Ukradziono z pod warsztatu wózek tylny od skaja + opony WAWA

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
erison
Postojebca
Postojebca
Posty: 1619
Rejestracja: śr 06 sie, 2008 21:42
Lokalizacja: Bydgoszcz

Nie, to znaczy że prowadź policje za rączkę, zrób wszystko sam a oni niech zbiorą laury.
Awatar użytkownika
borimichal
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 2728
Rejestracja: czw 29 mar, 2007 17:19
Lokalizacja: Skoczów

domino pisze:czyli weź sprawy w swoje rece i jak bedzie złodziej mądry to z poszkodowanego bedziesz bandytą napadających na niewinnych ludzi...
nie,nie wtedy neo musi byc w kominiarce i nie mowic za co ich bije ;)

neo,wspolczuje.

najlepsza opcja jest dobry alarm z czujkami ruchu,do tego w klatce masz zamkniete trzy wsciekle doberbany,jak czujnik ruchu cos wykryje,automatycznie uwalnia pieski z klatki
Awatar użytkownika
domino
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 2824
Rejestracja: ndz 31 sie, 2008 09:34
Lokalizacja: złotów

a co jak ich juz złapiesz i okaze sie ze sprzedali opony wozek i inne graty za flaszke... co im zrobisz? bedziesz bic? zamkniesz w piwnicy az ktos odda fanty przyniesie kase? czy kazesz mu odpracowac u siebie w warsztacie??

ta dyskusja jest bez sensu...


bori dobermany sa najlepsze ja mam amstafa to wszyscy omijaja brame szerokim kołem bo jak to słyszałem morderca biega po moim placu...
Ostatnio zmieniony pt 30 mar, 2012 11:12 przez domino, łącznie zmieniany 1 raz.
Zdrowaś turbino, powietrzaś pełna, gaz z Tobą Błogosławionaśty między kolektorami i błogosławiony owoc żywota twojego moment. Święta turbino, matko mocy, módl się za nami wolnymi, teraz i w godzinę braku wachy amen.
Awatar użytkownika
mysza
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 4348
Rejestracja: czw 07 kwie, 2005 10:32
Lokalizacja: Kraków/Płock

domino pisze:a co jak ich juz złapiesz i okaze sie ze sprzedali opony wozek i inne graty za flaszke... co im zrobisz? bedziesz bic? zamkniesz w piwnicy az ktos odda fanty przyniesie kase? czy kazesz mu odpracowac u siebie w warsztacie??
Zatrudnisz ich jako głównych bohaterów August Underground - Polish edition ;)
Jak ktoś ma słabe nerwy to niech lepiej nie próbuje szukać info co to za film.
Przedszkole Montessori FaSolLa

Protest Wyborczy

Mateusz Pucharski

Mój wóz to moja twierdza, w tej twierdzy jem i pierdzę...
edek
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 92
Rejestracja: śr 01 paź, 2008 12:34
Lokalizacja: słupca

Zgłoś na policję , dobra rada. Samemu to tylko kłopoty można mieć a już nerwy zszargane.
200SX EVO8
Awatar użytkownika
Neo2005
Sponsor
Sponsor
Posty: 918
Rejestracja: czw 08 maja, 2008 15:05
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Nie zgłosimy na policję bo nie ma to sensu, i tak nic nie zrobią.

Kamer też nie będzie bo są za drogie, plac jest spory więc musiało by być tych kamer kilka, myślę że takie atrapy z diodą będą dobre.

Psy też odpadają z innych przyczyn.

Myślę że tych łepków nie ma na forum i nie czytają tematu.
Części tuningowe bovy, naby, pasy szelkowe, wskazniki, turbo timery,stozki, kierownice i wiele wiele innych - zawsze w dobrych cenach !!! 505-205-558

Lista części: http://allegro.pl/listing/user/listing. ... d=14275251

My project s13 http://forum.turbokillers.com/tematy23/ ... vt9286.htm
Awatar użytkownika
MEFisto087
Redaktor
Redaktor
Posty: 4108
Rejestracja: pt 08 paź, 2010 12:29
Lokalizacja: WM_____

atrapy dobra myśl [censored]
Ostatnio zmieniony pt 30 mar, 2012 20:21 przez MEFisto087, łącznie zmieniany 1 raz.
Sucz 200sx S13
Pickup D22
Parch Patrol Y60<= Sprzedany
Opinie w dziale Giełda
Obrazek
"If it isn’t broken, don’t fix it"
Awatar użytkownika
Neo2005
Sponsor
Sponsor
Posty: 918
Rejestracja: czw 08 maja, 2008 15:05
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Wjazdów jest 3 ;) poza tym nie sądzę że oni podjeżdżają pod same wjazdy.
Części tuningowe bovy, naby, pasy szelkowe, wskazniki, turbo timery,stozki, kierownice i wiele wiele innych - zawsze w dobrych cenach !!! 505-205-558

Lista części: http://allegro.pl/listing/user/listing. ... d=14275251

My project s13 http://forum.turbokillers.com/tematy23/ ... vt9286.htm
Awatar użytkownika
mysza
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 4348
Rejestracja: czw 07 kwie, 2005 10:32
Lokalizacja: Kraków/Płock

Wszelkie sugestie mądre/głupie na temat 'sprytnego' złapania złodziei należy wysyłać na priv do Neo - checie się tym dzielić ze wszystkimi to miejcie na uwadze, że wasze pomysły mogą czytać złodzieje!!!

komentować o rozczłonkowywaniu jak najbardziej możecie, ale jeśli chcecie pomóc to pamiętajcie, że to forum publiczne...
Ostatnio zmieniony pt 30 mar, 2012 20:28 przez mysza, łącznie zmieniany 1 raz.
Przedszkole Montessori FaSolLa

Protest Wyborczy

Mateusz Pucharski

Mój wóz to moja twierdza, w tej twierdzy jem i pierdzę...
Awatar użytkownika
Andy
Postojebca
Postojebca
Posty: 1477
Rejestracja: wt 05 kwie, 2011 02:51
Lokalizacja: Legnica
Kontakt:

tak jak napisal mysza wyzej...
kazdy moze wejsc i to przeczytac...
Obrazek
As I lay rubber down the street, I pray for traction I can keep,
but if I spin and begin to slide, please dear god, protect my ride.
-Amen
Julek
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 21
Rejestracja: czw 22 mar, 2012 19:13
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

hmm.. Jak to czytają to możemy już ich nazwać za zorganizowaną grupę przestępczą ;dd hehe
Awatar użytkownika
Bast
Stały gość
Stały gość
Posty: 466
Rejestracja: pn 04 kwie, 2011 18:58
Lokalizacja: Wyszków
Kontakt:

Coś mi się Julek, wydaje że to nie jest odpowiedni temat do żartów.
Awatar użytkownika
Neo2005
Sponsor
Sponsor
Posty: 918
Rejestracja: czw 08 maja, 2008 15:05
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

No Panowie sprawa zakończona sukcesem :)

Wszystko od początku było na policji, specjalnie nie pisaliśmy tutaj na ten temat żeby te cioty poczuły się bezkarnie i przyszli "jeszcze raz" ale nie przyszli.

Były to te same pały o których pisałem na początku.

Graty odzyskane, tzn felgi są, przewód hamulcowy jest, belka od skaja jest (już w częściach) i no kilka opon (nie wszystkie).

Pokrótce napiszę co i jak:
Brat Kamila zauważył w okolicy skyline r33 i powiedział nam o tym (powiem że przejeżdżałem obok tej ulicy prawie że codziennie ale nigdy w tamtą stronę) pojechałem tam z nim i faktycznie stał r33 na posesji (tak jak by schowany za busem) i na placu stał jeszcze stary porshe - dokładnie tak jak to miałoi być :) skaj to ten kiblowaty 2 litrowy silnik gdzie na piasty n 4 śruby, dziwnym trafem z tyłu miał już 5 śrub i stał bez kół (a z przodu 4 śruby) poszliśmy jeszcze raz na policję - pojechali tam i po otworzeniu busa który stał obok skaja znaleziono nasze skradzione rzeczy... z belki wykręcili wahacz (który wcześniej u siebie skrzywili) i piasty - zakładając to już na skaja.

Oczywiście tych frajerów tam nie było ale był ojciec, na graty które odemnie kupowali mieli kase właśnie od niego... na goraco jak dzwonili do niego na kom to powiedział że kupił to wszystko na gumtree (hahahahahahahahahahahahahahahahahahahhaha)

Graty są już u nas, a oni będą jeszcze odpowiedać oprócz kradzieży za zniszczenie mienia.

To jest naprawdę opisane w bardzo duzym skrócie.

Przykre jest to że te gamonie byli zaledwie z 3km od naszego warsztatu, mieli skaja i okradli 200sx'a...
Ostatnio zmieniony sob 28 kwie, 2012 20:29 przez Neo2005, łącznie zmieniany 1 raz.
Części tuningowe bovy, naby, pasy szelkowe, wskazniki, turbo timery,stozki, kierownice i wiele wiele innych - zawsze w dobrych cenach !!! 505-205-558

Lista części: http://allegro.pl/listing/user/listing. ... d=14275251

My project s13 http://forum.turbokillers.com/tematy23/ ... vt9286.htm
Awatar użytkownika
bybs
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 878
Rejestracja: śr 26 mar, 2008 21:36
Lokalizacja: Zgierz/Lodz
Kontakt:

no i zajebiscie sie to zakonczylo :airborne: :airborne: :airborne: :airborne: :airborne:
Ban0ff
Postojebca
Postojebca
Posty: 1813
Rejestracja: pn 19 wrz, 2005 14:47
Lokalizacja: Jarosław
Kontakt:

policji jak zwykle trzeba palcem pokazac bo inaczej nic by z tego nie bylo :lol: :lol:
Sprzedam przewody teflonowe do turbo w oplocie stalowym, komplet do CA18 (t25/t28/gt2x) 300zl, SR20 320zl info na priv

S13 2JZ / 730HP 820NM
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne”