Stop wysokim cenom paliw w Polsce

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
MEFisto087
Redaktor
Redaktor
Posty: 4108
Rejestracja: pt 08 paź, 2010 12:29
Lokalizacja: WM_____

i jak masz profil na fb to na tablice wrzucać :) nie można być biernym
Sucz 200sx S13
Pickup D22
Parch Patrol Y60<= Sprzedany
Opinie w dziale Giełda
Obrazek
"If it isn’t broken, don’t fix it"
Awatar użytkownika
BUGALUS
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 757
Rejestracja: czw 24 maja, 2007 20:58
Lokalizacja: pruszcz gdanski

ja 2 dni temu wypełniłem razem z kumplem szfagrem dziewczyną i siostra dziewczyny :D a co tam :D

ktoś pisał że Niemiec za 11e nie wstaje ja za 14zł/h nie wstaje bo po co

4 lata temu pracowałem w Niemczech i jest tam inny świat w porównaniu do polski

a dlaczego " niemiec " podkreśla mi na czerwono a " polak " nie?? jak napisze o tak " Niemiec" to nie podkreśla ciekawe dlaczego ????
Awatar użytkownika
HouK
Stały gość
Stały gość
Posty: 203
Rejestracja: pt 01 lip, 2011 20:41
Lokalizacja: Bratkowice

Pewnie że poszło We wszystkie strony. nawet Moim starszym konta porobiłem :)
Dla niektórych JDM jest jedynie sposobem na przeróbki auta, inni idą znacznie dalej i czynią styl JDM swoim sposobem na życie, przejawiającym się we wszystkich jego dziedzinach
Awatar użytkownika
Karrlos
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1402
Rejestracja: pn 26 sty, 2004 22:22
Lokalizacja: Gdańsk

i jak udała się akcja?
Gdańsk podobno był zakorkowany

Odpowiedź Pawlak
EMWU is dead
Awatar użytkownika
domino
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 2824
Rejestracja: ndz 31 sie, 2008 09:34
Lokalizacja: złotów

to jest odpowiedz godna polityka którego wybrali ludzie w wolnym głosowaniu.... i ja sie pytam gdzie te siermiegi teraz sa co na tego deb....la dali swoj głos - zaśmieje im sie w twarz!!!
Zdrowaś turbino, powietrzaś pełna, gaz z Tobą Błogosławionaśty między kolektorami i błogosławiony owoc żywota twojego moment. Święta turbino, matko mocy, módl się za nami wolnymi, teraz i w godzinę braku wachy amen.
Awatar użytkownika
blurek
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 685
Rejestracja: śr 27 paź, 2004 14:13
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Idac dalej za Pawlakiem ... proponuje otworzyc konkurencyjna Polska 2.0 - bez "nich"
A protest popieram i bylem :)
http://www.ext.com.pl - radiolinie, teleinformatyka
Awatar użytkownika
Karrlos
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1402
Rejestracja: pn 26 sty, 2004 22:22
Lokalizacja: Gdańsk

Z tego co pamiętam to nawet "prości" robotnicy 20, 30 i więcej lat temu, protestowali idąc na ośrodki rządowe biuro wojewódzkie KC, a nie blokując sklepy.
Może warto skorzystać z doświadczeń strajkujących i też odpowiednio skierować protest - Urząd Wojewódzki/Miejski, a w Wawie także sejm i np przez 2 godziny zablokować ruch w ich okolicy.
EMWU is dead
Awatar użytkownika
blurek
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 685
Rejestracja: śr 27 paź, 2004 14:13
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

tyle ze teraz czasy sie zmienily i aby byc zauwazonym trzeba sie POKAZAC
zreszta protest bedzie kontynuowany i jest coraz wiecej pomyslow
w kazdym razie najgorsza jest biernosc
http://www.ext.com.pl - radiolinie, teleinformatyka
Awatar użytkownika
nismo33
Stały gość
Stały gość
Posty: 258
Rejestracja: pn 01 sie, 2011 13:00
Lokalizacja: Skoczów
Kontakt:

Zaraz za wasze teorie spiskowe z podpalaniem, blokowaniem i innymi tego typu czynnościami buntowniczymi, niebiescy zapukają do drzwi :p
Awatar użytkownika
domino
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 2824
Rejestracja: ndz 31 sie, 2008 09:34
Lokalizacja: złotów

nismo33 pisze:Zaraz za wasze teorie spiskowe z podpalaniem, blokowaniem i innymi tego typu czynnościami buntowniczymi, niebiescy zapukają do drzwi :p

niech pukaja pokaze gdzie benzyna stoi...
Zdrowaś turbino, powietrzaś pełna, gaz z Tobą Błogosławionaśty między kolektorami i błogosławiony owoc żywota twojego moment. Święta turbino, matko mocy, módl się za nami wolnymi, teraz i w godzinę braku wachy amen.
Awatar użytkownika
Pajak2444
Postojebca
Postojebca
Posty: 1522
Rejestracja: pn 27 wrz, 2004 22:58
Lokalizacja: Dlugoleka
Kontakt:

Gdyby nasze społeczeństwo było chocby w połowie tak zgrane jak Francuzi, to paliwo nadal byłoby po 4zł.
Da się stworzyć ryby lądowe, do których są dopłaty, da się stworzyć paliwo proekologiczne- bo jak inaczej nazwać paliwo zawierające tak duze domieszki H2O jak w Polsce ?

to samo auto na niemieckim paliwie na baku przejezdża 100-150km więcej- i nie jest to wywołane lepszymi drogami i mniejszymi korkami, bo jadąc do niemiec autem zalanym w polsce pod korek rezerwe widzimy zanim juz o te 100km wcześniej niż na powrocie.

Ceny paliwa w PL zmieniają się tylko w jedną stronę- zawsze rosną, obojętne czy dolar idzie do góry czy tanieje, gdzie cena za baryłkę pozostaje na tym samym poziomie.

Jeśli 10 polityków spotkałoby na swojej drodze 13,2 grama metalu z podpisem, za jaki wałek dostali takiego bonusa, to wszyscy następni zanim zdecydowaliby sie na przewał, zdażyliby się zestarzeć.

Jedynym sensownym wyjaśnieniem, czemu w PL tak cięzko dostac pozwolenie na broń palna jest chyba paniczny strach wszystkich przy korycie, że napotkają na czynnego niezadowolonego z aktualnego stanu rzeczy PATRIOTĘ.

W niemczech i austrii broń gazowa jest od 18 lat dozwolona,
mało tego :długa broń palna powtarzalna jest dozwolona od 18 roku życia- jeśli osoba ubiegająca się o nią nie była karana.

Chciałbym zobaczyć "pozytywne" skutki wprowadzenia takich przepisów w PL.
W ramach rozwoju regionalnego mogliby nawet wprowadzić premiowany zakup broni rodzimego pochodzenia.
Dałoby to pozytywny rozwój polskiej mysli technicznej, dodatkowe wpływy do budetu- VAT od sprzedanej broni, rozwój fabryk broni, do których już nie trzeba by było tyle dopłacać, żeby nie bankrutowały.
Sprzedam SHORT SHIFTERY ,, downpipy , frontpipy 3", zegary SWOOSH i SAGA 52mm i 60mm
Awatar użytkownika
borimichal
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 2728
Rejestracja: czw 29 mar, 2007 17:19
Lokalizacja: Skoczów

Pajak2444 pisze:Gdyby nasze społeczeństwo było chocby w połowie tak zgrane jak Francuzi, to paliwo nadal byłoby po 4zł.
Da się stworzyć ryby lądowe, do których są dopłaty, da się stworzyć paliwo proekologiczne- bo jak inaczej nazwać paliwo zawierające tak duze domieszki H2O jak w Polsce ?

to samo auto na niemieckim paliwie na baku przejezdża 100-150km więcej- i nie jest to wywołane lepszymi drogami i mniejszymi korkami, bo jadąc do niemiec autem zalanym w polsce pod korek rezerwe widzimy zanim juz o te 100km wcześniej niż na powrocie.

Ceny paliwa w PL zmieniają się tylko w jedną stronę- zawsze rosną, obojętne czy dolar idzie do góry czy tanieje, gdzie cena za baryłkę pozostaje na tym samym poziomie.

Jeśli 10 polityków spotkałoby na swojej drodze 13,2 grama metalu z podpisem, za jaki wałek dostali takiego bonusa, to wszyscy następni zanim zdecydowaliby sie na przewał, zdażyliby się zestarzeć.

Jedynym sensownym wyjaśnieniem, czemu w PL tak cięzko dostac pozwolenie na broń palna jest chyba paniczny strach wszystkich przy korycie, że napotkają na czynnego niezadowolonego z aktualnego stanu rzeczy PATRIOTĘ.

W niemczech i austrii broń gazowa jest od 18 lat dozwolona,
mało tego :długa broń palna powtarzalna jest dozwolona od 18 roku życia- jeśli osoba ubiegająca się o nią nie była karana.

Chciałbym zobaczyć "pozytywne" skutki wprowadzenia takich przepisów w PL.
W ramach rozwoju regionalnego mogliby nawet wprowadzić premiowany zakup broni rodzimego pochodzenia.
Dałoby to pozytywny rozwój polskiej mysli technicznej, dodatkowe wpływy do budetu- VAT od sprzedanej broni, rozwój fabryk broni, do których już nie trzeba by było tyle dopłacać, żeby nie bankrutowały.
z teggo co ja sie orientowalem too wcale ie tak ciezkk zdobbyc pozwolenie ;)

pozattymmm nie chcialbym by bylle "debil" moogl miec broonn!!
Awatar użytkownika
Żołnierz
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 64
Rejestracja: pt 16 wrz, 2011 20:18
Lokalizacja: Żory

Borimichal - dobrze się orientowałeś. To wcale nie jest trudne u nas w kraju :)
Awatar użytkownika
Binio_
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 4685
Rejestracja: wt 30 maja, 2006 01:19
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Sorry , nie mogłem sie powstrzymać od tego offtopu :P
Pajak2444 pisze:Gdyby nasze społeczeństwo było chocby w połowie tak zgrane jak Francuzi...
To byśmy złożyli broń 2go września...
Awatar użytkownika
borimichal
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 2728
Rejestracja: czw 29 mar, 2007 17:19
Lokalizacja: Skoczów

Binio_ pisze:Sorry , nie mogłem sie powstrzymać od tego offtopu :P
Pajak2444 pisze:Gdyby nasze społeczeństwo było chocby w połowie tak zgrane jak Francuzi...
To byśmy złożyli broń 2go września...

ii żarli żaby :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne”