SZUKAM LAKIERNI W OKOLIACH OLKUSZA

Moderator: Moderator

messiash
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 50
Rejestracja: czw 03 lis, 2011 19:45
Lokalizacja: uk
Kontakt:

witam,pytalem w kilku miejscach i nikt nie chce mi auta przemalowac.zderzak albo element jak najbardziej ale cale auto to juz NIE!!!co jest z tymi lakiernikami do cholery.szukam lakierni w okolicach Olkusza,albo lakiernika z okolic ktory pomaluje mi w domu.sprzet do lakierowania jest
nissan 300 zx z32 twin turbo
Awatar użytkownika
Sykopson
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 596
Rejestracja: śr 18 wrz, 2013 20:36
Lokalizacja: Kraków

Jakbym miał sprzęt i garaż do lakierowania w domu, to bym sam kminił, raz bym zpieprzył, drugi raz, za trzecim może by wyszlo przyzwoicie. Można poćwiczyć na jednym elemencie na przykład. Nie lepiej się pouczyć? No chyba że chcesz mieć profi, tu i teraz, natychmiast.

Napisz może do wolek1993, On jest z okolic Olkusza, z tego co wiem to ma coś wspólnego z handlem lakierami itp. to pewnie zna i lakierników którzy by si podjęli tego :)
Ostatnio zmieniony czw 10 lip, 2014 12:18 przez Sykopson, łącznie zmieniany 2 razy.
S13 CA18DET
JapanizeD
Awatar użytkownika
wolek1993
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 125
Rejestracja: pn 17 mar, 2014 16:56
Lokalizacja: Olkusz/Kraków

Szczerze powiedziawszy, prędzej w okolicach Jaworzna bym ogarnął, tam mój ojciec ma trochę znajomych. W okolicach Olkusza (mimo że tu mieszkam) nie za bardzo teraz nasuwa mi się ktoś konkretny.

messiash, jesteś z okolic Olkusza, napisz skąd dokładniej, może być na PW.
300zx z31 '86 przyszłe drift machine
messiash
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 50
Rejestracja: czw 03 lis, 2011 19:45
Lokalizacja: uk
Kontakt:

Ryczowek.a od 8 lat mieszkam w uk.tak wiec wpadlbym na dluzszy weekend i przy okazji prysna autko.tak jak powiedzialem wczesniej ,gdyby sie ktos znalazl z umiejetnosciami miejsce jest.
nissan 300 zx z32 twin turbo
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne”