Stop wysokim cenom paliw w Polsce

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
borimichal
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 2728
Rejestracja: czw 29 mar, 2007 17:19
Lokalizacja: Skoczów

Moze racja,ale u mnie tej biedy nie widac,ludzie chleja/jedza/pala,w weekendy to nawet w pubach nie ma gdzie usiasc, kupuja nowe samochody/jezdza na wakacje/buduja domy/a te wszystkie gówniary/nastolatki przepuszczaja ogromna kase tatusiow na tipsy/waciki/solare/ubrania-to mnie najbardziej wkurza.

drogi buduja(niewazne czy za pieniadze euro czy nie,ale buduja).
szkoly wyremontowane,miasta ładne.
Praca tez jest tylko trzeba chciec pracowac.

beznyna faktycznie jest droga,no ale z tym nic nie zrobimy,bo zebysmy odczuli spora roznice(cena musialaby pojsc o 1zł na dol) to musieliby zrezygnowac calkowicie z akcyzy/podatków-a to reguluje unia(nawet gdyby rzad obnizyl stawke paliwowa do europejskiego minimum to benzyna bylaby tansza gora o jakies 30gr)
obnizka o 20 groszy dla mnie jest smieszna,na 200litrach statystyczny polak zaoszczedzi 40zł gdy za to paliwo bedzie musial zaplacic okolo 1100zł)-jedna flaszka w miesiacu wypita mniej.
A firmy transportowe i cala reszte osob ktora zyje z jezdzenia stac na paliwo.
Ostatnio zmieniony czw 26 sty, 2012 12:18 przez borimichal, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Draxan
Postojebca
Postojebca
Posty: 1642
Rejestracja: czw 23 cze, 2011 20:52
Lokalizacja: UK - Bridgend / PL - Kraków
Kontakt:

Tylko ze po spaleniu sejmu beda go chcieli odbudowac. A za czyje pieniadze? Oczywiscie ze za nasze...
Awatar użytkownika
Karrlos
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1402
Rejestracja: pn 26 sty, 2004 22:22
Lokalizacja: Gdańsk

hehe
Bardziej chodziło o ludzi.
Z tym, że na ich miejsce znajdzie się więcej kłamców i złodziei, i kółko się zamyka.
EMWU is dead
Awatar użytkownika
kolosezw
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 550
Rejestracja: śr 16 wrz, 2009 21:56
Lokalizacja: wroclaw
Kontakt:

borimichal pisze:moze racja,ale u mnie tej biedy nie widac
pozazdroscic, ale...

biorac srednia krajowa, aby kupic mieszkanie za 250 tysiecy trzeba by pracowac tylko na nie 8,8 roku...
doliczajac miesieczne oplaty na poziomie ok. 600 zl, wychodzi 12 lat...
ile z tego co zarabiamy jestesmy faktycznie w stanie odlozyc przy wydatkach takich jak oplaty za samochod, wyzywienie i dojazdy do pracy + jakies hobby

widzac ludzi, ktorzy zarabiaja duzo ponizej sredniej krajowej nie dziwie sie, ze pytaja "JAK ZYC?"

ps. chyba, ze cos zle policzylem
Obrazek
Awatar użytkownika
BloodS
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 575
Rejestracja: sob 23 lut, 2008 19:51
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Jak słyszę, że Unia nam coś narzuca to mnie coś bierze... :?

Niech mi ku*wa narzucą zarobki chociażby niemieckie za wykonywaną przeze mnie pracę to będę tankował za te 6 zeta z uśmiechem na twarzy...
Ostatnio zmieniony czw 26 sty, 2012 14:03 przez BloodS, łącznie zmieniany 1 raz.
Boys
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 61
Rejestracja: wt 22 lis, 2011 19:27
Lokalizacja: Biała

mysza pisze:blokada autostrad podczas euro - wreszcie ktoś wpadł na jakiś sensowny pomysł, żeby rząd zabolało ;) ciekawe tylko czy cokolwiek z tego wyjdzie...
Na EURO to będzie naturalna blokada dróg niezależnie od protestów. :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Karrlos
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1402
Rejestracja: pn 26 sty, 2004 22:22
Lokalizacja: Gdańsk

BloodS pisze:Jak słyszę, że Unia nam coś narzuca to mnie coś bierze... :?

Niech mi ku*wa narzucą zarobki chociażby niemieckie za wykonywaną przeze mnie pracę to będę tankował za te 6 zeta z uśmiechem na twarzy...
Działa w wdie strony. Gdyby nie unia to pewnie by teraz wielu rzeczy nie było.
Zawsze możesz się przenieść na Białoruś/Ukrainę. Tam paliwo tanie, Unii nie ma, ale jakoś ludzie lepiej od nas nie mają.
EMWU is dead
Awatar użytkownika
BloodS
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 575
Rejestracja: sob 23 lut, 2008 19:51
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Bo tam praktycznie dyktaturę mają...

Ja wiem, że Unia wiele korzyści dała, dopłaty wszędzie gdzie się da, dla przedsiębiorców, rolników, rządu etc. Ale zwykli zjadacze chleba, ludzie fizycznie pracujący nie mają z tego praktycznie nic. Ceny windują w górę, zarobki stoją w miejscu. Jak Unia może narzucać jednakowe zasady wśród wszystkich członków, podczas gdy różnice w bycie społecznym są tak wielkie... A i żeby było zabawniej tylko narzucać potrafią po równo, bo jeżeli chodzi o dawanie to już nagle mogą być różnice między państwami członkowskimi. Taki przykład z rolnictwa, dofinansowanie dla Niemiec w tej samej strefie rolnej jest większe o 30-40% od dofinansowania dla Polski... dopiero walczymy, żeby przed 2015 rokiem się to wyrównało...
How Come ? :?
Awatar użytkownika
bybs
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 878
Rejestracja: śr 26 mar, 2008 21:36
Lokalizacja: Zgierz/Lodz
Kontakt:

KARRLOS ma racje , tez kiedys o tym myslalem :D
Wynajac snajpera i niech jedzie ostro z nimi, same HEAD-y napierac:D
Moze zna ktos jakiesgos KILERA???
kazdy da po 50zl i tyle zlego.
W PL jest troche osob :D
Awatar użytkownika
HouK
Stały gość
Stały gość
Posty: 203
Rejestracja: pt 01 lip, 2011 20:41
Lokalizacja: Bratkowice

:shock: :shock: :shock:
:lol: :lol: :lol: :lol:

Panowie Rozkmine Widzę dobrą macie ale Macki Premierra są wszędzie.Lepiej Strajk obgadać.
ps. Nawet i 100zł mogę dać

2 lata temu wyjechałem 1 raz Za granicę.Po 1 wizycie w jakims tam sklepie,urwało mi Głowe jak Zobaczyłem jak Człowiek może życ.A kwestia Paliwa 8.50e za godzine 98centa 1 litr paliwa.teraz jest po 1.60 ale Belgijczyk za 11euro z łóżka nie wstanie
Ostatnio zmieniony czw 26 sty, 2012 21:14 przez HouK, łącznie zmieniany 1 raz.
Dla niektórych JDM jest jedynie sposobem na przeróbki auta, inni idą znacznie dalej i czynią styl JDM swoim sposobem na życie, przejawiającym się we wszystkich jego dziedzinach
Awatar użytkownika
przepson
Stały gość
Stały gość
Posty: 324
Rejestracja: wt 08 kwie, 2008 10:01
Lokalizacja: radom
Kontakt:

problem w tym ze zaczeli nas wyrownywac z unia od zlej strony... bo wyrownuja wszystko procz zarobkow. %towo za wyplate mozemy duzo mnie zakupic odlozyc.... oni na uzywany samochod sredniej klasy pracuja miesiac dwa a my..... mam brata w niemczech 700euro tygodniowo u nas miesiecznie jak tak ludzie maja sa zadowoleni
graciochy piekniochy od przepsona:)
gg:9503999
tel.509547567
Awatar użytkownika
HouK
Stały gość
Stały gość
Posty: 203
Rejestracja: pt 01 lip, 2011 20:41
Lokalizacja: Bratkowice

Dla niektórych JDM jest jedynie sposobem na przeróbki auta, inni idą znacznie dalej i czynią styl JDM swoim sposobem na życie, przejawiającym się we wszystkich jego dziedzinach
Awatar użytkownika
djlasior
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 168
Rejestracja: pt 23 lip, 2010 18:04
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Kontakt:

Mi stronka nie chodzi poblokowały to pewnie hakerzy donalda... :x
Awatar użytkownika
HouK
Stały gość
Stały gość
Posty: 203
Rejestracja: pt 01 lip, 2011 20:41
Lokalizacja: Bratkowice

U mnie wszystko Gra
Dla niektórych JDM jest jedynie sposobem na przeróbki auta, inni idą znacznie dalej i czynią styl JDM swoim sposobem na życie, przejawiającym się we wszystkich jego dziedzinach
Awatar użytkownika
bybs
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 878
Rejestracja: śr 26 mar, 2008 21:36
Lokalizacja: Zgierz/Lodz
Kontakt:

to co wypelniamy ? podsylamy dalej kazdemu z listy na GG ?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne”