ekspres reporterów - wał kierowcy SX'a - wyjaśnione ;)

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
mysza
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 4348
Rejestracja: czw 07 kwie, 2005 10:32
Lokalizacja: Kraków/Płock

http://www.tvp.pl/publicystyka/magazyny-reporterskie/magazyn-ekspresu-reporterow/wideo/06032012/6530721
oglądać od 34 minuty...
pytanie czy cfaniak jest u nas na forum... jak jest to co z nim robimy? - jeśli kogoś dziwi moje pytanie to zastanówcie się czy osoba, z którą handlujecie w giełdzie mając wasze dane nie poda ich następnym razem przy kontroli policji? Nie wspominając o fakcie, że takim zachowaniem godzi w dobre imię klubu (o ile tutaj ma konto)
Miłego oglądania ;)
Ostatnio zmieniony czw 08 mar, 2012 09:21 przez mysza, łącznie zmieniany 3 razy.
Przedszkole Montessori FaSolLa

Protest Wyborczy

Mateusz Pucharski

Mój wóz to moja twierdza, w tej twierdzy jem i pierdzę...
Awatar użytkownika
BUGALUS
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 757
Rejestracja: czw 24 maja, 2007 20:58
Lokalizacja: pruszcz gdanski

mi nie działa bo muszę coś tam .... i nie mogę oglądnąć
Awatar użytkownika
mysza
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 4348
Rejestracja: czw 07 kwie, 2005 10:32
Lokalizacja: Kraków/Płock

Pod firefoxem działa. W skrócie dla tych co im nie działa - gość palił gumy pożyczonym nissanem, po czym zatrzymała go policja. Nie mając prawa jazdy ani żadnych dokumentów przy sobie podał dane kogoś zupełnie innego, pasażer (właściciel auta) potwierdził fałszywe dane i na niewinnego gościa wystawili mandat. Facetowi grozi zamknięcie gospodarstwa rolnego i ogólne bagno bo dwóch cfanych się znalazło...
Jeśli z kimś takim ktoś od nas będzie miał doczynienia np. poprzez handel w giełdzie - on znając jego dane równie dobrze też je może podać przy następnej kontroli. Jeśli właściciel auta, który użyczał go zatrzymanemu do kontroli kierowcy potwierdził fałszywe dane kierującego to może zrobić z jedym z nas to samo - wystarczy że będzie mieć jego dane - widocznie nie obce są im takie numery... ;)
Ostatnio zmieniony czw 08 mar, 2012 09:20 przez mysza, łącznie zmieniany 1 raz.
Przedszkole Montessori FaSolLa

Protest Wyborczy

Mateusz Pucharski

Mój wóz to moja twierdza, w tej twierdzy jem i pierdzę...
skolimus
Stały gość
Stały gość
Posty: 218
Rejestracja: wt 12 maja, 2009 18:16
Lokalizacja: Lubań
Kontakt:

Obejrzalem to, ale zastanawiam sie co do tego ma nissan.. tak go ciągle pokazują.. przecież reporterzy wcale nei pogadali z tym gosciem "cfaniakiem", więc go nie wyśledzili. I o ile sie dobrze wsluchalem to nikt tam nie powiedzial, że to nissana prowadzil ten cfaniak.
Awatar użytkownika
mysza
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 4348
Rejestracja: czw 07 kwie, 2005 10:32
Lokalizacja: Kraków/Płock

no pokazali jego fotki z facebooka włącznie z fotą nissana. najpierw myślałem, że też dobrali akurat kogoś palącego gumy przypadkiem, ale jak pokazali foty z portalu włącznie z fotą przy aucie to raczej wygląda to na autentyk, a nie na doklejone dla efektu... jest tam fragment poświęcony jego profilom społecznościowym i dokonaniom w samochodzie.

poza tym właściciel prezentowanego auta zawsze może się wypowiedzieć tutaj i ew. doczepić się do dziennikarza za bezprawne wykorzystanie materiałów - jeśli je wykorzystano dla efektu, a on jest niewinny ;)

nissan nissanem - jak by nie było jeżeli to 'ich' auto to mogą być u nas na forum i z naszymi danymi uzyskanymi przez transakcje giełdowe robić dokładnie to samo co z tym gościem.
Ostatnio zmieniony śr 07 mar, 2012 18:28 przez mysza, łącznie zmieniany 3 razy.
Przedszkole Montessori FaSolLa

Protest Wyborczy

Mateusz Pucharski

Mój wóz to moja twierdza, w tej twierdzy jem i pierdzę...
skolimus
Stały gość
Stały gość
Posty: 218
Rejestracja: wt 12 maja, 2009 18:16
Lokalizacja: Lubań
Kontakt:

Z tym sie zgodzę. A takiego nissanka bordowego z rej. CB gdzies widzialem na forum.. Może właściciel sie odezwie..?

FAktycznie są jakieś fotki z s13 tylko słabe. Jakaś bordowa z ori felami. Może ten co kręci bączki z rejestracją CB.. rzuci troche światła na sytuację.
Ostatnio zmieniony śr 07 mar, 2012 18:42 przez skolimus, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
artoor200sx
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 804
Rejestracja: pt 11 wrz, 2009 10:39
Lokalizacja: ZKL Gąskowo ;)

niezly numer ... obejrzalem i az sie wqrwilem ze taki numer odwala wlasciciel s13 ... .
...:: Gdy Ci smutno jest ogromnie , kup pół litra przyjedz do mnie ::...
Awatar użytkownika
MEFisto087
Redaktor
Redaktor
Posty: 4108
Rejestracja: pt 08 paź, 2010 12:29
Lokalizacja: WM_____

kur** niewesoły temat. skolimus, też wydaje mi się że ten nissan jest na forum, ale z tego co obejrzałem to kolega właściciela wcisną fałszywe dane policji (a właściciel nissan je potwierdził)
Sucz 200sx S13
Pickup D22
Parch Patrol Y60<= Sprzedany
Opinie w dziale Giełda
Obrazek
"If it isn’t broken, don’t fix it"
Awatar użytkownika
brales
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 56
Rejestracja: czw 10 wrz, 2009 10:53
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

a tak w ogóle to musiał się wcześniej wyuczyć tych danych na pamięć czyli się do tego przygotował ... bo raczej nie czytał misiakom danych z kartki. Albo wyjątkowa perfidność albo specjalnie chcieli zaszkodzić tej konkretnej osobie.
Awatar użytkownika
kolosezw
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 550
Rejestracja: śr 16 wrz, 2009 21:56
Lokalizacja: wroclaw
Kontakt:

albo sciema albo wrzucaja filmy niezwiazane z wydarzeniem po to aby byl show...

primo: caly czas mowa o jednym mandacie i ze nie chca mu go anulowac i pokazuja mandat, gdzie jest napisane "...sta zlotych", a pozniej mowia o 100zl mandacie... mogli pokazac inny mandat, tylko po co.

secundo: skad dotarliby do tak dobrej jakosci filmow jak gosc driftuje... ze niby znalezli na portalu spolecznosciowym i wykorzystali do swoich celow do programu? +pokazali jego blachy? cos nie chce mi sie wierzyc aby tvp tak lamala prawa autorskie dla dobra sprawy :roll: juz mniejsza, ze na focie fura ma chlapacze, a driftujaca nie, bo moglby do tego czasu zdemontowac... imho zaplacili gosciowi od bordowej nyski za te nagrania, jak wczesniej pisalem, aby byl show...

reporterzy od siedmiu bolesci
Obrazek
Awatar użytkownika
lol231
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 27
Rejestracja: wt 30 mar, 2010 21:30
Lokalizacja: Strzyżów
Kontakt:

oglądalem to wczoraj i nie wiem dokłądnie o co chodzi z filmikami z tą nysą bo wsumie nigdzie nie powiedzieli że to był nissan 200sx ale to auto gdzieś widziałem i nie wiem czy przypadkiem nie na forum albo na allegro
to pasja... (posidam dużo części do s13 kontakt pw)
Awatar użytkownika
Nurek200SX
Stały gość
Stały gość
Posty: 358
Rejestracja: ndz 04 cze, 2006 19:43
Lokalizacja: Szczecin

S13 robi się coraz bardziej popularnym samochodem i obawiam się że będzie na nasz temat taka sama opinia jak na właścicieli Opla Calibry....Druga sprawa to głupota policji bo powinni chłopaka trzymać do tej pory aż nie pokaże swoich dokumentów...a oni uwierzyli mu na słowo...porażka....
...:::200SX S13:::...

Nie sztuką jest mieć nowego 200SX-a, sztuką jest wsadzić całe serce w starego, by wyglądał jak nowy ;D
Awatar użytkownika
Żołnierz
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 64
Rejestracja: pt 16 wrz, 2011 20:18
Lokalizacja: Żory

kolosezw pisze: secundo: skad dotarliby do tak dobrej jakosci filmow jak gosc driftuje...
Ja tam nie widzę kompletnie nic związanego z driftem. A wiadomo, coś tam na bank jest naciągane w całej tej historii.
Awatar użytkownika
Artur1020
Postojebca
Postojebca
Posty: 1643
Rejestracja: pn 15 lut, 2010 22:46
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Kontakt:

Nurek200SX pisze:S13 robi się coraz bardziej popularnym samochodem i obawiam się że będzie na nasz temat taka sama opinia jak na właścicieli Opla Calibry....Druga sprawa to głupota policji bo powinni chłopaka trzymać do tej pory aż nie pokaże swoich dokumentów...a oni uwierzyli mu na słowo...porażka....


troche ci ponioslo :P raczej do poziomu oplarzy czy kalibrarzy nie zejdziemy :P NIE DAJMY SIE PRZYNAJMNIEJ ;)
Niesz sztuka zabić muche przednia szyba tylko boczną =)))
Awatar użytkownika
mysza
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 4348
Rejestracja: czw 07 kwie, 2005 10:32
Lokalizacja: Kraków/Płock

Wałkarzy u nas było co nie miara, także jeśli ktoś wyskoczył jeszcze z wałem z cudzą tożsamością to wcale bym się temu nie dziwił. To po pierwsze.

Po drugie jeśli właściciel jest na forum to co to za problem wejść i powiedzieć, że ten reportaż to ściema a filmy były dla efektu i dostał za nie kasę? A jeśli nie dostał to zawsze może pogonić reportera o bezprawne wykorzystanie materiałów w celach osiągnięcia korzyści majątkowej (bo za emisję chłop dostał kasę). Wtedy ten temat też ma rację bytu chociażby po to, żeby właściciel auta dowiedział się o wykorzystaniu jego nagrań. Na dzień dzisiejszy takiego stwierdzenia nie zauważyłem ;)

Możecie wierzyć lub nie w ten cały dokument - ja ze swojej strony na pewno z kimś takim (obojętnie czy jeździ 13'tką czy Calibrą) nie chciałbym mieć do czynienia. A jeśli niektórzy uważają, że S13-tkami jeżdżą sami przykładni i uczciwi ludzie to popatrzcie sobie chociażby na listę podejrzanych sprzedawców ;) Zamiast twierdzić, że cała sytuacja to wina policji, bo go nie sprawdzili, albo dociekiwać czy to na pewno chodzi o nissana - na podstawie tego co pokazali wolałbym potwierdzić lub zdementować informację czy jest u nas na forum - tyle ;)

Jak by nie było jest to też informacja dla wszystkich co można zrobić z waszymi danymi jeśli je podacie nie tej osobie co trzeba.
Przedszkole Montessori FaSolLa

Protest Wyborczy

Mateusz Pucharski

Mój wóz to moja twierdza, w tej twierdzy jem i pierdzę...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne”