UWAGA - skradziono 200sx

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
blurek
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 685
Rejestracja: śr 27 paź, 2004 14:13
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

6.10.2011 ok godz. 4-10 w Sosnowcu (stary sosnowiec)
Skradziono czarnego matowego 200sx S13 (polift)
Numery SO5654E

Z uwagi na swierzosc sprawy nie bede podawal cech szczegolnych.

W woj. slaskim jest tylko taki jeden wiec nie da sie niezauwazyc jezeli bedzie sie gdzies poruszal.

Ktokolwiek widzial/ktokolwiek wie ....

EDIT:
ok, liczylem na to ze moze ktos sie odezwie ze gdzies stoi albo cos, ale zapewne jest juz w srubkach a wiec podaje liste czesci i tego co w nim siedzialo, moze komus sie jakos rzuci:

- ECUMASTER DET 3 - praktycznie noweczka, dorabiana wiazka brazowymi przewodami
- szpera z S14
- FMIC najwiekszy by pajak oraz mocno niestandardowe (dorabiane i malowane na szaro) orurowanie by kuvi do tego niebieskie silikony ale nie SAMCO
- 3 zegary auto gauge seria smoke razem ze slupkiem
- turbo timer HKS taki wiekszy kwadratowy
- kolektor baran owiniety ale poprzecierany
- T28
- BOV pro perfect type I
- w bagazniku byl oil catch tank GREDDY
- cala blacharka na czarny MAT
- down pipe 3 cale
- wydech 2 tlumiki El-tek i orurowanie robione przezemnie na rurze 63,5mm - spawane TIGiem bez polerki
- MBC by Jarkowy
- radio Sony ale typu nie pamietam, w bagazniku tuba (uwaga) TONSIL 150
- swiatla mialy polamane plastiki
- nowiutkie 2 opony TOYO Proxes 215 50 R15

VIN jakby ktos szukal:
JN100RS13U0228884
Ostatnio zmieniony czw 06 paź, 2011 22:27 przez blurek, łącznie zmieniany 2 razy.
http://www.ext.com.pl - radiolinie, teleinformatyka
Awatar użytkownika
mysza
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 4348
Rejestracja: czw 07 kwie, 2005 10:32
Lokalizacja: Kraków/Płock

Kurna normalnie wczoraj na zlocie o Twojej furze gadaliśmy :/ (Byłem przy tym jak go odstawiałeś do kuvi'ego w Krakowie, kiedy zjechał się jeszcze Roball i Raptor.)
Aż się wierzyć nie chce... Współczuję...
Podejrzewam, że zwinęli go w Sosnowcu, ale jakieś info dokładniejsze odnośnie miejsca kradzieży też by się przydało, jeśli narazie nie chcesz podawać spisu gratów.

http://allegro.pl/nissan-200-sx-blotnik-przod-prawy-bielsko-i1834142492.html - do końca 14 dni, więc może dzisiaj wystawione ? Patrząc po kolorze to albo to takie brudne albo jakiś pseudo pół mat na nim leży... Flash niby odbłysnął się na przedniej części a na tylnej jakiś taki zmatowiały jest. Tak BTW to mają sporo blach od czarnego, ale już w połysku :/
Ostatnio zmieniony czw 06 paź, 2011 13:00 przez mysza, łącznie zmieniany 3 razy.
Przedszkole Montessori FaSolLa

Protest Wyborczy

Mateusz Pucharski

Mój wóz to moja twierdza, w tej twierdzy jem i pierdzę...
Awatar użytkownika
SnowBizz
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 165
Rejestracja: czw 07 maja, 2009 21:44
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Nie strasz chłopaka bo ten gość na innej aukcji ma już całą ćwiartkę..
Pewnie jak w większości przypadków jakieś gnoje zawinęły żeby się przejechać..
Oby się odnalazł cały i nie ruszony.
SR13 na ukończeniu
Awatar użytkownika
mysza
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 4348
Rejestracja: czw 07 kwie, 2005 10:32
Lokalizacja: Kraków/Płock

Zainteresować się można, także nie rozumiem czemu miałbym nie umieszczać tego co znalazłem na allegro... Każda pomoc się przyda - a to czy jest się o co bać zweryfikuje już sam blurek jak zobaczy aukcje, ew. telefon i wizyta u sprzedawcy. Ćwiartka się błyszczała, a on ma mat i to jedyna część, która wygląda na matową, na dodatek wystawiona dzisiaj.
Co do przejażdżki - mam nadzieję, że tak będzie.
Ale patrząc na to z drugiej strony - te auta stają się jednak coraz bardziej popularne a co za tym idzie potencjalna klientela na części zaczyna się rozrastać (sami zobaczcie wzrastający napływ świeżej krwi do nas). Poza tym jaki problem zwinąć auto, którego wyglądu nie zna 80% policji? Ilu z was zatrzymanych przez policję było pytanych "a co to wogóle za samochód". Jak pójdzie zgłoszenie na policję to czego oni mają szukać jak większość nawet nie wie jak wygląda 200SX, a internetu na komendach nie ma żeby sprawdzić.
Co by nie było, mam nadzieję że auto blurka znajdzie się, czego mu życzę, ale na allegro nie zaszkodzi popatrzeć.
Przedszkole Montessori FaSolLa

Protest Wyborczy

Mateusz Pucharski

Mój wóz to moja twierdza, w tej twierdzy jem i pierdzę...
Awatar użytkownika
borimichal
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 2728
Rejestracja: czw 29 mar, 2007 17:19
Lokalizacja: Skoczów

Ten gosc ktory wystawil ten blotnik,handluje czesciami do sx`a juz od jakiegos czasu.
Druga sprawa,to raczej powazna firma,nawet jak ma jakis lewy towar to raczej sa cwani i tak latwo dupy nie umocza

Mam nadzieje ze fura sie znajdzie.
Awatar użytkownika
SnowBizz
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 165
Rejestracja: czw 07 maja, 2009 21:44
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Auto nie jest tak powszechne w PL więc na części sprzedać ciężko.. Paser nie będzie miał też zbytnio jak dotrzeć do klienta, więc mało prawdopodobne wydaje mi się kradzież na części. Oczywiście, warto szukać wszędzie - allegro, ebay, giełdy samochodowe..
SR13 na ukończeniu
Awatar użytkownika
blurek
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 685
Rejestracja: śr 27 paź, 2004 14:13
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

mysza, thx za czujnosc, to jednak nie moj blotnik (na szczescie) moj mial prostokatne kierunki (polift)

Jezeli ktos go wzial na czesci to zapewne od razu nie beda wyplywac. Jezeli przejechac sie to musze szukac w lasach :/

za pare dni podam liste gratow bo troche tego bylo ... i na dodatek dosc charakterystyczne
W kazdym razie takiego koloru nikt nie ma ;)
http://www.ext.com.pl - radiolinie, teleinformatyka
rostek
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 29
Rejestracja: śr 13 kwie, 2011 13:46
Lokalizacja: Ostrołęka
Kontakt:

wspolczuje :( oby sie nyska znalazla :( a tym co to zrobili rece poukrecac :( jesli spotkam gdzies taka bede trabil na pw
Awatar użytkownika
przemekD
Stały gość
Stały gość
Posty: 414
Rejestracja: czw 26 kwie, 2007 09:52
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

mysza, na aukcji jest błotnik z s14....
Awatar użytkownika
mysza
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 4348
Rejestracja: czw 07 kwie, 2005 10:32
Lokalizacja: Kraków/Płock

opsi :mrgreen:
blurek - jakieś info?
Przedszkole Montessori FaSolLa

Protest Wyborczy

Mateusz Pucharski

Mój wóz to moja twierdza, w tej twierdzy jem i pierdzę...
PiotrekŁDZ
Prime Druciarz
Posty: 1598
Rejestracja: sob 18 kwie, 2009 19:47
Lokalizacja: Łódź

Masakra:/ Mi ostatnio w nocy tez się kręciło jakiś trzech typów przy nysie, ale ja "naszczęście" mam tylko 3 tłoki i brak pompy pliawa więc za daleko bty nie zajechli... :mrgreen:

Ale tobie bardzo współczuje, jeszcze gdyby to była seria, ale za porobione auto nigdy się nie zwróci z odskodowania....:/
Awatar użytkownika
blurek
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 685
Rejestracja: śr 27 paź, 2004 14:13
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

niestety jakiegos pozytywnego info brak ... gieldy dzis czyste, nic nie znalazlem, objezdzilem okolice i narazie tez ani sladu

Swoja droga wymyslilem ekstremalny system wykrywajacy ... zdalny detonator :) Mysle ze wtedy zlodzieje by sie zaczeli bac krasc samochody.
http://www.ext.com.pl - radiolinie, teleinformatyka
rostek
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 29
Rejestracja: śr 13 kwie, 2011 13:46
Lokalizacja: Ostrołęka
Kontakt:

najlepiej to w samochodzie zamontowac GPS :P wbudowac np gdzies w silnik i skitrac :P ale by sie ktos zdziwil jakby taka osoba po samochod przyjechala ^^
Awatar użytkownika
TiGRA
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 1777
Rejestracja: pt 06 lip, 2007 11:17
Lokalizacja: Kórnik /k. Poznania
Kontakt:

blurek, zapalnik odpalany z komórki + 2 metry lontu detonacyjnego + baniak 5 litrów benzyny [lub 400g prochu strzelniczego [lub 2 laski dynamitu]]


Obrazek
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym dniu następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Awatar użytkownika
blurek
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 685
Rejestracja: śr 27 paź, 2004 14:13
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Panowie zrobię chyba kompendium na temat metod złodziejskich
być może nadaje się to na osobny temat
są to spostrzeżenia które będę uzupełniał:
1. Sprawdzenie czy samochód posiada alarm często następuje przez pukniecie w szybę ostrym narzędziem (aby pobudzic czujki), czasem powstaje małe pęknięcie (najpierw myślałem że to od kamienia ale to już kolejna szyba w ten sposób "zaznaczona")
Ostatnio zmieniony ndz 09 paź, 2011 12:46 przez blurek, łącznie zmieniany 1 raz.
http://www.ext.com.pl - radiolinie, teleinformatyka
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne”