POMOCYGdzie kupić dobre szpilki do dystansów przykręcanych??

Moderator: Moderator

wiszene
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 529
Rejestracja: pt 15 lut, 2008 13:19
Lokalizacja: świętokrzyskie
Kontakt:

Prosił bym o jakieś kompetentne sklepy:) Tylko NIE Ring Auto tuning z Krakowa!!!!! Nie polecam....beznadziejna obsługa,na towar trzeba czekać 2 tyg!!! i na dodatek jeszcze nie przyjdzie to co w zamówieniu!!! Mój brat 3 razy odsyłał szpilki temu kolesiowi,po prostu porażka!!! J ateraz czekałem 2 tyg na szpilki,i przyszły nie te co trzeba,dzwonie do kolesia a ten się bezczelnie rozłancza!!!

Proszę o inne,konkretne opcje:)
Dzięki i pozdrawiam:)
Ostatnio zmieniony czw 01 mar, 2012 14:39 przez wiszene, łącznie zmieniany 1 raz.
S13 1JZ
Awatar użytkownika
erison
Postojebca
Postojebca
Posty: 1619
Rejestracja: śr 06 sie, 2008 21:42
Lokalizacja: Bydgoszcz

wiszene
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 529
Rejestracja: pt 15 lut, 2008 13:19
Lokalizacja: świętokrzyskie
Kontakt:

Ale mi chodzi nie o szpilki z radełkiem,tylko o te z łebkiem sześciokątnym na klucz 17. Mam u siebie zmienny rozstaw śrub i te które chce są właśnie takie jak napisałem,Może uda mi się wstawić fotkę:)
Proszę o jeszcze jakieś propozycje.Pozdrawiam
S13 1JZ
Awatar użytkownika
Fer
Stały gość
Stały gość
Posty: 405
Rejestracja: sob 17 lip, 2010 17:54
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

wiszene, to dziwne co mówisz o Ring Tuning, zamawiałem u nich dystanse 3cm przez Grzybowem w zeszłym roku i miał w tydzień wykonać ale odrazu była wątpliwość czy w piątek przed wyjazdem je dostanę, ale wszystko było na czas...
Ban0ff
Postojebca
Postojebca
Posty: 1813
Rejestracja: pn 19 wrz, 2005 14:47
Lokalizacja: Jarosław
Kontakt:

Sprzedam przewody teflonowe do turbo w oplocie stalowym, komplet do CA18 (t25/t28/gt2x) 300zl, SR20 320zl info na priv

S13 2JZ / 730HP 820NM
wiszene
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 529
Rejestracja: pt 15 lut, 2008 13:19
Lokalizacja: świętokrzyskie
Kontakt:

Fer pisze:wiszene, to dziwne co mówisz o Ring Tuning, zamawiałem u nich dystanse 3cm przez Grzybowem w zeszłym roku i miał w tydzień wykonać ale odrazu była wątpliwość czy w piątek przed wyjazdem je dostanę, ale wszystko było na czas...
3 lata temu jak zamawiałem,też tak było,ale w tamtym roku i w tym to koleś poprostu moim zdaniem olewa sprawe i tyle... A powiedz mi czy Twoim zdaniem (o ile dzwoniłeś do niego) dobrze sie gada z tym facetem?? Zachowuje się jak jakiś gbur,jak robot i tak jak by komuś robił te szpilki za darmo...dla mnie frajer i tyle i rozłącza sie w połowie rozmowy...bez komentarza..zero kultury!!! Kij mu w oko..

Dzięki BanOff:)
S13 1JZ
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne”