Jeśli chcesz się przywitać....

Moderator: Moderator

barylax

witam wszystkich jestem tu nowy.ie posiadam jeszcze nyski ale po wakacjach planuje zakup s13.
BartSRTW

Witam,
od jakiegoś czasu śledzę forum TurboKillers a dziś postanowiłem się ujawnić :)
Nismo nie posiadam ale ostrzę zęby na s14a racing :P na codzien pomykam Borą 1.9 tdi z dużym IC ;) po wrocławskich ulicach.
Pozdrawiam wszystkich :D
sobek

Witam wszystkich miłośników czterech kółek.
roberth78

witam wszytkich turbokillersow
TOMALA

Witam wszystkich. miło mi poinformować , że jako nowy klubowicz zasiliłem smutne drogi Trójmiasta Nissanem 200SX S14 :)
Awatar użytkownika
Karrlos
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1402
Rejestracja: pn 26 sty, 2004 22:22
Lokalizacja: Gdańsk

Witam.
Może w końcu na drogach trójmiasta będzie można spotkać znajomą markę.
EMWU is dead
Flathead
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 1
Rejestracja: czw 20 lip, 2006 17:01
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Serdecznie witam jako nowy użytkownik, wszystkich Turbokillersów. Już od dłuższego czasu śledzę forum i mam nadzieję że moje obecne działania uwieńczone zostaną sukcesem w postaci zakupionego NISSANA.
Gentleman, start your engines.
Awatar użytkownika
Binio_
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 4685
Rejestracja: wt 30 maja, 2006 01:19
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Witam wszystkich , forum lookam od jakichs 2 miesiecy od kiedy kupilem nyske.
Nie nacieszylem sie jednak nia za dlugo poniewaz trafilem model "z dobra buda" natomiast poprzedni wlasciciel zalatwil silnik.... :(
Po przejechaniu 30km od zarejestrowania i remontu turbinki przekrecila sie panewka.... Wciaz czekam na odbior auta od mechaniora , ale jestem dobrej mysli i pelen optymizmu :D

Pozdrawiam Turbokilersow
Łódź
Rafałek

Witam!

Jestem z Rzeszowa i zamierzam kupic jakas S13, ktora jeszcze chwilke pojezdzi ;)
Ozi

Witam! Pojawiłem się tutaj w celu znalezienia rzetelnych informacji na temat 200sx :) Jak dobrze pójdzie może w przyszłości kupie wymarzonego nissanka. Pozdrowienia.
kamsonlegia2
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 9
Rejestracja: śr 02 sie, 2006 18:19
Lokalizacja: Raszyn pod W-wa
Kontakt:

Witam jestem nowym klubowiczem!! Mam Nissana 200 SX S13 odd 3 tyg!! Chcialbym sie dowiedziec gdzie dajecie Turbo do regeneracji!! Słyszalem cos o Iławie ze tam dobrze i tanio je regeneruja!! Czy to prawda??
Awatar użytkownika
Krzysiu
Stały gość
Stały gość
Posty: 294
Rejestracja: pn 09 lut, 2004 00:16
Lokalizacja: W-wa Ursynow

kamsonlegia2 pisze:Witam jestem nowym klubowiczem!!
to sie jeszcze okaze

mimo wszystko witam :wink:
[scroll][center]*** ORDYNUSS Team *** member # 000,5/06
Jak ja sie przewrócę, to się za swoje przewrócę
[/center][/scroll]
Obrazek
kamsonlegia2
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 9
Rejestracja: śr 02 sie, 2006 18:19
Lokalizacja: Raszyn pod W-wa
Kontakt:

Jeśli chodzi o jutrzejszy spot na bemowie to nie dam rady klubowiczu Krzysiu!! Bo dzisiaj wymontowałem turbo i jutro oddaje do regeneracji!! Z tego co sie orientuje bede musial wymienic cale wnetrze turbo!! Ale jeśli nic mi nie przeszkodzi to bede starał sie byc na kazdym spotkaniu na bemowie i przynajmniej na wiekszosci spotuw poza warszawą!! Mam tylko jeszcze jedno pytanie czy te spotkania na bemowie odbywaja sie na lotnisku a moze gdzie indziej?? Bo tego jeszcze nie rozkliniłem!! Nie moglem tego znaleźć
Awatar użytkownika
eMTi
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 63
Rejestracja: pt 05 maja, 2006 16:36
Lokalizacja: Chełm
Kontakt:

Witam!!!

Już od ponad pół roku śmigam S13, zaglądam także na turbokillers też gdzieś ok 5 m-cy. Może troszeczkę rzadko ale to dlatego że nie mam netu w domu (ale obiecuję się poprawić).
Pozdrawiam wszystkich TURBOKILLERSOW
Awatar użytkownika
jarkowy
Założyciel Klubu
Założyciel Klubu
Posty: 1088
Rejestracja: sob 26 lip, 2003 23:29
Lokalizacja: Władysławowo
Kontakt:

witam wszystkich i proponuje na początku nie spamować forum głupotami....i bardzo często używać funkcji szukaj!

tym razem zimne przywitanie ale ponieważ zabrakło karrlosa (najwiekszego opieprzacza na forum) nie mam innego wyboru :wink:
GTR Sprzedany ale Avatara spobie zostawiam z sentymentu...

SKYRACING

OO\____/OO

602227141


Turbokiller

automatyka www.horyzont.co
pokoje gościnne nad morzem we władysławowwie www.impresja.co
600-961-666
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne”