UWAGA - skradziono 200sx

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
Draxan
Postojebca
Postojebca
Posty: 1642
Rejestracja: czw 23 cze, 2011 20:52
Lokalizacja: UK - Bridgend / PL - Kraków
Kontakt:

blurek pisze:astępuje przez pęknięcie w szybę ostrym narzędziem do szafki powstania małego pęknięcia
hmm nie rozumiem :P ;)
Awatar użytkownika
blurek
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 685
Rejestracja: śr 27 paź, 2004 14:13
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

juz poprawilem, T9 dal ciala a ja nie sprawdzilem
http://www.ext.com.pl - radiolinie, teleinformatyka
rostek
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 29
Rejestracja: śr 13 kwie, 2011 13:46
Lokalizacja: Ostrołęka
Kontakt:

eh ze tez w tych czasach nie mozna trzymac samochodu pod blokiem bo ktos go moze sobie wziasc :( ja nie wiem jak kupie wreszcie wymarzona nyske to bede musial chyba garaz wynajac bo nie chcialbym stracic samochodziku w ktory wkladam caly swoj czas, serce i pieniadze a jakis frajer jeden z drugim sobie go "wezma" :(

mam nadzieje ze twoja nyska znajdzie sie cala i zdrowa
Awatar użytkownika
ODINN
-#Klubowicz
-#Klubowicz
Posty: 1575
Rejestracja: czw 01 wrz, 2005 02:41
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

wymyslcie sobie prosta sprawe pomiedzy pompa paliwa a aku... taka ktora przy wysiadaniu z samochodu mozecie zabrac do domu, np dolaczajac do kluczy...
Kolektory dolotowe & wydechowe, wydechy, przepustnice, intercoolery, chlodnice, szyny paliwowe, aluminiowe zbiorniki paliwa.
Awatar użytkownika
Tadzik
Stały gość
Stały gość
Posty: 207
Rejestracja: pt 06 mar, 2009 19:59
Lokalizacja: Koszalin/Wrocław
Kontakt:

ja np mam quick release...co prawda nie można przypiąć do kluczy, ale nikt sobie nie pojeździ :mrgreen:
rostek
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 29
Rejestracja: śr 13 kwie, 2011 13:46
Lokalizacja: Ostrołęka
Kontakt:

zdejmowana kieryszka to chyba w dzisiejszych czasach najlepsze rozwiazanie zeby nikt samochodu nie zakosil :P trzeba bedzie to rozwazyc przy kupnie haha ^^
Awatar użytkownika
Marcinrat1
-#Klubowicz
-#Klubowicz
Posty: 340
Rejestracja: pn 02 lip, 2007 18:34
Lokalizacja: Wągrowiec
Kontakt:

Sluszalem o fajnym bajerze na zasadzie jak nie odkrecisz to za 200 metrow skonczy sie bena + jest taki ze jak koles ruszy i zaraz mu zdechnie to <font class="red">PIP</font> a nie mysli co sie stalo... Pod chata chwile sie moze pomeczyc z zabezpieczeniem
Awatar użytkownika
Nurek200SX
Stały gość
Stały gość
Posty: 358
Rejestracja: ndz 04 cze, 2006 19:43
Lokalizacja: Szczecin

GPS fajna sprawa ale tylko wtedy kiedy jest zasięg no i niestety troszeczkę to kosztuje (montaż + comiesięczny abonament). Najlepiej pogrzebać gdzieś w kabelkach jakiś włącznik/wyłącznik i złodziej będzie się trochę męczył.
...:::200SX S13:::...

Nie sztuką jest mieć nowego 200SX-a, sztuką jest wsadzić całe serce w starego, by wyglądał jak nowy ;D
Awatar użytkownika
MichalST
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 11
Rejestracja: sob 13 lis, 2010 22:28
Lokalizacja: Dankowice

Wszelakie wyłączniki, przełączniki w niewidocznych zakamarkach od spodu deski rozdzielczej odłączające zapłon/pompę paliwa, niektórzy mają je podciągnięte na zewnątrz pod zderzak. Równie dobrze można wykorzystać pokrętła od wentylacji i ogrzewania majstrując do nich od tyłu wyłączniki krańcowe i wpiąć je w obwód od rozrusznika (co by po odpaleniu można było sobie ogrzewanie i wentylacje ustawić). Wtedy start rozrusznika byłby możliwy przy np. 60% ogrzewania i nawiewie tylko na stopy. Pomysłów jest mnóstwo a koszty wdrożenia niewielkie :)

Lexusy mają patent na brelok zbliżeniowy, który się nosi przy sobie w kieszeni (nie z kluczykami!) i przy próbie kradzieży np. na stłuczkę złodziej ujedzie kilkadziesiąt metrów po czym auto stanie. Te 200m czy ileś tam jest jakby próba kradzieży odbyła się przed przejazdem kolejowym co by auto nie stało na torach.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
blurek
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 685
Rejestracja: śr 27 paź, 2004 14:13
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

samochod mozna wypchac zamiast go uruchamiac ... tlumik bym slyszal ...
http://www.ext.com.pl - radiolinie, teleinformatyka
edek
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 92
Rejestracja: śr 01 paź, 2008 12:34
Lokalizacja: słupca

Skuteczne dość jest KD-2006 bezobsługowe immo z antynapadem i antyporwaniem. Transponder nosisz w portfelu. Jestes przy aucie to odpali odchodzisz uzbraja sie a jak silnik chodzi i odejdziesz uruchamia antynapad.Zasieg transpondera ok. 15-20m
Ostatnio zmieniony śr 12 paź, 2011 21:26 przez edek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
nismo33
Stały gość
Stały gość
Posty: 258
Rejestracja: pn 01 sie, 2011 13:00
Lokalizacja: Skoczów
Kontakt:

Polak mądry po szkodzie...

Na prawdę bardzo szkoda samochodu. Sprawców najlepiej było by zestrzelić...
Awatar użytkownika
bielakxxx
Stały gość
Stały gość
Posty: 333
Rejestracja: pn 28 sty, 2008 20:50
Lokalizacja: gdynia/dublin
Kontakt:

Chlopaki prosty sposob, znajdzcie sobie, kupcie albo pozyczcie jakis stary telefon. Podlaczcie je na stale pod ladowanie i ukryjcie w samochodzie, nawet jesli odlacza aku to przez jakis czas pochodzi na baterii. Telefon caly czas wlaczony, podajecie tylko numer telefonu na komendzie a oni w ciegu 10-15 minut namierza sygnal . koszt niewielki a auto znajdziecie gdzie dochodzi tylko zasieg.
Awatar użytkownika
mysza
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 4348
Rejestracja: czw 07 kwie, 2005 10:32
Lokalizacja: Kraków/Płock

A jak macie w miarę nowy to zamiast go opylać za 300 zeta na alledrogo zainstalujcie na nim google latitude - poza namiarem telefonu będziecie mieć podaną jego lokalizację przez neta. Chwila grzebania w kodzie i można do tego dodać zrzucanie pozycji do bazy danych np. co 5 minut dzięki czemu da radę odtworzyć historię przemieszczania się samochodu. Przy cenach lokalizatorów GPS z obsługą przez serwer taka opcja jest najtańsza i chyba najlepsza bo samoróbki są lepsze od produktu, który każdy złodziej może kupić w celach badawczych.
Przedszkole Montessori FaSolLa

Protest Wyborczy

Mateusz Pucharski

Mój wóz to moja twierdza, w tej twierdzy jem i pierdzę...
Awatar użytkownika
MichalST
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 11
Rejestracja: sob 13 lis, 2010 22:28
Lokalizacja: Dankowice

Jeszcze teraz jest taki plus u niektórych operatorów na kartę np. w T-Mobile że ważność numeru telefonu wynosi rok od czasu ostatniej wykonanej rozmowy, więc nie trzeba co 2 miesiące doładowywać kartą :wink: A jeszcze można zrobić taki makeup, że jak konkretnie nasz numer zadzwoni na telefon w nysce to zostanie odcięty zapłon, kwestia podłubania w sofcie + układ z przekaźnikiem.
Pozdrawiam
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne”