200sx Daily?

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
Andy
Postojebca
Postojebca
Posty: 1477
Rejestracja: wt 05 kwie, 2011 02:51
Lokalizacja: Legnica
Kontakt:

ja moge dodac od Siebie ze juz ktorys rok z kolei w Legnicy widuje uzytownika Cinn lub jego zone jezdzacych s13tka na codzien obnizona lekko ale wygodnie silnik z lekkimi modami moc seryjna i przyznam ze odkad pamietam to zawsze uzywa s13 do daily
Obrazek
As I lay rubber down the street, I pray for traction I can keep,
but if I spin and begin to slide, please dear god, protect my ride.
-Amen
krisc
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 84
Rejestracja: wt 25 lut, 2014 23:48
Lokalizacja: Łódź

IceMan pisze:
krisc pisze:seryjna 14ka weźmie CI w mieście 14-15 litrów i nie wymyślisz nic na to. Chyba że biegi będziesz zmieniał przy 2k obrotów...
Nawet szkoda komentować. Domyślam się jaki styl jazdy uskuteczniasz. W Twoich rękach to i CC spali pewnie 11 :P
Mój nigdy nie spalił więcej niż 11, ale ja jeżdżę normalnie, jak normalny człowiek, normalnym samochodem :P
Użytkując to auto normalnie, nie jak wariat, w 12 powinien się każdy zmieścić, chyba że więcej stoi w korku niż jedzie.
jeżdżę w sumie normalnie, nie pałuje samochodu bez przerwy, tylko np w Łodzi tam gdzie muszę się dostać zawsze są korki, więcej się stoi niż jeździ no i traktuję to jako wyznacznik spalania "w mieście"
Awatar użytkownika
kolosezw
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 550
Rejestracja: śr 16 wrz, 2009 21:56
Lokalizacja: wroclaw
Kontakt:

seria - trasa 9 (rzadko robie i nie dam glowy) - obrzeza miasta 11,5 - centrum miasta 13,5. inaczej nie chce...
ja uzywam jako daily od 2009 z przerwami. gwint xyz, ale trzeba przyznac, ze na mych trasach mam dobre drogi. jak czasami zjade gdzies na kostke brukowa to serce boli.
Ostatnio zmieniony wt 13 sty, 2015 12:37 przez kolosezw, łącznie zmieniany 4 razy.
Obrazek
rookie
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 49
Rejestracja: ndz 17 lis, 2013 11:02
Lokalizacja: Radom

Ja od pół roku używam s13 CA jako daily i dosyć ekonomiczyny to ten samochód był w okresie docierania kiedy staralem sie nie wkręcać zbyt wysoko. Po skończeniu docierania 15l/100km to norma a jak się go przegoni przez miasto to w oczach wskaźnik opada. Jesli spalanie Ci nie będzie przeszkadzało to gorąco polecam bo nie dość że auto szybkie i dobrze się prowadzące to jeszcze niemalże każdy się za nim obejży:D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne”