problem z odpaleniem

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
umhc
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 87
Rejestracja: pt 28 maja, 2010 21:02
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

witam turbokillersow:) tak jak w temacie, mam problem z odpaleniem ( cale szczescie nie s13 bo ta w garazu ) ale dupowozu, a konkretnie hondy civic eg8 z d15b2. objawy sa nastepujace: po przekreceniu stacyjki na zaplon nie zapala sie zadna kontrolka tak jakby nie bylo pradu w kabinie, nie dziala nagrzewnica szyby elektryczne szyber itd, dopiero przy przekreceniu stacyjki do konca rozrusznik kreci silnik i zapalaja sie kontrolki na zegarach lecz niestety nie jest okej bo auto odpali i zaraz zdycha tak jakby paliwa nie dostawal a jest pol baku.. takze raczej wykluczam to ze problem tkwi w ukladzie paliwowym tym bardziej ze te kontrolki sie nie pala:/ dodam ze posprawdzalem wszystkie bezpieczniki w srodku i pod maska, zdjalem i wyczyscilem klemy oraz slupki, sprawdzilem kable i swiece ktore trzeba by wymienic ale chyba nie to jest przyczyna bo jeszcze dzis dobrze odpalala:/ wiem ze to temat rzeka i moze byc to kazda <font class="red">PIP</font> ale moze ktos ma jakis pomysl bo wiem ze turbokillersi nie tylko w nissanach sie specjalizuja i w JDM sa obcykani.. sory ze taka rozprawka ale chcialem dobrze opisac co ja boli.. z gory dzieki za pomoc i wszystkim szczesliwego nowego zycze przy okazji :))
Awatar użytkownika
umhc
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 87
Rejestracja: pt 28 maja, 2010 21:02
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

dobra juz doszedlem w czym byl problem. jeden ze stykow w stacyjce byl upalony, przeczyscilem przesmarowalem i wrocil prad w kokpicie takze wrocilo do normy:)
do smietnika chyba ze moze kiedys sie komus przyda gdy bedzie mial podobny problem. pozdr
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne”