JAPFEST - 2015

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
birdhouse
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 63
Rejestracja: ndz 03 lut, 2013 11:28
Lokalizacja: Kraków

Ktoś z Krakowa wybiera się ma ma wolne miejsce? ;)
S13 RB25DET

Obrazek
Awatar użytkownika
Vlad
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 85
Rejestracja: ndz 07 cze, 2009 14:57
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

słuchajcie nie wiadomo czego do końca się spodziewać po pogodzie, moga być przelotne burze albo może być planeta jak rok temu wiec IMO weźcie tych namiotów/pawilonów ile wlezie to sie lepiej zabezpieczycie przed wszelakimi warunkami atmosferycznymi :)

dla dritterów i startujacych w DB - w piątek 9-11 jest rejestracjai bnadania techniczne i o 11 oficjalny briefing wiec prosze być na czas :)
Awatar użytkownika
Barta
Stały gość
Stały gość
Posty: 384
Rejestracja: ndz 29 lis, 2009 12:18
Lokalizacja: spod warszawy

Nieeeee niech nie pada ;( W niedziele ma podobmo burzować sobota grill
Obecnie '92 200SX S13 CA18DET GT2860RS
Awatar użytkownika
Binio_
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 4685
Rejestracja: wt 30 maja, 2006 01:19
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Okazało się że nie ma nowych turbin w PL do mojego JZ tak więc ilość okrążeń może być policzona dla mnie..
Awatar użytkownika
Neo2005
Sponsor
Sponsor
Posty: 918
Rejestracja: czw 08 maja, 2008 15:05
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

A co z Twoją turbiną się dzieje?

Zapodaj chinola, mam na miejscu :P
Części tuningowe bovy, naby, pasy szelkowe, wskazniki, turbo timery,stozki, kierownice i wiele wiele innych - zawsze w dobrych cenach !!! 505-205-558

Lista części: http://allegro.pl/listing/user/listing. ... d=14275251

My project s13 http://forum.turbokillers.com/tematy23/ ... vt9286.htm
Awatar użytkownika
claysman
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 754
Rejestracja: pn 09 sty, 2012 22:19
Lokalizacja: Ujście k/Piły
Kontakt:

Co z wulkanizacją na miejscu?
Będzie?
Jeśli tak, to będą inflatory?
Awatar użytkownika
st4t1c
Stały gość
Stały gość
Posty: 400
Rejestracja: śr 20 paź, 2010 02:08
Lokalizacja: Wrocław

claysman pisze:Co z wulkanizacją na miejscu?
Będzie?
Jeśli tak, to będą inflatory?
Tak, będzie przekładka opon na miejscu.
Tak, na stanowisku wulkanizacyjnym będzie też inflator.
Obrazek
krisc
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 84
Rejestracja: wt 25 lut, 2014 23:48
Lokalizacja: Łódź

będę wjeżdżał autem na teren w piątek po południu, zarezerwuje mi ktoś miejscówkę przy namiocie TK? :)
Awatar użytkownika
Binio_
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 4685
Rejestracja: wt 30 maja, 2006 01:19
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Ołkej :twisted:
Awatar użytkownika
grzesko
-#Klubowicz
-#Klubowicz
Posty: 237
Rejestracja: wt 18 sty, 2011 11:20
Lokalizacja: Siedlce

I jak, powracali wszyscy szczęśliwie do domu? Jakby ktoś się natkną na galerie z imprezy to niech podeśle linka ;)
Awatar użytkownika
domino
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 2824
Rejestracja: ndz 31 sie, 2008 09:34
Lokalizacja: złotów

A ja chciałem pogratulować organizatorom imprezy na wysokim poziomie. Zrobiliście stumilowy krok!! Już nie moge doczekać się następnej imprezy i tym czym nas zaskoczycie!! GRATULUJE

oczywiście TK rządzi - 4 nagrodzonych!!
Zdrowaś turbino, powietrzaś pełna, gaz z Tobą Błogosławionaśty między kolektorami i błogosławiony owoc żywota twojego moment. Święta turbino, matko mocy, módl się za nami wolnymi, teraz i w godzinę braku wachy amen.
Itallio
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 118
Rejestracja: pt 02 sty, 2009 17:42
Lokalizacja: Żory

pozdrawiam wszystkich których spotkałem, było mega!!
Z20LET Bertone + S14a Racing
Awatar użytkownika
Barta
Stały gość
Stały gość
Posty: 384
Rejestracja: ndz 29 lis, 2009 12:18
Lokalizacja: spod warszawy

Taka impreza nie może być NIE fajna. Zawsze jest coś do poprawy ale to normalne. Co tu dużo gadać teraz to już zostaje nam czekać do następnego japfestu! 8)
Galerie z imprezy są już na fejsie ale jak to z fejsem bywa jakość jest słaba.
Zdjęć od cholery porobił znajomy więc poproszę żeby się tutaj nimi podzielił.

Ja teraz czytam komentarze i opinie powiem szczerze że są różne. Sam nie ocenię bo byłem zajęty pochłanianiem oczami tych wszystkich grubych projektów razem z dziewczyną. Zwłaszcza S13 Konrada matko dla mnie najładniejszy SX w PL. Zawsze włazi mi na ambicje i też takiego chce mieć :D Dla mnie to nie ważne jakieś seksi karłosz czy upalanie. Nawet z nikim nie gadałem z TK 8) Dlatego nie oceniam jestem zadowolony :lol:
Obecnie '92 200SX S13 CA18DET GT2860RS
krisc
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 84
Rejestracja: wt 25 lut, 2014 23:48
Lokalizacja: Łódź

było niesamowicie! Nie wiem jaki poziom był rok temu, ale teraz szczęka mi opadła! Poza tym 3 dni świetnej zabawy w towarzystwie ludzi z TK to coś co mi najbardziej zapadni w pamięć :D do następnego!
Awatar użytkownika
MEFisto087
Redaktor
Redaktor
Posty: 4107
Rejestracja: pt 08 paź, 2010 12:29
Lokalizacja: WM_____

Doświadczenie po zeszłorocznej edycji mocno zaprocentowało, czego widać było efekty pod postacią dużo wyższego poziomu tego rocznej edycji. Bardzo fajnie, piknikowo, bez napinki na wyniki. Ale co by nie było za słodko: Zwycięzcą i wyróżnionym którzy byli wzywani podczas gali na scenę powinna być przekazana informacja że mają być bezwzględnie z autami o wyznaczonej godzinie w centrum konferencyjnym. Potem ustawić auta w odpowiedniej kolejności do wjazdu po nagrody, bo niestety przez to że części osób nie było, a część z nagrodzonych nie pokazała swoich aut, gala trochę straciła na wizualnej stronie (kolejne doświadczenie które powinno zaprocentować w przyszłym roku mam nadzieję bo pomysł z gala bardzo fajny 8) )
_______________________________________________________________

Turbokillersi i Turbokillerski jak zawsze bardzo fajnie jest was spotkać i pobawić się w wspólnym gronie, mam nadzieje że spotkamy się w jeszcze liczniejszym gronie na zlocie w Toruniu. Niestety jak to zawsze bywa nie było czasu ze wszystkimi pogadać, ba coś mi się wydaje że chyba nawet nie dałem rady się ze wszystkimi przywitać (poznać ze zlotowymi dziewicami :lol: oczywiście bez urazy ).

Specjalne podziękowania dla Szamana i Nea za pomoc po dość dużych zmianach w planie imprezy 8)
Sucz 200sx S13
Pickup D22
Parch Patrol Y60<= Sprzedany
Opinie w dziale Giełda
Obrazek
"If it isn’t broken, don’t fix it"
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne”