Ukradziono z pod warsztatu wózek tylny od skaja + opony WAWA

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
Neo2005
Sponsor
Sponsor
Posty: 918
Rejestracja: czw 08 maja, 2008 15:05
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Na wstępie piszę to tylko po to bo mam nadzieję że te dwa łepki odczytają tego posta.

Jakoś 24 stycznia tego roku na Wale miedzeszyńskim 77 (Warszawa) w warsztacie samochodowym sprzedałem ręczny, pasy repliki takaty i kierownice kopie momo drifting dwóm typkom (jeden miał coś nie tak z okiem)

W piątek (9 marca) znowu przyjechali ci sami kolesie, młodzi (jakaś renówka nowa) zapytać o wózek od skaja bo jednemu podobno wygiął się wahacz, zobaczyli - usłyszeli cenę i mieli się skontaktować jak uzbierają kasę. Wózek (kompletny) stał pod chmurką przy tylnym wjeździe - używanym tylko przez osoby tam pracujące.

W poniedziałek wózka już nie było... nie było też części opon które też leżały przy warsztacie tam gdzie wózek (w warsztacie nie ma na to za bardzo miejsca)

Co ukradziono:
- tylny wózek od skaja r33 (kompletny)
- ładne 4 letnie opony 17 jednego z mechaników
- ładne opony 16 (łącznie skradziono ok 10 sztuk najładniejszych opon)

Dodam jeszcze że mówili że znają mój samochód z forum więc muszą tu zaglądać.
Dodatkowo jestem przekonany że to ich sprawka bo wózek sobie leżał ok 3-4 miesiące a opony jeszcze dłużej...
Ostatnio zmieniony czw 15 mar, 2012 18:43 przez Neo2005, łącznie zmieniany 1 raz.
Części tuningowe bovy, naby, pasy szelkowe, wskazniki, turbo timery,stozki, kierownice i wiele wiele innych - zawsze w dobrych cenach !!! 505-205-558

Lista części: http://allegro.pl/listing/user/listing. ... d=14275251

My project s13 http://forum.turbokillers.com/tematy23/ ... vt9286.htm
Awatar użytkownika
Artur1020
Postojebca
Postojebca
Posty: 1643
Rejestracja: pn 15 lut, 2010 22:46
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Kontakt:

topics12/skyline-r33-na-czesci-turbo-sw ... t20761.htm ten z tej aukcji? a moze zlomiarze? ale w sumie na co zlomiarza opony :lol:
Niesz sztuka zabić muche przednia szyba tylko boczną =)))
Awatar użytkownika
Neo2005
Sponsor
Sponsor
Posty: 918
Rejestracja: czw 08 maja, 2008 15:05
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Dokładnie ten. Złomiarze wzięli by jeszcze złom którego pełno jest na przyczepce obok :wink:
Części tuningowe bovy, naby, pasy szelkowe, wskazniki, turbo timery,stozki, kierownice i wiele wiele innych - zawsze w dobrych cenach !!! 505-205-558

Lista części: http://allegro.pl/listing/user/listing. ... d=14275251

My project s13 http://forum.turbokillers.com/tematy23/ ... vt9286.htm
Awatar użytkownika
Andy
Postojebca
Postojebca
Posty: 1477
Rejestracja: wt 05 kwie, 2011 02:51
Lokalizacja: Legnica
Kontakt:

jak sprzedawales graty za pierwszym razem nie zostawili adresu czy czegokolwiek po czym mozna by ich szukac? fajne bylo by miec numery blach...

ehh...

ewentualnie rozgladac sie kto w okolicy warszawy ma skya...

Sry panowie ale dla mnie to juz jest totalne hamstwo zeby "wlasciciel nissana"(rzekomy) okradal wlasciciela nissana... i jeszcze takiego z ktorym robil biznesy...
mam nadzieje ze chociaz zlodzieje sie znajda...
Ostatnio zmieniony czw 15 mar, 2012 19:26 przez Andy, łącznie zmieniany 2 razy.
Obrazek
As I lay rubber down the street, I pray for traction I can keep,
but if I spin and begin to slide, please dear god, protect my ride.
-Amen
Awatar użytkownika
Neo2005
Sponsor
Sponsor
Posty: 918
Rejestracja: czw 08 maja, 2008 15:05
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Jeden z nich na pewno się trafi, prędzej czy później.

To jest nie realne żeby oni nie mieli z tym nic wspólnego.

Nikt niestety nie zwracał uwagi na blachy, numer tel przepadł bez śladu...

Mówił że ma skaja wolnossaka tego z piastami na 4 śruby (ta "uboga" wersja). Tak naprawdę ch.u.j wie co on ma bo jak kupował graty miały iść niby do starego porsche.
Części tuningowe bovy, naby, pasy szelkowe, wskazniki, turbo timery,stozki, kierownice i wiele wiele innych - zawsze w dobrych cenach !!! 505-205-558

Lista części: http://allegro.pl/listing/user/listing. ... d=14275251

My project s13 http://forum.turbokillers.com/tematy23/ ... vt9286.htm
Awatar użytkownika
mysza
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 4348
Rejestracja: czw 07 kwie, 2005 10:32
Lokalizacja: Kraków/Płock

poszedł PW - odbierz i daj znać czy jesteś w stanie sam to wykonać czy będzie potrzebna pomoc.
Przedszkole Montessori FaSolLa

Protest Wyborczy

Mateusz Pucharski

Mój wóz to moja twierdza, w tej twierdzy jem i pierdzę...
Awatar użytkownika
umhc
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 87
Rejestracja: pt 28 maja, 2010 21:02
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

co za prdalstwo! chyba tego sie tak nie zostawi co?://
Awatar użytkownika
Żołnierz
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 64
Rejestracja: pt 16 wrz, 2011 20:18
Lokalizacja: Żory

Zgłoś sprawę na policję. Dzisiaj jest tyle wszelkiego monitoringu po stacjach benzynowych, marketach, ulicach i parkingach, że może coś się trafi. Do stracenia nic już nie masz poza czasem, a może akuratnie uda sie ich trafić. Powiesz jakie auto i kiedy u Ciebie byli (godzina, data) i po numerach do gości się trafi. Możliwe, że wózek leży gdzieś w garażu itp.
Awatar użytkownika
DamianoSlupsk
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 37
Rejestracja: pt 27 lis, 2009 19:50
Lokalizacja: Słupsk
Kontakt:

Neo2005, Jak panowie wypłyną z wózkiem to od razu po ryju niema przebacz... mnie też ostatnio okradli z tym że weszli do warsztatu i caly sprzet warsztatowy wyniesli...
Karting i Drift.
Awatar użytkownika
Neo2005
Sponsor
Sponsor
Posty: 918
Rejestracja: czw 08 maja, 2008 15:05
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Na policję nie widzę sensu. Lepiej osobiście to załatwić, dlatego napisałem to na forum z nadzieją że to odczytają!
Części tuningowe bovy, naby, pasy szelkowe, wskazniki, turbo timery,stozki, kierownice i wiele wiele innych - zawsze w dobrych cenach !!! 505-205-558

Lista części: http://allegro.pl/listing/user/listing. ... d=14275251

My project s13 http://forum.turbokillers.com/tematy23/ ... vt9286.htm
Awatar użytkownika
Artur1020
Postojebca
Postojebca
Posty: 1643
Rejestracja: pn 15 lut, 2010 22:46
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Kontakt:

nawet jezeli odczytaj to sie po smieja i tyle, bo nic wiecej to nie da
Niesz sztuka zabić muche przednia szyba tylko boczną =)))
Awatar użytkownika
blurek
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 685
Rejestracja: śr 27 paź, 2004 14:13
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

jakas plaga .... zdumiewajaca jest bezczelnosc ...

Nawiasem mowiac, widziales moze slady opon ? wozka i 10 opon do osobowki sie raczej nie wcisnie ... moze to bedzie jakis trop ...
http://www.ext.com.pl - radiolinie, teleinformatyka
Awatar użytkownika
Żołnierz
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 64
Rejestracja: pt 16 wrz, 2011 20:18
Lokalizacja: Żory

Idąc napolicję masz szanse znaleźć rejestrację samochodu, którym byli u Ciebie ale skoro uważasz, że na nic Ci się to nie przyda to znaczy, że nie bardzo Ci zależy na odzyskaniu gratów.
Poza tym można spróbować inaczej - przypomnij sobie w jaki dzień byli u Ciebie, mniej więcej w jakich godzinach. Domyślam się, że wcześniej gość i jego nr możesz wziąć z bilingu telefonicznego. Idąc na policję możesz dojść do właściciela nr i jest to już jakiś trop.
Ostatnio zmieniony pt 16 mar, 2012 14:51 przez Żołnierz, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
ige
Postojebca
Postojebca
Posty: 1208
Rejestracja: wt 29 lip, 2008 20:55
Lokalizacja: zg

Ale co ty chcesz załatwiać osobiście? Chcesz dać gościowi po ryju? :) Powodzenia, bo jak gość jest w miarę kumaty to nie dość, że towaru nie odzyskasz to jeszcze założy Ci sprawę za pobicie i ja wygra. Co najwyżej jak znajdziesz gościa/gości to wskaż Policji, bo tak na prawdę Twoje oskarżenia to , jak na razie wyłącznie Twoje przypuszczenia. Pisanie o tym na forum też nie jest zbyt rozsądne, bo jak rzeczywiście są z forum i to rzeczywiście oni to pewnie towar dawno upłynnili.
BMW E60 M5 [507KM/520Nm] & BMW E60 545i M-Sport [333KM/450Nm] & JEEP GRAND CHEROKEE ZJ 5.9L V8 Limited LX - LA 5"/33" [242KM/468Nm].
Było: S13 CA@260KM, S13 USDM@SR, S13@SR20DET: GT2876R, Arias, Eagle, Tomei, Apexi, ISC, Work, Takata, Spal...@350KM
Awatar użytkownika
domino
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 2824
Rejestracja: ndz 31 sie, 2008 09:34
Lokalizacja: złotów

ige pisze:Ale co ty chcesz załatwiać osobiście? Chcesz dać gościowi po ryju? :) Powodzenia, bo jak gość jest w miarę kumaty to nie dość, że towaru nie odzyskasz to jeszcze założy Ci sprawę za pobicie i ja wygra. Co najwyżej jak znajdziesz gościa/gości to wskaż Policji, bo tak na prawdę Twoje oskarżenia to , jak na razie wyłącznie Twoje przypuszczenia. Pisanie o tym na forum też nie jest zbyt rozsądne, bo jak rzeczywiście są z forum i to rzeczywiście oni to pewnie towar dawno upłynnili.
nic dodac nic ujać z poszkodowanego bedziesz przestępcą w najgorszym przypadku
Zdrowaś turbino, powietrzaś pełna, gaz z Tobą Błogosławionaśty między kolektorami i błogosławiony owoc żywota twojego moment. Święta turbino, matko mocy, módl się za nami wolnymi, teraz i w godzinę braku wachy amen.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne”