zakup 300 zx z32

Moderator: Moderator

kamil263
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 1
Rejestracja: czw 04 wrz, 2014 22:50
Lokalizacja: Warszawa

Witam szanownych forumowiczów,
Jestem nowym/starym użytkownikiem forum bardzo dawno temu należałem do forum jak byłem posiadaczem S14a ale stare czasy. Mam pytanie jako że człowiek się starzeje osiągnął jakiś tam status materialny wpadłem na pomysł że kupie sobie młodzieńcze marzenie z plakatu znad łózka czyli 300zx z32 tt i tu mam pytanie do znawców. Chciałbym kupić taki samochód do remontu chcę go odnowić do stanu klasycznego żadnych udziwnień pełna klasyka. Z ogłoszeń w Polsce to słabo to widzę chyba, powiedzcie mi jaki trzeba liczyć przybliżony koszt (przedział kwotowy) doprowadzenia go do igły mechanicznie czyli remont silnika wraz z częściami i kwestie zawieszenia skrzyni itd. blacharsko to mniej więcej się orientuję.Jak wygląda dostęp do części w Polsce itd itd Maży mi się krwisto czerwony kolor :D
Awatar użytkownika
rusek300zx
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 693
Rejestracja: sob 21 cze, 2008 15:10
Lokalizacja: Zielona Gora
Kontakt:

to wolalbym sobie kupic m1 i miec gdzie mieszkac hihihi :) duuuuuuuuze koszta bracie
Awatar użytkownika
Draxan
Postojebca
Postojebca
Posty: 1642
Rejestracja: czw 23 cze, 2011 20:52
Lokalizacja: UK - Bridgend / PL - Kraków
Kontakt:

a jak Ci sie marzy krwisto czerwony to trzeba dodac koszty malowania ;) .
Najlatwiej to auto kupic chyba w USA i w UK , nie wiem jak z niemcami sprawa wyglada.
Z USA no coz, dosc daleko wiec bedzie klopotliwe zciaganie z tamtad. Znow z UK to dochodzi przekladka.
Jesli chodzi o czesci to w Polsce zostaje Ci chyba tylko eBay i kupowanie z zagranicy oraz ASO, chociaz mam nadzieje ze sie myle i ze normalne sklepy tez jakies tam czesci maja.
Pamietaj jeszcze o jednej warznej rzeczy, malo kto bedzie Ci chcial to auto naprawiac, a jak juz sie jakos zgodzi to cenowo zabije ;) . Pomine juz fakt wiedzy "machanikow" w temacie tego auto i np. ja bym sie bał dac komus :P :P
Awatar użytkownika
SZAFA
Stały gość
Stały gość
Posty: 381
Rejestracja: sob 31 lip, 2004 06:04
Lokalizacja: POLAND

Wszystko zależy w jakim stanie kupisz auto jako baze bo blacharka jest droga ale ja nie narzekam na koszty. Jak się dba i ma się głowę na karku to nic się nie zepsuje.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne”