180-240sx, gt-r - info szukam

Moderator: Moderator

Anonymous

Sorry ze tu ale nie mialem gdzie:

Szukam wiadomosci na temat nissana s-13 (silniki, przeniesienie napedu itd, awaryjnosc, opinie, trudno jest takie auto kupic u nas w dobrym stanie bo widuje ich duzo i u siebie i we wrocku?). Moze byc na prv. Z gory dzieki i poz.
Kruchy

s13 s14 s15 100nx, 300zx Skyline GTR= Bog - rulezzz i chyba ich wcale tak wiele nie jest, a poza tym to sa zajebiste auta, choc dobry egzemplarz trudno trafic...
Podpisujesz sie "Calibrafan"....
oj odwazny jestes piszac takie rzeczy na tym forum :shock: niektorzy sposrod NOS :wink: objezdzaja bez zmrozenia oka Audi A8 i integry Type-Ry itd...
juz zaczynam slyszec swist mojej turbinki i wypatruje Cie we wstecznym lusterku. Czy ta czarna kropka 3 mile za mna to Ty? :twisted:
a ja tu tylko sprzatam...
Awatar użytkownika
mellow
Stały gość
Stały gość
Posty: 402
Rejestracja: ndz 21 wrz, 2003 17:37
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

tu masz male info o silniku
:arrow: http://www.xatracing.com/nissanCA18DET.html
ale i tak wszystko jest na stronce http://n200sx.webpark.pl :D
"I had a look around the carpark and couldn't help noticing, that my car is significantly faster than all of yours..."
powered by:Japan Sport Service
Awatar użytkownika
mellow
Stały gość
Stały gość
Posty: 402
Rejestracja: ndz 21 wrz, 2003 17:37
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

A co do stanu tych samoachodow, to bylem w srode w serwisie pana Grzegdali i uslyszalem co takiego ze wszystkie takie smochody jak moj, ktore sa w polse sa bite w przod :shock: :? Niewiem zkdad ta wiedza u mechanikow, aczkolwiek pamietam ich oczy ( :shock: :shock: ) jak ogladali moj egzemplaz :wink: Tymniemniej wyszlo mi trroche blacharki do zrobienia i chyba przed zima zamiast wiekszego turbo :wink: bede mial gdzieniegdzie nowa blache 8)
"I had a look around the carpark and couldn't help noticing, that my car is significantly faster than all of yours..."
powered by:Japan Sport Service
Anonymous

Z techicznego punktu juz wszystko co chcialem to wiem, ale interesuja mnie opnie uzytwikow co do kosztow, wrazen z prowadzenia, awaryjnosci itd chodzi glownie o s-13 ale mysle tez o s-14 z racji na sr20det. Z gory dzieki i pozdrawiam.

P.s Kruchy a co jako Caibrafan nie moge sie pontereswac japonia? A po zatym Calibra to nie A8. Poz
Awatar użytkownika
mellow
Stały gość
Stały gość
Posty: 402
Rejestracja: ndz 21 wrz, 2003 17:37
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Wrazenia - same pozytywne
Koszty - wszystko zalezy ... szczegolnie durze nie sa ... ot bym powiedzial przecietne.

Jak niemasz zamiaru durzo w nim dlubac to wez SR20DET w s14 .... jezeli masz zamiar pobawic sie przy silniku to niema wiekszego znaczenia co wybierzesz oba silniki maja duuuuuuuuuuuuuuuurzy potencjial. W oby przypadkach ( s13, s14 ) morzesz liczyc na b.dobre zawieszenie. Niewiem co chcesz jeszcze wiedziec.... zapytaj konretnie a zapewne wiekszac ludzi tutaj pozieli sie swoimy wrazeniami i odczuciami.
"I had a look around the carpark and couldn't help noticing, that my car is significantly faster than all of yours..."
powered by:Japan Sport Service
Awatar użytkownika
dr Mike
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 537
Rejestracja: pn 28 lip, 2003 11:50
Lokalizacja: Wawa
Kontakt:

Pazur pisze:Z techicznego punktu juz wszystko co chcialem to wiem, ale interesuja mnie opnie uzytwikow co do kosztow, wrazen z prowadzenia, awaryjnosci itd chodzi glownie o s-13 ale mysle tez o s-14 z racji na sr20det. Z gory dzieki i pozdrawiam.

P.s Kruchy a co jako Caibrafan nie moge sie pontereswac japonia? A po zatym Calibra to nie A8. Poz
Pazur - S13 prowadzi się zajebiście. Podobno s14 jeszcze lepiej ale tego juz nie wiem. Trzynastki to fajne autka, tylko do kosztów zakupu musisz zawsze dodać pewną sumę na remont na dzień dobry. Wysokość jej zależy od konkretnego auta ale nigdy nie jest równa 0 :cry: Szczerze polecam!
Kruchy

Pazur pisze:
P.s Kruchy a co jako Caibrafan nie moge sie pontereswac japonia? A po zatym Calibra to nie A8. Poz
Kolego, nie bierz tego tak do siebie, troszke sie nabijalem, ale ja nie jestem z tych co to lekcewaza wszystkich innych, ktorzy nie jezdza takimi furami jak oni sami. Calibra to bardzo ladne auto :!: ( w niektorych wersjach nawet da sie nia jezdzic :wink: ) ale ja mam po prostu uraze do opli :evil: ...Ciesze sie w gruncie rzeczy, ze interesujesz sie roznymi autami (szczegolnie NASZYMI), a nie slepo obstajesz ze tylko Twoje auto jest smochodem, a cala reszta to szmelc (np. VW Golf :twisted: ) Najgorzej nie lubie jak ktos ma horyzonty "wonskie" jak "przedial" wiadomo w czym...

powyzsze jest jedynie kokieteryjna zagrywka pod publike obliczona na efekt krotkofalowy - slowem ONLY NISSAN FOREVER :twisted: :wink:

A odnosnie eksploatacji, to coz - to jest japonska zabawka z elektronika i turbina - trzeba dbac i uwazac, ale majac to auto nalezysz do klasy rwd+boost czyli prawdziwe sportowe auto, a nie usportowiony samochod rodzinny.
Awatar użytkownika
jarkowy
Założyciel Klubu
Założyciel Klubu
Posty: 1088
Rejestracja: sob 26 lip, 2003 23:29
Lokalizacja: Władysławowo
Kontakt:

Puiki jest podpis calibrafan nie udzielę żadnej odpwiedzi :twisted: :wink:
Ale zgadzam się z powższymi odpowiedziami
Nawet proponowałem aby ktoś napisał poradnik kupującego na stronke ale narazie nikt sie nie zgłosił
GTR Sprzedany ale Avatara spobie zostawiam z sentymentu...

SKYRACING

OO\____/OO

602227141


Turbokiller

automatyka www.horyzont.co
pokoje gościnne nad morzem we władysławowwie www.impresja.co
600-961-666
Awatar użytkownika
Lukasz
Stały gość
Stały gość
Posty: 274
Rejestracja: czw 25 wrz, 2003 22:18
Lokalizacja: Dusseldorf | Wrocław
Kontakt:

Może ja bym coś takiego napisał... 8)
Goran220V

Mysle, ze jakby kazdy dorzucil swoja cegielke to by powstala niezla historia :) z przeslaniem, ze generalnie jest z tym tyle roboty, ze wiekszosc potencjalnych nabywcow w polowie lektury by sobie odpuscila i nabyla Lanosika. :wink: A gdyby doczytala do konca to ostatnie zdanie by brzmialo: 200SX/100NX/300ZX to zajebisty samochod i w zyciu bym nie kupil nic innego :)
Anonymous

Dzieki za info, co do kupienie to zdaje se sprwe ze pewnie trudno kupic 13 w dobrym stanie ale sporo ich widuje na ulicach. Co nie tez dziwi s-14 w cale nie sa takie drogie na form jest 99' s-14 z przeiegiem 60tys za 47k pewnie z 2-3 mozna by jeszcze urwac. Myslalem ze za takie cos cza by z 60 dac a tu taka uczciwa cenka. Poz
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne”