poważniej mówiąc, to ten otrzymany w prezencie :)

10. Jeśli nie Nissan to co? (Co miałeś w planach przed zdecydowaniem się na Nissana?)
Podczas poszukiwania Nissana oglądałem tez Forda Probe , całe szczęście znajomy miał Nissana i mnie przekonał.

11. Inne hobby poza autem?
Hmmm…bardzo lubię filmy historyczne, dużo jeżdżę na rowerze, ksiązki o templariuszach …

12. Perełka Twojego nissana:
Nie ma w nim nic szczególnego…zwykłe stage2.

13. Czy Nissan zmienił Twój styl życia? Jeśli tak to w jaki sposób?
Może nie Nissan ale cała otoczka… to forum uzależnia!!! stałem się ordynusem i o ile dobrze pamiętam kobieta się do mnie nie odzywa – akumulator zajął jej miejsce w nissanie a ‘kadetem tera’ ona nie chce jeździć.

14. Czy siostra komara jest prezesem OT2?
Jeśli chodzi o komara siostrę to dłuuuuuuga historia…nikt jej nigdy nie widział i nie słyszał, czasami komar wspomina, że zamknął ją w piwnicy, założył jej nawet profil na fb ze zdjęciem swojej cioci. M0rr1s natomiast twierdzi, że ją widział gdy był u komara ,trzeba jednak wziąć pod uwagę, że on nic nie pamięta…podobno nawet chciał wykładać na UWM.
Odpowiadając na pytanie…tak, komara siostra jest prezesem OT2, bo to przez nią wszyscy nadużywają… pozdrowienia dla komara siostry i do zobaczenia na alkotripie u komara!

15. Jak idą prace ze sklejeniem modelu R34?
Prace jeszcze nie ruszyły i bez japońskiego kleju nie ruszą ;)

16. Czy przyrodniej siostrze Dody należą się jakieś pieniądze? Jeśli tak to czy stanowiłyby one dla niej przychód, z którego powinna rozliczyć się z ministrem finansów i panem z avatara?
Nie chce mi się wymyslac.

------------------------------------
To by było na tyle - dziękujemy za odpowiedzi :)
Jeśli chcesz zgłosić czyjąś kandydaturę, bądź zadać swoje pytania - zgłoś swoje propozycje TUTAJ

Mój wóz to moja twierdza, w tej twierdzy jem i pierdzę...

Odpowiedz do tematu