MAPET-TUNIG SHOW THE BEST OF TRENDS

Moderator: Moderator

marco_polo
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 3
Rejestracja: pn 23 sty, 2012 00:42
Lokalizacja: śląsk

Witam
W imieniu organizatorów chciałbym zaprosić was na PIERWSZY ZLOT z cyklu
MAPET-TUNIG SHOW THE BEST OF TRENDS
http://www.mapet-tuning.com/zlot/
Obrazek
14-16 września 2012 Wawrzkowizna
Zlot dla najlepszych projektów w PL dla aut:
Japońskich - BMW - VAG
http://www.facebook.com/events/343879088957144

Celem zlotu jest zgromadzenie w jednym miejscu fanatyków tuningu i ich wycackanych wozideł. Chodząc po forach internetowych zauważyliśmy zależność, że wiele osób zamyka się w kręgu ulubionej marki i nawet nie wie, że w PL są równie ciekawe "grube" projekty z innym logo w grillu lub na masce.
http://vimeo.com/35426608
My - czyli grupa znajomych, pasjonatów, skupionych wokół portalu mapet-TUNING wraz z patronatem jakim otoczyła nas marka TRENDS, a dokładniej czasopisma Japan Trends, VW Trends i BMW Trends - podjęliśmy wyzwania postawienia obok siebie tych kilku na pierwszy rzut oka niezwiązanych ze sobą marek tylko po to, by zafundować Wam w jednym czasie i w tym samym miejscu uczte dla oka w postaci dziesiątek perełek z polskiej sceny tuningowej...
Obrazek

Zlot nie ma na celu pokazania, którego producenta auta są lepsze i kto lepiej tuninguje samochody. Chcemy stworzyć niepowtarzalny klimat rodem z zagranicznych imprez, gdzie każdy uczestnik zlotu miło spędzi czas w gronie maniaków, a nie jak często bywa na masowych spędach - niespełna rozumu kierowców, co jeżdża pod wpływem obwieszonym siatkami bolidem 1.3 i "palą gumę" na trawniku. Każde auto uczestniczące w imprezie otrzyma pamiątkowe wyróźnienie dla odznaczenia, że znalazało się w gronie najlepszych aut z PL... Dodatkowo oczywiście zostaną przyznane odznaczenia innego typu. Między innymi innymi najcikawszy silnik, wnętrze, koło czy zawieszenie. Staramy się by pula nagród była również interesująca.

Obrazek
Impreza odbędzie się celowo w Centrum Polski, by każdy miał podobną odległość do pokonania. Miejscem zlotu będzie ośrodek wypoczynkowy Wawrzkowizna w Rząsawie koło Bełchatowa. Sprawdzony przez nas dwukrotnie ośrodek z dobrym zapleczem noclegowym i ciekawym położeniem wśród lasów i zalewu. W ośrodku znajduje się restauracja i i inne punkty gastronomiczne. W związku, że znajduje się na terenie chronionym jest zakaz grillowania! oprócz wyznaczonego miejsca na ognisko, które odbędzie się w sobotni wieczór.
TU NAS ZNAJDZIECIE
http://maps.google.pl/maps/ms?ie=UTF8&h ... ea5bfaf984

Zlot dla ekip aut zaproszonych i przyjętych po zgłoszeniu bedzie trwał do godz 14 w piątek do 14 w niedzielę, a głównym dniem zlotu jest jak zwykle Sobota. W sobotę i w niedzielę na teren imprezy będą wpuszczani zwiedzający, którzy mogą przebywać na terenie w godzinach 10-20. Cena biletu dla zwiedzających to 5zł.
Obrazek

Dla aut uczestniczących będzie otwarta w piatek i w sobotę do godzin południowych na terenie zlotu minimyjnia mapet-TUNING powered by Meguiar's. Inne myjnie w pobliskim Bełchatowie. Cena za wjazd dla auta i kierowcy/właściciela wynosi 50zł i będzie pobierana do 20 lipca przelewem na konto. Każdy inny widz / zlotowicz pomijając kierowcę / właściciela pojazdu ponosi opłatę wysokości 5zł przy bramce zlotowej
Zapraszamy do wysyłania zgłoszeń :)
zlot-JAPAN@wp.pl
Pozdrawiam
marco_polo
marco_polo
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 3
Rejestracja: pn 23 sty, 2012 00:42
Lokalizacja: śląsk

są pierwsi przyjęci zapraszamy serdecznie
Awatar użytkownika
domino
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 2824
Rejestracja: ndz 31 sie, 2008 09:34
Lokalizacja: złotów

planuje ktos jechac od nas??
Zdrowaś turbino, powietrzaś pełna, gaz z Tobą Błogosławionaśty między kolektorami i błogosławiony owoc żywota twojego moment. Święta turbino, matko mocy, módl się za nami wolnymi, teraz i w godzinę braku wachy amen.
Awatar użytkownika
Fer
Stały gość
Stały gość
Posty: 405
Rejestracja: sob 17 lip, 2010 17:54
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Ja bym pojechał, tylko wyjazd stoi pod znakiem zapytania do ok Maja/Czerwca, czy uda mi się podkładać niebieskiego Laurela :?
Awatar użytkownika
xZealoTx
Stały gość
Stały gość
Posty: 464
Rejestracja: śr 16 lip, 2008 21:40
Lokalizacja: Dębica
Kontakt:

Ja sie wpisałem ze Jade, ale tylko Bikerem jak sie uda, obczaic to i tamto :D
Niskie, Szerokie... i jedzie się Bokiem
S14a in Progress (4%)
Honda CB600F Hornet (94bhp) (100%)
Awatar użytkownika
Konrad
-#Klubowicz
-#Klubowicz
Posty: 954
Rejestracja: czw 31 sie, 2006 14:58
Lokalizacja: Koziegłówki
Kontakt:

Ja planuje jechać
Obrazek
Awatar użytkownika
bybs
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 878
Rejestracja: śr 26 mar, 2008 21:36
Lokalizacja: Zgierz/Lodz
Kontakt:

Ja chce Michala namowic, moze wyskoczymy :wink:
wsumie licze na to :D :D
marco_polo
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 3
Rejestracja: pn 23 sty, 2012 00:42
Lokalizacja: śląsk

będzie mała japonia zapraszamy serdecznie :D
Awatar użytkownika
Binio_
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 4685
Rejestracja: wt 30 maja, 2006 01:19
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

bybs pisze:Ja chce Michala namowic, moze wyskoczymy :wink:
wsumie licze na to :D :D
A jak do tego czasu polubię bandy bardziej niż wczorajsze kakao i auto będzie poobdzierane ? :?

Wstępnie sie piszę ;)
Awatar użytkownika
domino
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 2824
Rejestracja: ndz 31 sie, 2008 09:34
Lokalizacja: złotów

Konrad pisze:Ja planuje jechać

dostałeś sie??
Zdrowaś turbino, powietrzaś pełna, gaz z Tobą Błogosławionaśty między kolektorami i błogosławiony owoc żywota twojego moment. Święta turbino, matko mocy, módl się za nami wolnymi, teraz i w godzinę braku wachy amen.
Awatar użytkownika
czarny1986r
-#Klubowicz
-#Klubowicz
Posty: 797
Rejestracja: sob 10 paź, 2009 22:04
Lokalizacja: Konin

domino zakladaj fele jdm i sie wpisuj, bo tak to nie wiem czy ktokolwiek jeszcze by sie zalapal
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne”