Kalendarz 2017

Moderator: Moderator

bigrado
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 20
Rejestracja: śr 15 wrz, 2010 09:34
Lokalizacja: RADO z Nowej Wsi

może coś z jdm?
Załączniki
DSC01268.JPG
DSC01282.JPG
DSC01272.JPG
Ostatnio zmieniony pt 11 lis, 2016 00:04 przez bigrado, łącznie zmieniany 2 razy.
bigrado
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 20
Rejestracja: śr 15 wrz, 2010 09:34
Lokalizacja: RADO z Nowej Wsi

na klimat zimowy proponuję:
Załączniki
DSC00823.JPG
DSC00812.JPG
DSC00810.JPG
Ostatnio zmieniony pt 11 lis, 2016 00:05 przez bigrado, łącznie zmieniany 2 razy.
bigrado
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 20
Rejestracja: śr 15 wrz, 2010 09:34
Lokalizacja: RADO z Nowej Wsi

...
Załączniki
DSC01192.JPG
DSC01189.JPG
DSC01187.JPG
Ostatnio zmieniony pt 11 lis, 2016 00:06 przez bigrado, łącznie zmieniany 2 razy.
bigrado
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 20
Rejestracja: śr 15 wrz, 2010 09:34
Lokalizacja: RADO z Nowej Wsi

"składamy po 3 propozycje" tzn. trzech aut czy min. 3 zdjęcia?
Załączniki
Obraz 002.jpg
IMG_0110.JPG
SAM_3223.JPG
Ostatnio zmieniony pt 11 lis, 2016 00:16 przez bigrado, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
MEFisto087
Redaktor
Redaktor
Posty: 4107
Rejestracja: pt 08 paź, 2010 12:29
Lokalizacja: WM_____

3 foty na jedno auto 8)
Wrzucaj foty na jakiś serwer zewnętrzny i podklejaj linki ;)
Ostatnio zmieniony czw 10 lis, 2016 09:28 przez MEFisto087, łącznie zmieniany 1 raz.
Sucz 200sx S13
Pickup D22
Parch Patrol Y60<= Sprzedany
Opinie w dziale Giełda
Obrazek
"If it isn’t broken, don’t fix it"
Awatar użytkownika
Barta
Stały gość
Stały gość
Posty: 384
Rejestracja: ndz 29 lis, 2009 12:18
Lokalizacja: spod warszawy

Gościu czemu ty masz aż 4 300ZXy :shock: :shock: :shock: :shock:
Hahahah nie liczy się :lol: :lol:
Obecnie '92 200SX S13 CA18DET GT2860RS
bigrado
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 20
Rejestracja: śr 15 wrz, 2010 09:34
Lokalizacja: RADO z Nowej Wsi

MEFisto087 pisze:3 foty na jedno auto 8)
Wrzucaj foty na jakiś serwer zewnętrzny i podklejaj linki ;)
nie robiłem tego nigdy <wstyd> . czy w przypadku jak jakieś auto trafi na kalendarz -mogę podrzucić duże zdjęcia na maila?

czyli aut może być więcej tylko usunę foty by było ich 4 sztuki, dzięki piękne za odpowiedź:)
bigrado
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 20
Rejestracja: śr 15 wrz, 2010 09:34
Lokalizacja: RADO z Nowej Wsi

Barta pisze:Gościu czemu ty masz aż 4 300ZXy :shock: :shock: :shock: :shock:
Hahahah nie liczy się :lol: :lol:
nie "aż" a raczej " bo myślałem że mogę wrzucić max 3 auta (a nie foty) więc czwarte wrzuciłem z duszą na ramieniu ;).

A JAK JEST Z GŁOSAMI? mam ich 12 sztuk i głosuje się na auta czy zdjęcia? skoro niektórzy oddają 3 głosy na swoje foto a pozostałe 9 głosów na nikogo? I czy w przypadku wstawienia zdjęć 12 aut: oddanie po jednym głosie na każde swoje będzie bardziej w porządku?
Awatar użytkownika
Barta
Stały gość
Stały gość
Posty: 384
Rejestracja: ndz 29 lis, 2009 12:18
Lokalizacja: spod warszawy

Jezu wy nie rozumiecie w ogóle idei tego kalendarza. Będzie u nas wisiał w domach wiec chcemy mieć jak najlepsze zdjęcia i projekty żeby wyszedł zajefajny.

Jaki jest sens głosować tylko na swoje żeby tylko wygrał nawet jak podobają ci się bardziej inne zdjęcia? To zróbcie sobie swoje kalendarze. Każdy ma swój gust i może lekko wywyższać swoje no bo zapatrzenie wiadomo. Ale chyba każdy widzi że pojawiło się już dużo konkretnych fotek na sztosie. I nie widzę opcji na nie nie zagłosować.

Wporzo jest wtedy gdy zgodnie z sumieniem głosujesz na zdjęcia które są najlepsze. Nie ważne czy twoje czy nie. Mój się nigdy nie łapie bo i foty dupy nie urywały żalu nie mam kalendarz w tym roku biorę i tak. Z 2012 roku jeszcze wisi na ścianie.

A tak szczerze to twoje bigrado dupy nie urywają. Po prostu trzaśnięte foto.
Nie uwydatniaja piękna samochodu. 8)

Ja starałem się swojemu pod stadionem coś artystycznego trzasnać ale fotgraf ze mnie dość cienki i bez wizji wyszło nawet dobrze jak na mnie ale czy na sztosie? Raczej nie. Zwłaszcza że nissan koza jak narazie

Ogarnijcie na przykład skaja Snara nie widzę obecnie opcji że się nie dostanie
A to u mnie wisi jak skończył się 2012 do dzisiaj
Obrazek
Ostatnio zmieniony czw 10 lis, 2016 21:11 przez Barta, łącznie zmieniany 1 raz.
Obecnie '92 200SX S13 CA18DET GT2860RS
bigrado
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 20
Rejestracja: śr 15 wrz, 2010 09:34
Lokalizacja: RADO z Nowej Wsi

"Jaki jest sens głosować tylko na swoje żeby tylko wygrał nawet jak podobają ci się bardziej inne"

inne fotki z pewnością będą bardziej profi zwłaszcza od tych robionych przeze mnie cyfrówką, nie wywyższam fot, siebie ani swoich aut. lubię ten model (300zx) jeśli chodzi o nissana ale innych modeli nie hejtuje czy innych zdjęć że "nie urywają dupy" tak jak stwierdziłeś o moich. Nie mam kompleksów a auto czy foty powinny podobać się właścicielom, jak Twoje się podobają Tobie to ja się cieszę razem z Tobą. Co więcej: jak masz kalendarz sprzed 4 lat na ścianie i jesteś szczęśliwy to bigRADO cieszy się Twoim szczęściem bo chyba o to chodzi w tej zabawie ;)
Awatar użytkownika
Andy
Postojebca
Postojebca
Posty: 1477
Rejestracja: wt 05 kwie, 2011 02:51
Lokalizacja: Legnica
Kontakt:

cieszmy sie wszyscy :P

ale wracajc do tematu i pytania.. ilosc glosow jest ograniczona dla kazdego jednakowa niezaleznie od ilosci aut :D

co do ilosci aut...
mysle ze kazde auto bedzie policzone osobno ale to juz zadecyduje Mysza :P

co do zdiec... nie musza byc "urywajace dupe" wazne zeby byly w wysokiej rozdzielczosc.. im wyzsza tym lepsza, pozatym nie chodzi o urywajace dupe zdiecia czy dobrze przerobione fotki z autami... tylko o auta to raz a dwa chodzi o to by zrobic kalendarz inny niz poprzednie..

zazwyczaj wszystkie auta te same trafialy co roku... tym razem jest inaczej bo jest znacznie wiekszy wybor :)

jest Git Panowie!
Obrazek
As I lay rubber down the street, I pray for traction I can keep,
but if I spin and begin to slide, please dear god, protect my ride.
-Amen
Awatar użytkownika
Barta
Stały gość
Stały gość
Posty: 384
Rejestracja: ndz 29 lis, 2009 12:18
Lokalizacja: spod warszawy

bigrado pisze: inne fotki z pewnością będą bardziej profi zwłaszcza od tych robionych przeze mnie cyfrówką,
Nie ważne czym robione można zrobić zdjęcie gównianym aparatem lepsze niż lustrzanką. Lepsze znaczy takie do którego się ktoś przyłożył spojrzał coś trochę na kadr na światło, uwydatnił piękno obiektu fotografowanego.

nie wywyższam fot, siebie ani swoich aut.
A ja wywyższam? wybieramy najlepsze do kalendarza.

lubię ten model (300zx) jeśli chodzi o nissana ale innych modeli nie hejtuje czy innych zdjęć że "nie urywają dupy" tak jak stwierdziłeś o moich.
KUR** szlag mnie jasny trafia jak słyszę słowo HEJT. Teraz wystarczy odrobina krytyki i już HEJT HEJT. Sprawdź co to jest hejt potem używaj tego słowa. Stwierdziłem fakt. Że twoje foty dupy nie urywaja moim zdaniem przynajmniej. Nie to nie jest hejt. Nie mam kompleksów a auto czy foty powinny podobać się właścicielom, jak Twoje się podobają Tobie to ja się cieszę razem z Tobą. Co więcej: jak masz kalendarz sprzed 4 lat na ścianie i jesteś szczęśliwy to bigRADO cieszy się Twoim szczęściem bo chyba o to chodzi w tej zabawie ;) Nie. nie o to chodzi w tej zabawie żebyś się cieszył. Mamy wspólnie wybrać najładniejsze zdjęcia. Mam wrażenie że nie czytasz nawet co napisałem.
Zapytałeś czy oddanie 12 głosów na swoje jest bardziej wporzo niż oddanie 3 na swoje i 9 na nic.

Więc wyczułem że nie ogarniasz idei skoro zadajesz takie dziwne pytania i odpowiedziałem jaka jest idea głosowania

Andy mówisz że nie liczy się urywanie dupy tylko rozdzielczość no trochę się nie zgodzę.
Ogólnie dla mnie liczy się samochód to wiadomo. Są różne gusta, różne każdy ma środki na koncie i nie każdego stać na zrobienie sztosa ale być może kocha swój samochód nad życie. Dlatego jednak co przedstawia zdjecie schodzi na dalszy plan a liczy się jak zostało to przedstawione i jaki ostatecznie jest tego efekt. Bo przecież kalendarz ma wyglądać.
Rozdzielczość ważna też no ale chyba nie mamy tutaj nic mniejszego jak te 3k szerokości
Obecnie '92 200SX S13 CA18DET GT2860RS
bigrado
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 20
Rejestracja: śr 15 wrz, 2010 09:34
Lokalizacja: RADO z Nowej Wsi

3x foto na szybko, może fajniejsze wyczaruję jak znajde chwilę.
Załączniki
IMAG0266.jpg
IMAG0263.jpg
IMAG0180.jpg
Ostatnio zmieniony czw 10 lis, 2016 23:55 przez bigrado, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
szaman
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 3183
Rejestracja: śr 13 sie, 2008 22:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

juz juz bo sie rozpisujecie,

kazdy wrzuca zdjecia ocenione jako dobre wg wlasnej opinii,

a nastepnie bedzie publiczne glosowanie i reszta ekipy oceni, co sie komu podoba i tyle.

czy to sztop wg Ciebie uzytkowniku to jeden kit w sumie, zadecyduje suma glosow ludzi bioracych udzial w glosowaniu i takie zdjęcia trafia do kalendarza.

co nie zmienia faktu ze nasza opinia to nasza opinia i nie nalezy sie sugerowac tym, ze wrzucajac foto do glosowania nikt na nie nie zaglosowal, albo nie weszlo do kalendarza, w sensie zeby sobie nie myslec "wrzucilem auto, a nikt nie zaglosowal, chyba jednak jest brzydkie itd.".
onepointeightT
--------------------------
Aby wstawić zdjęcia na forum należy(przy użyciu hostingu Zdjęcia Google):
- wrzucić fotki do zdjęcia google,
- dodać zdjęcia do wybranego albumu,
- będąc w albumie i posiadając zdjęcie na fullscreenie kliknąć prawym klawiszem myszy i wybrać "Kopiuj adres obrazu",
- na forum podczas pisania posta przy użyciu znaczników "IMG" wstawić wcześniej skopiowany link.
Awatar użytkownika
MEFisto087
Redaktor
Redaktor
Posty: 4107
Rejestracja: pt 08 paź, 2010 12:29
Lokalizacja: WM_____

Moje auto 3 lata nie dostawało się do kalendarza i nie mam z tym problemu, dopiero w zeszłym roku się udało. W sprawie fot tak jak Szaman napisał, i po głosowaniu nie będzie problemu z podesłaniem wymaganych rozdzielczości na maila. Co do głosowania to jest prośba o wykorzystywanie wszystkich, 12 głosów, i każdy głosuje jak uważa za słuszne. Panowie bez spiny to ma być fajny turbo gadżet a nie poletko na sprzeczki :P
Sucz 200sx S13
Pickup D22
Parch Patrol Y60<= Sprzedany
Opinie w dziale Giełda
Obrazek
"If it isn’t broken, don’t fix it"
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne”