What is the limit

Moderator: Moderator

Radzio

mellow pisze:przeczytaj ten watek ( druga strona ) ziom i ochlon .....
:arrow: http://www.gtr.co.uk/forum/upload/showt ... hp?t=16776

To jest ten sam GTR i jego wlasciciel Manuel mieszka na Filipinach, pozatym jak mowie wklejalem juz te zdjecia z RBmotoring juz dosc dawno temu ....
Przekladka byla dokonana w "Skyline Motors L.L.C" z Long Beach w Californi. Prace skonczyly sie w seirpniu 2003 i z tego okresu pochadza zdjecia z RBMotoring.

Interesowalem sie swego czasu konkretnie tym GTRem i przeklada wiec informacje mam jak widzisz z pierwszej reki , pozatym niema drugiego tak dobrze zrobionego LHD GTRa bo nadal interesuje mnie temat przekladek. Wiec jak piszesz, ze rozmawiales z wlascicielem i niewiesz ze on jest z Filipin a na dodatek mowisz ze bylo to w zeszlym roku to niedziw sie ze mysle to co mysle ...
Jak mowie rozmawialem z wlascicielem i auto jest zalegalizowane i zarejstrowane w kaliforni, jezdzi nim jeden ze wspolwlascicieli RB Motoring, byc moze poprzedni wlasciciel byl skads indziej, teraz auto zostalo zlegalizowone i zarejstrowane w US, nie widze sensu czemu ktos z filipin mial by takie auto rejstrowac w CA?
To jest koszt okolo $30000 zeby zlegalizowac to auto... po to zeby tylko zrobic przekladke?
Zobacz zreszta kiedy zostaly dodane ostatnie fotki do galeri, nie bylo to x lat temu.
A jak chcesz wiecej info to proponuje wyslac email dla RB motoring i zapytac kto sie lansowal przy tym aucie na Sema Show w tamtym roku.
Awatar użytkownika
Karrlos
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1402
Rejestracja: pn 26 sty, 2004 22:22
Lokalizacja: Gdańsk

A więc wracając do pytań i odpowiedzi. Widziałem już auto JarkowoCzikowe i jest zajebiste.
Zrobił na mnie olbrzymie wrażenie - mimo, że tylko na lawecie stał. Jest masywny, muskularny a przy tym widać że szybki i zwinny.
Niech Jarek napisze co to jest.
Grupa z GDA być może będzie miała okazję dziś zobaczyć jego możliwości na pasie w Pierwoszynie. O 20 dam znać czy on tam bedzie. Ja jadę na pewno. Takiej okazji nie przepuszczę.
EMWU is dead
Kruchy

Przekladki w skylineach to rzeczywiscie trudny temat, ale robia je. Wersje arabskie niestety sa z reguly slabe.

Skyline ze zdjec ktore daliscie rzeczywiscie jest niezle zrobiony, ale imho i tak np. odstep miedzy pedalami - sprzeglo a hamulec, jest za duzy.

Co do kosztow to napewno sa wysokie, ale jesli ktos chce sobie kupic wersje Z-tune za bagatela 190.000$ to przekladke Ci zrobia za 9000$...

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/ws/eBayI ... ename=WDVW

wlasnie rozwazam te oferte :wink:
Awatar użytkownika
mellow
Stały gość
Stały gość
Posty: 402
Rejestracja: ndz 21 wrz, 2003 17:37
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Niezniszczyl bym Z-tuna zadna przekladka ... ich bedzie/jest jeszcze mniej niz 400R .....
"I had a look around the carpark and couldn't help noticing, that my car is significantly faster than all of yours..."
powered by:Japan Sport Service
Kruchy

mellow pisze:Niezniszczyl bym Z-tuna zadna przekladka ... ich bedzie/jest jeszcze mniej niz 400R .....
o ile wiem ich jest (ma byc) 20.

A co do przekladki, to nie wiem czemu mowisz o niszczeniu. Wprawdzie ta przekladka nie jest robiona przez Nissmo - i to ewidentny minus, ale moze przez jakas dobra firme. W koncu, jak rozumiem, przekladka tez by byla robiona w Japonii. A zreszta jazda na dluzsza mete z kiera po prawej i wachlowanie lewa reka lewarkiem zmiany biegow nie przypada mi do gustu...

wniosek - jesli pewny bym byl jakosci wykonania uslugi - przelozyl bym kiere, wiesz, ze lubie wygode :wink:
chuckie

Kruchy pisze:
mellow pisze:Niezniszczyl bym Z-tuna zadna przekladka ... ich bedzie/jest jeszcze mniej niz 400R .....
o ile wiem ich jest (ma byc) 20.

A co do przekladki, to nie wiem czemu mowisz o niszczeniu. Wprawdzie ta przekladka nie jest robiona przez Nissmo - i to ewidentny minus, ale moze przez jakas dobra firme. W koncu, jak rozumiem, przekladka tez by byla robiona w Japonii. A zreszta jazda na dluzsza mete z kiera po prawej i wachlowanie lewa reka lewarkiem zmiany biegow nie przypada mi do gustu...

wniosek - jesli pewny bym byl jakosci wykonania uslugi - przelozyl bym kiere, wiesz, ze lubie wygode :wink:
Jeździłeś chodzisz na RHD?? Ja jestem praworęczny i mi np lepiej jeździło sie na RHD chociaż dużo nie jeździłem. Na początku z wajchowaniem troche dziwnie ale później git. A z wyprzedzaniem to rzeczywiście problem szczególnie na naszych Polskich dróżkach. Ale gdybym mieszkał w USA, za żadnego bata bym nie przerobił Skyline. Niestety to Polska nie elegancja Francja :wink:
Awatar użytkownika
Lukasz
Stały gość
Stały gość
Posty: 274
Rejestracja: czw 25 wrz, 2003 22:18
Lokalizacja: Dusseldorf | Wrocław
Kontakt:

Też miałem okazje troche pojeździć autem RHD i z począdku miałem wrażenie tak jakbym miał za krótką lewą ręke :wink:, ale w sumie jest OK. Mój brat śmigał takim autem pól roku po polsce i mówił że nie ma dla niego różnicy czy jest to LHD czy RHD no może po za małym problemem, że potrzebny jest pasażer do wyprzedzania :wink:

Co do przekładania kiery w SkyLine to ja bym wolał jeździć z kierownicą po prawej i mieć pewność że jadąc 200 km/h wszystko będzie na swoim miescu :lol: , no ale niestety w polsce RHD nie da się zarejestrować no ale są inne możliwości 8)
Obrazek
Awatar użytkownika
Karrlos
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1402
Rejestracja: pn 26 sty, 2004 22:22
Lokalizacja: Gdańsk

:twisted:

Sorry za wyciągnięcie kotleta, ale mam zdjęcie :twisted:
Wieczorem będę miał ich więcej.
A niedługo pojawi się opis właściciela.

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Nic więcej nie moge powiedzieć - niespodzianka.
EMWU is dead
Awatar użytkownika
Rafi
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 639
Rejestracja: wt 09 mar, 2004 07:57
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

juz przyjechał ziom z uk? :mrgreen:
[scroll]>>>ORDYNUSS TEAM<<< member #001/06 lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem
[/scroll]
cziko

:mrgreen: jarkowy kupiłe gtra r32 :mrgreen:
Awatar użytkownika
Skunio
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 46
Rejestracja: sob 08 sty, 2005 13:07
Lokalizacja: WD
Kontakt:

cziko pisze::mrgreen: jarkowy kupiłe gtra r32 :mrgreen:
poka poka !! :airborne:
www.tgauto.pl
http://sklep.tgauto.pl
http://allegro.pl/sklep/10560393_tgauto_sklep_on_line
Oficjalny diler Ksport, BuddyClub, Ultralite oraz Apex Performance
sprzedawca Koni, EBC, Bilstein itp.
Import na zamownie
Awatar użytkownika
kubus
Stały gość
Stały gość
Posty: 486
Rejestracja: czw 25 mar, 2004 08:30
Lokalizacja: GDA
Kontakt:

no nie powiem malenstwo jest uweee beda foty to sami zobaczycie :)
jak nigdy na fotach mi sie R32 nie podobaly.....w realu w ruchu pare widzialem w UK i tak sobie... ale teraz to sama slodycz rzekl bym.
Thou S-H-to-tha-izzalt not bear false witness against thy neighbour n' shit.

Nissan Klizzay Pusha - Nissan 200sx,300zx, Skyline K-L-to-tha-izzub.
Awatar użytkownika
Camil
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 145
Rejestracja: śr 23 lis, 2005 13:23
Lokalizacja: Czestochowa
Kontakt:

No niech Jarek sie pochwali nowym nabytkiem i nowa wizytowka turbokillersow :D
Bardzo sie ciesze, ze cos takiego juz sie pojawilo :D
Awatar użytkownika
Pajak2444
Postojebca
Postojebca
Posty: 1522
Rejestracja: pn 27 wrz, 2004 22:58
Lokalizacja: Dlugoleka
Kontakt:

Kurcze podniecacie sie w sierpniu autem ktore ogladalem juz 2 musiace temu!!
Respekt za silnik,fele no i kolor taki jak moja 200-ka!
Sprzedam SHORT SHIFTERY ,, downpipy , frontpipy 3", zegary SWOOSH i SAGA 52mm i 60mm
Zablokowany

Wróć do „Ogólne”