podróbki z chin - lista części

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
MiniMi
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 521
Rejestracja: pt 11 wrz, 2009 19:45
Lokalizacja: Tychy/stryszawa
Kontakt:

a Inter Cars lub inne hurtownie mogą sprzedawać (świadomie lub nie) takie podróbki??
Pieniądze można zainwestować, albo przepierdzielić. Można też zainwestować w nissana- czyli przepierdzielić.
Awatar użytkownika
Artur1020
Postojebca
Postojebca
Posty: 1643
Rejestracja: pn 15 lut, 2010 22:46
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Kontakt:

nigdy nikomu nic nie udowodnilem ale mysle ze i takie sceny maja miejsce... :roll:
Niesz sztuka zabić muche przednia szyba tylko boczną =)))
Awatar użytkownika
ige
Postojebca
Postojebca
Posty: 1208
Rejestracja: wt 29 lip, 2008 20:55
Lokalizacja: zg

Valvoline są 4l i 5l. Wiem bo kupowałem i mam w garażu 5w50 i 10w60 ale teraz nie pamiętam które ma jaką pojemność. Na pewno są oryginalne i z tego samego zródła.
BMW E60 M5 [507KM/520Nm] & BMW E60 545i M-Sport [333KM/450Nm] & JEEP GRAND CHEROKEE ZJ 5.9L V8 Limited LX - LA 5"/33" [242KM/468Nm].
Było: S13 CA@260KM, S13 USDM@SR, S13@SR20DET: GT2876R, Arias, Eagle, Tomei, Apexi, ISC, Work, Takata, Spal...@350KM
trabirider
Stały gość
Stały gość
Posty: 243
Rejestracja: śr 03 sty, 2007 09:39
Lokalizacja: SRC

VR1 jest pakowane w litrówkach lub w opakowaniach pięciolitrowych
Awatar użytkownika
ige
Postojebca
Postojebca
Posty: 1208
Rejestracja: wt 29 lip, 2008 20:55
Lokalizacja: zg

VR1 5W50 jest w 4l.
BMW E60 M5 [507KM/520Nm] & BMW E60 545i M-Sport [333KM/450Nm] & JEEP GRAND CHEROKEE ZJ 5.9L V8 Limited LX - LA 5"/33" [242KM/468Nm].
Było: S13 CA@260KM, S13 USDM@SR, S13@SR20DET: GT2876R, Arias, Eagle, Tomei, Apexi, ISC, Work, Takata, Spal...@350KM
Awatar użytkownika
Artur1020
Postojebca
Postojebca
Posty: 1643
Rejestracja: pn 15 lut, 2010 22:46
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Kontakt:

zgadza sie juz wiem ze to (napewno) original;) dziwila mnie tak niska cena stad moje zaniepokojenie
Niesz sztuka zabić muche przednia szyba tylko boczną =)))
Awatar użytkownika
Konrad
-#Klubowicz
-#Klubowicz
Posty: 954
Rejestracja: czw 31 sie, 2006 14:58
Lokalizacja: Koziegłówki
Kontakt:

Macie takie porównanie bov Blizt super sound?

czy się różni fake od oryginału?
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
HouK
Stały gość
Stały gość
Posty: 203
Rejestracja: pt 01 lip, 2011 20:41
Lokalizacja: Bratkowice

Pasy TAKATA
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Dla niektórych JDM jest jedynie sposobem na przeróbki auta, inni idą znacznie dalej i czynią styl JDM swoim sposobem na życie, przejawiającym się we wszystkich jego dziedzinach
Awatar użytkownika
erison
Postojebca
Postojebca
Posty: 1619
Rejestracja: śr 06 sie, 2008 21:42
Lokalizacja: Bydgoszcz

Co prawda inne parametry ale różnice powinny się pokrywać.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
szaman
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 3183
Rejestracja: śr 13 sie, 2008 22:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

ty ale ja nie czaje o co chodzi z tym ori fake w porownaniu zdjecia pierwszego i drugiego do pozostalych - patrzac na ulozenie krawedzi przy korku - tzn. krawedz dolu butli jest w tej samej lini co krawedz przy korku w ORI, a w pozostalych to juz FAKE ma takie ulozenie ;)

to mi sie juz kiedys rzuclilo w oczy ale teraz, w swietle opinii ze motul wycofuje sie z 4l baniek na rzecz 2l ktore trudniej podrobic to chcialbym wyjasnic, musze posprawdzac w garazu jakie butle mi leza, bo wszystkie ktore mialem pachnialy poziomkami wiec raczej ori byly ;)
onepointeightT
--------------------------
Aby wstawić zdjęcia na forum należy(przy użyciu hostingu Zdjęcia Google):
- wrzucić fotki do zdjęcia google,
- dodać zdjęcia do wybranego albumu,
- będąc w albumie i posiadając zdjęcie na fullscreenie kliknąć prawym klawiszem myszy i wybrać "Kopiuj adres obrazu",
- na forum podczas pisania posta przy użyciu znaczników "IMG" wstawić wcześniej skopiowany link.
Awatar użytkownika
Binio_
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 4685
Rejestracja: wt 30 maja, 2006 01:19
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

A wiesz ile koncentrat poziomkowy kosztuje ? :lol:


Jest to niestety przykre, ja od jakiegoś czasu kupuję już motula w puszkach ale to też da się pewnie łatwo podrobić tyle ze mniej opłacalne
Awatar użytkownika
erison
Postojebca
Postojebca
Posty: 1619
Rejestracja: śr 06 sie, 2008 21:42
Lokalizacja: Bydgoszcz

No to dałem zadanie znajdź różnice na zdjęciach :lol:

Pierwsze zdjęcie
- Inne czcionki

Drugie zdjęcie
kolor oleju jest różny

Reszta już łatwiejsza.
Awatar użytkownika
szaman
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 3183
Rejestracja: śr 13 sie, 2008 22:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

erison pisze:No to dałem zadanie znajdź różnice na zdjęciach :lol:

Pierwsze zdjęcie
- Inne czcionki

Drugie zdjęcie
kolor oleju jest różny

Reszta już łatwiejsza.
nie czaje - mi chodzi o to ze na 2 pierwszych zdjeciach jest na odwrot opis niz na 2 pozostalych - patrzac po opakowaniu i jego liniach opisanych wyzej.
roznice miedzy lewym i prawym widze na kazdym ;)
onepointeightT
--------------------------
Aby wstawić zdjęcia na forum należy(przy użyciu hostingu Zdjęcia Google):
- wrzucić fotki do zdjęcia google,
- dodać zdjęcia do wybranego albumu,
- będąc w albumie i posiadając zdjęcie na fullscreenie kliknąć prawym klawiszem myszy i wybrać "Kopiuj adres obrazu",
- na forum podczas pisania posta przy użyciu znaczników "IMG" wstawić wcześniej skopiowany link.
Awatar użytkownika
SZAFA
Stały gość
Stały gość
Posty: 381
Rejestracja: sob 31 lip, 2004 06:04
Lokalizacja: POLAND

Ważny jest ten napis na korku Motul . Nie wiem czy formy zmieniali ale kiedyś ze 4lata temu miałem motula z serii 300v za którego dałem kupe kasy chyba 350 zł/4l . Ostatnio kupiłem też 300v za śmieszny pieniądz w norauto i porównując korki to były troszeczke inne jeśli chodzi o czcionkę. Może zleży od jakiego dostawcy mają korki i pojemniki. Oleje 300v mają specyficzny zapach. :D
X-cess-a kupiłem na allegro i wydaje mi się że to była na 90% podróba ,nie ma tej naklejki podwójnej :) i druk jest słabej rozdzielczości. Porównywałem to z poprzdnią bańką którą kupiłem w carsie i był to oryginał. Dodatkowo od spodu wytłoczone litery i znaki były słabszej jakości . Frontowa naklejka jednak jest jak ORI porównują te fotki powyżej.
Wydaje mi się ,że przez ten olej zajechałem silnik w hondzie. Zostało mi jeszcze z pół bańki.
Ostatnio też tanie są valvo vr1 ale ja na allegro na pewno nie kupie już.
Ostatnio zmieniony sob 29 wrz, 2012 13:32 przez SZAFA, łącznie zmieniany 3 razy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne”