Czapka

Moderator: Moderator

laser
Stały gość
Stały gość
Posty: 246
Rejestracja: czw 23 lip, 2009 12:02

Szukałem sobie kapelusza z Nissanem i nigdzie nie ma - wszędzie tylko BMW, Mercedes, a z japońskich to co najwyżej Toyota, ale idę sobie przez LLoret del Mar, a tam "tania czapka, napis gratis".

Napisy haftowane, czapki od 3 do 15 euro. Czarno-czerwone były tylko za 7. Okazało się, że pan z Maroka ma gotowe napisy z nazwami marek samochodów. Dorzuciłem tylko moje 240sx. Niestety nie ma dużego manewru w wyborze miejsca. Tylko z przodu i poziomo. Wyszło jak poniżej - bez szaleństw, ale mi się podoba.

No i jaka frajda popatrzeć jak się Nissan haftuje: http://www.youtube.com/watch?v=Y2OL48F8cO0
Załączniki
czapka.jpg
240sx s13
Awatar użytkownika
Artur1020
Postojebca
Postojebca
Posty: 1643
Rejestracja: pn 15 lut, 2010 22:46
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Kontakt:

Ello takie cos tez jest we Władysławowie (pewnie nie tylko tam) ale w ubieglym roku albo dwa lata temu widzialem goscia z tym tez gdziergal co chciales.tylko on w dowolnym miejscu o ile pamietam. wybiram sie jutro w te okolice to moze sobie cos sprawie:)pozdro;p
Niesz sztuka zabić muche przednia szyba tylko boczną =)))
laser
Stały gość
Stały gość
Posty: 246
Rejestracja: czw 23 lip, 2009 12:02

Profilaktycznie zabierz ze sobą rysunek turbinki z forum :-)

Sprawdz koniecznie czy da się w innych miesjcach i czy można przekręcać napisy. PEwnie jest taka możliowść tylko ten mój marokańczyk nie wiedział jak.
240sx s13
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne”