Sterownik wiatraków z ZG Odinna

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
Bobekk
Stały gość
Stały gość
Posty: 243
Rejestracja: pn 04 cze, 2007 09:32
Lokalizacja: Szczecin

W ostatnich dniach przestał mi załączać wiatraki. Temperaturę pokazuje, piszczy kiedy przekroczy ustawiona wartość, ale nie włącza wiatraki. Chciałem sprawdzić wszystkie kable ale niestety zagubiłem gdzieś instrukcje ze schematem podłączenia. Na razie sprawdziłem tylko przekaźnik (działa jak należy). Czy ma ktoś z kupujących ten kontroler instrukcję obsługi (schemat)?. Jeż tak to poproszę jego skan albo zdjęcia.
Awatar użytkownika
erison
Postojebca
Postojebca
Posty: 1619
Rejestracja: śr 06 sie, 2008 21:42
Lokalizacja: Bydgoszcz

Biały przewód jest od załączania wiatraków. Biały i masa. Oczywiście powinno być to podłączone przez przekaźnik. Masz tu instrukcje ale jest to jakiś kiepski scan i nic na niej prawie nie widać.

https://picasaweb.google.com/105241968940497657732/AdvancedFanTempControler
Awatar użytkownika
Bobekk
Stały gość
Stały gość
Posty: 243
Rejestracja: pn 04 cze, 2007 09:32
Lokalizacja: Szczecin

Kurcze zapomniałem, że były dwa modele do wyboru. Ja mam ten drugi, mniejszy. Mój jest bez pokrętła, z przyciskami dotykowymi. Ale dzięki za zainteresowanie. Jak ktoś ma ten mały to proszę o skany albo fotki instrukcji ze schematem.
Awatar użytkownika
Bobekk
Stały gość
Stały gość
Posty: 243
Rejestracja: pn 04 cze, 2007 09:32
Lokalizacja: Szczecin

Ponawiam prośbę. Jeśli ktoś ma kontroler Top Gauge model I-Touch z ZG Odinna to proszę o skan bądź fotki instrukcji obsługi tego urządzenia. Jest tam schemat podłączenia na którym mi zależy.
Awatar użytkownika
Bobekk
Stały gość
Stały gość
Posty: 243
Rejestracja: pn 04 cze, 2007 09:32
Lokalizacja: Szczecin

Problem rozwiązany. Sam, kabelek po kabelku znalazłem przyczynę. Gdybym miał instrukcję zrobiłbym to szybciej. Szkoda że nikt z posiadaczy itoucha nie spróbował chociaż pomóc. Jedynie erison stanął na wysokości zadania. Niestety on miał inny kontroler.
Awatar użytkownika
erison
Postojebca
Postojebca
Posty: 1619
Rejestracja: śr 06 sie, 2008 21:42
Lokalizacja: Bydgoszcz

Zawsze służę pomocą o ile jest taka możliwość :mrgreen: .
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne”