problem ze swiatlami

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
rusek300zx
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 693
Rejestracja: sob 21 cze, 2008 15:10
Lokalizacja: Zielona Gora
Kontakt:

Siemka ktos mial moze taki problem,ze po zapaleniu swiatel sa tylko dlugie a tylnie ledwo co sie zarza??
Awatar użytkownika
klimas1778
-#Sympatyk
-#Sympatyk
Posty: 62
Rejestracja: ndz 21 lip, 2013 21:48
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Ja mam tak w 200sx, tylko ze nie zarzy sie a w ogole nie swieci, puscilem prad z prawej lampy i jest git ale dolacze sie do pytania moze ktos zna rozwiazanie :D
Awatar użytkownika
domino
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 2824
Rejestracja: ndz 31 sie, 2008 09:34
Lokalizacja: złotów

Problem z masą. W s15 Garowca było podobnie. Zdejmowales.... na zlocie zderzak może coś się wyczepilo
Ostatnio zmieniony pt 08 sie, 2014 15:57 przez domino, łącznie zmieniany 1 raz.
Zdrowaś turbino, powietrzaś pełna, gaz z Tobą Błogosławionaśty między kolektorami i błogosławiony owoc żywota twojego moment. Święta turbino, matko mocy, módl się za nami wolnymi, teraz i w godzinę braku wachy amen.
Awatar użytkownika
rusek300zx
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 693
Rejestracja: sob 21 cze, 2008 15:10
Lokalizacja: Zielona Gora
Kontakt:

hmm myslalem o tym wlasnie ale to by wszystkie zarzyly a dlugie wala naprzod :D
Awatar użytkownika
domino
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 2824
Rejestracja: ndz 31 sie, 2008 09:34
Lokalizacja: złotów

Na 90% masa. Były tylko długie w s15 i tył tylko połowa ledwo co widoczna ( bo z tyłu ma diody)
Zdrowaś turbino, powietrzaś pełna, gaz z Tobą Błogosławionaśty między kolektorami i błogosławiony owoc żywota twojego moment. Święta turbino, matko mocy, módl się za nami wolnymi, teraz i w godzinę braku wachy amen.
Awatar użytkownika
klimas1778
-#Sympatyk
-#Sympatyk
Posty: 62
Rejestracja: ndz 21 lip, 2013 21:48
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Identiko u mnie, jak podłączyliśmy się w drugą lampę to teraz długich nie mam a krótkie są. Coś za coś:) jak poruszałem wiązką kiedyś to się zapaliła, teraz ruszam i nic.
Taki urok
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne”