Gdzie macie ubezpieczenie? ile was to kosztuje?

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
domino
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 2824
Rejestracja: ndz 31 sie, 2008 09:34
Lokalizacja: złotów

Ja polecam firmę która wyszukuje najtańsze ubezpieczenie i załatwia wszystkie formalnosci z tym zwiazane. Coś na zasadzie rankomatu ale robią to ludzie i wiedzą co jeszcze dodać lub odjąć by było taniej. Wiedza tez jakie i gdzie sa promocje i jak z nich skorzystac. Jestem z tego bardzo zadowolony a nawet nie pamiętam jaka to kwota wiec chyba jest mało
Zdrowaś turbino, powietrzaś pełna, gaz z Tobą Błogosławionaśty między kolektorami i błogosławiony owoc żywota twojego moment. Święta turbino, matko mocy, módl się za nami wolnymi, teraz i w godzinę braku wachy amen.
Awatar użytkownika
szaman
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 3183
Rejestracja: śr 13 sie, 2008 22:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

potwierdzam to co pisal domino, mialem do czynienia z taka agencja,
mieli do dyspozycji cos kolo 14 ubezpieczalni, wiec mozna wybierac w ofertach, bedac w jednym miejscu, a nie skakac po punktach/agencjach.

obecnie mam w hdi chyba przez mbank, bo mozna tam rozbic sobie ubezpieczenie na rozne raty, np platne co miesiac i wtedy sie nie czuje tej kwoty, nie mowie ze to najlepsze rozwiazanie, ale mi akurat takie pasuje.
onepointeightT
--------------------------
Aby wstawić zdjęcia na forum należy(przy użyciu hostingu Zdjęcia Google):
- wrzucić fotki do zdjęcia google,
- dodać zdjęcia do wybranego albumu,
- będąc w albumie i posiadając zdjęcie na fullscreenie kliknąć prawym klawiszem myszy i wybrać "Kopiuj adres obrazu",
- na forum podczas pisania posta przy użyciu znaczników "IMG" wstawić wcześniej skopiowany link.
Awatar użytkownika
karolluss
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 74
Rejestracja: śr 06 paź, 2010 19:49
Lokalizacja: Krasnik ko?o lublina

Odgrzewam kotleta. Ostatnio MTU chciało mi z niewiadomych przyczyn doje.. dołożyć oc na 612 zł. Wystarczyło pójść do innego agenta ubezpieczeniowego i w Ergo Hestia płacę 307 zł. 23 lata, od 18 prawko, 60% zniżek. Polecam zmienić pośrednika;)
Awatar użytkownika
Artur1020
Postojebca
Postojebca
Posty: 1643
Rejestracja: pn 15 lut, 2010 22:46
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Kontakt:

ja mam cos kolo 900 z AC
Niesz sztuka zabić muche przednia szyba tylko boczną =)))
krisc
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 84
Rejestracja: wt 25 lut, 2014 23:48
Lokalizacja: Łódź

Link4, pomijając fakt że ŻADNA ubezpieczalnia nie ma takiego auta jak Skyline na liście modeli, to mam OC za 360zł :)
Kuba.a
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 178
Rejestracja: śr 12 lis, 2014 20:09
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Zaznaczacie w formularzu, że auto jest tuningowane? :lol:
Awatar użytkownika
hiszpan
Stały gość
Stały gość
Posty: 250
Rejestracja: czw 18 sie, 2011 06:36
Lokalizacja: Bolesławiec
Kontakt:

O jakich autach mówicie? Bo ja mam S14 w Linku i jakoś 700 mam na rok, zniżki max
Części mechaniczne SR20DET + osprzęt...
kontakt: 783693864
rookie
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 49
Rejestracja: ndz 17 lis, 2013 11:02
Lokalizacja: Radom

Moja fura - s13 i nie mam żadnych zniżek bo to pierwsze auto które stoi na mnie ale mam współwłaściciela z maksem zniżek i płacę 800zł w TUZ-ie. Za to ostatnio zarejestrowałem na siebie grand scenica i jako że to kolejne auto stojące na mnie w tej samej firmie(nadal bez zniżek) płacę 900zł bez współwłaściciela
Awatar użytkownika
domino
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 2824
Rejestracja: ndz 31 sie, 2008 09:34
Lokalizacja: złotów

warta 230 zł ha ha ha chłopaki ale bogaci jesteście że tyle płacicie
Zdrowaś turbino, powietrzaś pełna, gaz z Tobą Błogosławionaśty między kolektorami i błogosławiony owoc żywota twojego moment. Święta turbino, matko mocy, módl się za nami wolnymi, teraz i w godzinę braku wachy amen.
japoński pocisk

310zl w liberty na wlkp. to wmiare
Awatar użytkownika
Marcinrat1
-#Klubowicz
-#Klubowicz
Posty: 340
Rejestracja: pn 02 lip, 2007 18:34
Lokalizacja: Wągrowiec
Kontakt:

ja mam w proama 240sx s13 max zniżki zwyżka za wiek auta i o dziwo dodatkowa zniżka... za h... wie co mam ją już chyba 3 raz i nigdy sprzedawca nie wiedział za co i co to :) 384,82 w wlkp zdecydowanie najtaniej jak mam dotychczas...
Majkelll
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 726
Rejestracja: czw 23 wrz, 2010 22:15
Lokalizacja: Pułtusk

Mi wyszło ponad 900 zł w PZU.
CA18DET - Jeden osiem Turbo burbo...
Awatar użytkownika
Ciast3k
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 140
Rejestracja: wt 22 kwie, 2014 19:33
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Pierwsze auto zarejestrowane na siebie więc jeszcze żadnych zniżek, 20 lat na karku, prawko od 3 lat płącę kafla oc na 200sx s13 więc jest git :P
Szczególnie że jest TYLKO na mnie, bez żadnego współwłaściciela

Hestia :)
350Z Clean Stock ;) <sold!>
200sx s13 Fat Kouki :P
200sx s14a Racing Ed.
Awatar użytkownika
HaKeN
-#Klubowicz
-#Klubowicz
Posty: 431
Rejestracja: pt 08 mar, 2013 10:06
Lokalizacja: Wronki
Kontakt:

Ktoś tam jeszcze coś powie!? Bo kończy się ubezpieczenie i patrzyłem kalkulatorami to pod 500wychodzi mi, 24lata 6lat prawko, zero szkód, 60%zniżek wlkp! Może ma ktoś jakiegoś ziomka ziomeczka co ubezpiecza ;-)?
Awatar użytkownika
domino
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 2824
Rejestracja: ndz 31 sie, 2008 09:34
Lokalizacja: złotów

ziomeczki Ci nie pomogą jak skończysz 24 lub 26 nie pamiętam dokładnie to wyjdziesz z grupy ryzyka i będzie taniej. Ewentualnie ja mam taką firmę ktora mi ubezpiecza wszystkie moje auta i oni sami wyszukują gdzie jest najtaniej i przedstawiają mi ofertę.
Zdrowaś turbino, powietrzaś pełna, gaz z Tobą Błogosławionaśty między kolektorami i błogosławiony owoc żywota twojego moment. Święta turbino, matko mocy, módl się za nami wolnymi, teraz i w godzinę braku wachy amen.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne”