nieuczciwy sprzedawca na ebay.co.uk

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
czarny1986r
-#Klubowicz
-#Klubowicz
Posty: 797
Rejestracja: sob 10 paź, 2009 22:04
Lokalizacja: Konin

chodzi o przedni zderzak kouki, orginał, byłem jako jedyny licytujący, a że nikt nie licytował dalej to sprzedawca zaczął sam sobie podbijać cene z lewego konta z innego ip; licytujący nowy użytkownik to stwierdzięłm ze na 99% to sprzedawca sam sobie podbija żeby za tanio nie sprzedać i moje obawy sie potwierdziły, to nie jest uczciwe :evil:

tu link z poprzedniej aukcji:
http://www.ebay.co.uk/itm/140650157605? ... 500wt_1202

a tu na nowo wystawiony predmiot przez tego sprzedającego żekomo wylicytowany przez kogoś innego:
http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll? ... 500wt_1202

naprawde szkoda, bo może binio podjął by się skopiowania, kilka osób było by chetnych na niego :(

dlaczego to pisze? gdzieś trzeba wywalić z siebie wku#@$*&?!
Awatar użytkownika
mysza
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 4348
Rejestracja: czw 07 kwie, 2005 10:32
Lokalizacja: Kraków/Płock

Może stwierdził, że polaczkowi nie sprzeda :wink:

Było kiedyś całe auto z UK z body kouki na rozprzedanie tutaj - ja z Konradem wzieliśmy lotki bo gość jeszcze drugą skombinował, a co się z body stało to nie wiem...
DK92 to sprzedawał.
Przedszkole Montessori FaSolLa

Protest Wyborczy

Mateusz Pucharski

Mój wóz to moja twierdza, w tej twierdzy jem i pierdzę...
kamil 240
Stały gość
Stały gość
Posty: 259
Rejestracja: wt 11 gru, 2007 18:46
Lokalizacja: z grubej rury 2,5cala

luzik trafi Ci sie jeszcze ;]
Awatar użytkownika
mielnik
Stały gość
Stały gość
Posty: 409
Rejestracja: śr 20 kwie, 2011 17:56
Lokalizacja: Wrocław

badz konsekwentny i licytuj dalej. jak koles dlugo nie bedzie mogl sprzedac to Ci sprzeda :P
Awatar użytkownika
czarny1986r
-#Klubowicz
-#Klubowicz
Posty: 797
Rejestracja: sob 10 paź, 2009 22:04
Lokalizacja: Konin

wbijam w to, napewno od nie go nie kupie, a niech sie nim udławi, pisałem do dk92 o te body wtedy, ale bez odpowiedzi :( kiedys mi sie trafi :)
Awatar użytkownika
mielnik
Stały gość
Stały gość
Posty: 409
Rejestracja: śr 20 kwie, 2011 17:56
Lokalizacja: Wrocław

czarny1986r pisze:wbijam w to, napewno od nie go nie kupie, a niech sie nim udławi, pisałem do dk92 o te body wtedy, ale bez odpowiedzi :( kiedys mi sie trafi :)
i on na to liczy! nie daj sie zmanipulowac i konsekwentnie go mecz swoja cena! xD
Awatar użytkownika
Konrad
-#Klubowicz
-#Klubowicz
Posty: 954
Rejestracja: czw 31 sie, 2006 14:58
Lokalizacja: Koziegłówki
Kontakt:

taka drobna uwaga czarny1986r, jak szukasz przedniego zderzaka kouki to szukaj od razu kompletnego, później będziesz miał mega ciężko znaleźć, migacze i dolne kratki.

kiedyś też go szukałem na e-bay to najlepsze oferty miał japandyno, były kompletne, samej skorupy nie ma sensu brać i tak jak gdzieś jakimś cudem dokupisz resztę to wyjdzie dużo drożej tu masz ofertę japandyno teraz nie ma całego ale za jakiś czas się na pewno pojawi, zagadaj do niego ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
ODINN
-#Klubowicz
-#Klubowicz
Posty: 1575
Rejestracja: czw 01 wrz, 2005 02:41
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

btw, uzywka zdrzak za 1500 zeta?

ojoj...
Kolektory dolotowe & wydechowe, wydechy, przepustnice, intercoolery, chlodnice, szyny paliwowe, aluminiowe zbiorniki paliwa.
Awatar użytkownika
czarny1986r
-#Klubowicz
-#Klubowicz
Posty: 797
Rejestracja: sob 10 paź, 2009 22:04
Lokalizacja: Konin

konrad, ja bym wolał postojówki przerobić żeby wcisnąć pod ten mały klosz jeszcze kierunki, dolnych kratek nie szukam, a japandyno czyli Dino Bekris -znam, pisałem już z nim na temat felg, jak sie kiedyś zdecyduje to mialem wpłacić 100f zaliczki i bedzie mi poszukiwał felg, uczciwy sprzedawca :) a zamawiajac sam zderzak z jp to strasznie to dużo wyjdzie, musiał bym dużo części zamówić żeby opłaciło sie w kontener wsadzić
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne”