Potrzebna Pomoc i Informacje....

Moderator: Moderator

skolimus
Stały gość
Stały gość
Posty: 218
Rejestracja: wt 12 maja, 2009 18:16
Lokalizacja: Lubań
Kontakt:

O to już coś, możesz sie starać z ubezpieczenia drogi coś wytargać. Musisz tylko sie dowiedzieć do kogo należy ta droga i gdzie jest ubezpieczona. Masz 3 lata na złożenie papierów. Mi za oponki wypłacili tylko 50% bo stwierdzili, że jestem współwinny- bo tamtendy jechalem.. Bez komentarza. Nie chciało mi sie już tego dłużej ciągnąc. Tak że nie poddawaj się i walcz. Wszędzie chcą nas dymać.

Pozdro
Awatar użytkownika
Artur1020
Postojebca
Postojebca
Posty: 1643
Rejestracja: pn 15 lut, 2010 22:46
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Kontakt:

a za co ten mandat?
Niesz sztuka zabić muche przednia szyba tylko boczną =)))
Ryoshin
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 40
Rejestracja: wt 26 lip, 2011 11:39
Lokalizacja: Jesionowo
Kontakt:

mandat standart :) ze tak powiem za NIEPRZYSTOSOWANIE SIE DO WARUNKOW JAZY ITP... ale dzis po rozprawie juz i NIEWINNY :D hehe a co do odszkodowania to nie wiem wlasnie bo przegapilem o 2 dni przeglad auta;/ mialem w tamten dzien przerejestrowac go i zrobic przeglad ale nie zdazylem;/....... i nie wiem czy wg mam jakies szanse jesli wyjdzie ze auto bez przegladu bylo.
Ryoshin
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 40
Rejestracja: wt 26 lip, 2011 11:39
Lokalizacja: Jesionowo
Kontakt:

bo gdyby nie to to juz bym zlozyl o odszkodowanie a tak sie wacham bo jest niepewne......
skolimus
Stały gość
Stały gość
Posty: 218
Rejestracja: wt 12 maja, 2009 18:16
Lokalizacja: Lubań
Kontakt:

WIesz.. co do odszkodowania to juz dokladnie nie pamietam jakie papiery skladałem, ale byla tam notka z policji, a tam chyba nei ma nic o przeglądzie. Zadzwon do zarządu dróg u siebie i niech CI powiedzą jakie papiery masz złożyć. Ja bym walczył.
Ryoshin
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 40
Rejestracja: wt 26 lip, 2011 11:39
Lokalizacja: Jesionowo
Kontakt:

w sumie zawsze sprobowac mozna;) gorzej jak w czasei sprawy wyjdzei i mi dowala kare za jazde bez przegladu ;p
Awatar użytkownika
kamilp1908
-#Klubowicz
-#Klubowicz
Posty: 1433
Rejestracja: śr 30 maja, 2007 07:06
Lokalizacja: Płock/Warszawa
Kontakt:

Będą chcieli na pewno ksero dowodu, więc jeśli nie będzie wbitego przeglądu a wypadek będzie po dacie to nawet nie licz na żadne odszkodowanie. Dla nich będziesz jeździć niesprawnym samochodem i to będzie powód, żeby odrzucić wniosek o odszkodowanie. Najlepiej sobie "załatw" pieczątkę w dowód.
Turbo zaczyna pompować, a tylne koła wariować :D
Awatar użytkownika
kober
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 31
Rejestracja: pn 23 maja, 2011 16:04
Lokalizacja: Wrocław

Musisz załatwić przegląd przed wypadkiem. Tylko pomyśl czy nikt nie miał wglądu w papiery (grodzki, policja) żeby nie było jaj, że masz jakąś notę sporządzoną lub ksero dowodu, a później przyniesiesz papiery z przeglądem. Jak wszystko będzie ok to poszukaj jakiegoś diagnosty i pogadaj. Czasami uda się tak załatwić że nawet auta nie ogląda, więc wtedy nawet nie wspominasz że używałeś go do wyrębu lasu.
Awatar użytkownika
mielnik
Stały gość
Stały gość
Posty: 409
Rejestracja: śr 20 kwie, 2011 17:56
Lokalizacja: Wrocław

kober pisze:Musisz załatwić przegląd przed wypadkiem. Tylko pomyśl czy nikt nie miał wglądu w papiery (grodzki, policja) żeby nie było jaj, że masz jakąś notę sporządzoną lub ksero dowodu, a później przyniesiesz papiery z przeglądem. Jak wszystko będzie ok to poszukaj jakiegoś diagnosty i pogadaj. Czasami uda się tak załatwić że nawet auta nie ogląda, więc wtedy nawet nie wspominasz że używałeś go do wyrębu lasu.
łooo ryzykownie :P
Majkelll
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 726
Rejestracja: czw 23 wrz, 2010 22:15
Lokalizacja: Pułtusk

Ryzykownie? Polska panie :twisted:
CA18DET - Jeden osiem Turbo burbo...
Ryoshin
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 40
Rejestracja: wt 26 lip, 2011 11:39
Lokalizacja: Jesionowo
Kontakt:

wiem o co chodzi z tym przegladem i moglbym zalatwic to tylko ze przy wizycie gliniarze zabrali mi dowod, auto bylo nie przerejestrowane i dowod wrocil do warszawy... a 2 to to ze gliniarz widzial ze przeglad sie skonczyl tylko chyba tego nie wbil w raport bo wczoraj w sadzie niby sedzina wspominala o przegladzie i wg czy auto bylo sprawne i nic nie wyszla a przegladali raporty i papiery z dnia zdarzenia, wiec teraz chybil trafil.
Awatar użytkownika
kamilp1908
-#Klubowicz
-#Klubowicz
Posty: 1433
Rejestracja: śr 30 maja, 2007 07:06
Lokalizacja: Płock/Warszawa
Kontakt:

Używaj interpunkcji, ciężko się to czyta.
Turbo zaczyna pompować, a tylne koła wariować :D
Awatar użytkownika
domino
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 2824
Rejestracja: ndz 31 sie, 2008 09:34
Lokalizacja: złotów

nie kombinuj nic z przegladem bo moze sie kryminałem skończyć i jeszcze diagnoście dowalą. składaj papiery o odszkodowanie jak nie spróbujesz to nie bedziesz wiedziec i zawsze bedziesz sie bił z myslami że można było spróbować
Zdrowaś turbino, powietrzaś pełna, gaz z Tobą Błogosławionaśty między kolektorami i błogosławiony owoc żywota twojego moment. Święta turbino, matko mocy, módl się za nami wolnymi, teraz i w godzinę braku wachy amen.
Awatar użytkownika
Artur1020
Postojebca
Postojebca
Posty: 1643
Rejestracja: pn 15 lut, 2010 22:46
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Kontakt:

hmmm skoro masz nie wazny przeglad to raczej mozesz zapomniec o odszkodowaniu bo tak jak ktos wspomnial beda szukac tylko powodu by sie tego problemu wyzbyc, lecz nie szkodzi sprobowac moze to przeocza tym abrdziej skoro nie ma notatki w tych calych aktach
Niesz sztuka zabić muche przednia szyba tylko boczną =)))
Ryoshin
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 40
Rejestracja: wt 26 lip, 2011 11:39
Lokalizacja: Jesionowo
Kontakt:

a moze wie ktos gdzie znalesc w dobrym stanie bude??:) to bym najwyzej przekladke zrobil;) choc z tego co wiem malo jest nysek z takim stanem jakim ja mialem ehh szlak by to wszystko trafil...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne”