Jeśli chcesz się przywitać....

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
mellow
Stały gość
Stały gość
Posty: 402
Rejestracja: ndz 21 wrz, 2003 17:37
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Witam! Mam nadzieje, ze informacjie z forum beda wam przydatne.


pozdro
"I had a look around the carpark and couldn't help noticing, that my car is significantly faster than all of yours..."
powered by:Japan Sport Service
GaRaż

Witam! Mam nadzieje, ze informacjie z forum beda wam przydatne.
JUN ma troszke zabawek do nissanka, wiec kazde info sie przyda.
greg76

witam,

od dluzszego czasu bedac sympatykiem i majac mnostwo kolegow i znajomych postanowilem dolaczyc do szanownego Klubu milosnikow nissanow. dla niezorientowanych odbijam sie atmosferycznym dupowozem-primera :(

pozdrawiam serdecznie :!:
greg
Awatar użytkownika
czarnyy
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 44
Rejestracja: ndz 15 paź, 2006 20:37

Witam !!

Od dłuższego czasu czytam forum , od niedawna jestem zarejestrowanym użytkownikiem . Niedawno zabrałem się za remont mojego Nissana 200SX S13 , auto będzie przygotowane z myślą o i pod kątem zawodów driftingowych . W sezonie 2006 jeździłem w zawodach bmw e30 jako , że zimy mamy stosunkowo długie to czas przygotować coś innego do zabawy w tym czasie większość wolnego czasu poświęcam na leczenie nissana . Mam nadzieje , że znajdę odpowiedź na pytania które będą mnie nurtowały i będę mógł pomoc służąc swoją wiedzą .


Pozdrawiam
Jarek
Awatar użytkownika
dziubas
-#Klubowicz
-#Klubowicz
Posty: 1020
Rejestracja: ndz 11 lip, 2004 22:41
Lokalizacja: warszawa WOLA
Kontakt:

sie ma czarny zmiana na nismo dobrze ci zrobi to doskonala baza do driftu na nasze warunki
pozdro!
Awatar użytkownika
mały
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 4
Rejestracja: śr 02 sie, 2006 15:24
Lokalizacja: gdańsk
Kontakt:

Witam wszystkich jeszcze nie miałem okazji przywitać sie z wszystkimi TURBOKILLERS'ami wiec robię to teraz s13 posiadam od 2 lat forum śledzę również od 2 lat w końcu postanowiłem sie ujawnić pozdrawiam Piotr
emgee

Witam Wszystkich, jestem Maciek, od wczoraj jestem szczęśliwym posiadaczem czarnego Nissana 200SX, rocznik 1992. Po przejchaniu 140km z pękniętym przewodem paliwowym w końcu dojechałem do Bielska-Białej, skąd jestem.

Pozdrawiam Turbokillersów :)
Kamo

Witam..Na imię mam Kamil;lat:17(niestety); jestem miłośnikiem japońskich aut,a ostatnio zwłaszcza Nissanka :D Mam nadzieję,że wkrótce będe posiadaczem S-13,tylko jeszcze te prawko zrobić :cry: Pozdrowienia dla posiadaczy Nissanków 8)
Ździchu

Witam wszystkich.Ździchu jestem :D
Jery

Przepraszam panowie ale Ktos mi wchodzi na konto email oraz na ta strone i miesza i tak jak sami widzieliscie zadaje glópie pytania Wienc mozna powiedziec ze witam was wszystkich prawdziwy Jery. Poprostu zmieniam haslo pozdrawiam wszystkich :D [/quote]
jarek200sx

Jestem Nowy Witam Wszystkich Milosnikow 200sx-a.Pozdrawiam
TomPoz

Witam wszystkich Turbomaniaków - też jestem spod znaku boosta, tylko raczej TRD niż NISMO.
Awatar użytkownika
tomibi
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 46
Rejestracja: śr 06 gru, 2006 19:16
Lokalizacja: Podlaskie
Kontakt:

Cześć wszystkim niedawno kupiłem sobie 200sx-a s13 niezła frajda z jazdy autko było sprowadzone w tamtym roku odmalowane i wygląda całkiem nieżle
Załączniki
IMG_0012.JPG
cibor

dzieńdobry bardzo:)
jestem nowy i witam się jak to zostało przykazane:)
od kilku dni posiadam 200sx'a s13, kupionego od jednego z użytkowników forum.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne”