Czy istnieje blokada na biegi ?

Moderator: Moderator

xoxo

... jak w temacie. szukam i szukam i nie moge sie doszukac blokady na biegi ( bearlock czy takie tam ) . nigdzie nie moga mi znalezc do tego nissana ... niewiem moze wy wiecie cos na ten temat ? albo jaka od innego modelu by pasowala ?



- nie wiedzialem gdzie wcisnac ten temat wiec pisze tutaj. sorki-

pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Forest
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 504
Rejestracja: ndz 22 sty, 2006 18:03
Lokalizacja: Poznan
Kontakt:

przeciez to auto nie jest chodliwe u zlodzieji ... warto Ci na to kase tracic ...
Awatar użytkownika
Krzysiu
Stały gość
Stały gość
Posty: 294
Rejestracja: pn 09 lut, 2004 00:16
Lokalizacja: W-wa Ursynow

jak bedzie klient na nie to i tak wezma
[scroll][center]*** ORDYNUSS Team *** member # 000,5/06
Jak ja sie przewrócę, to się za swoje przewrócę
[/center][/scroll]
Obrazek
xoxo

chodliwe czy nie , nie obrazil bym sie posiadajac takie zabezpieczenie... a jezeli nie blokada to moze polecacie jakis dobry alarm ?
Awatar użytkownika
Forest
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 504
Rejestracja: ndz 22 sty, 2006 18:03
Lokalizacja: Poznan
Kontakt:

prawda jest taka ze jak ktos bedzie zainteresowany twoim wuzkiem to zaden alarm mu w tym nie przeszkodzi ....
jedyna zaleta takiego zabezpieczenia jest znizka w ac ale przy autkach powyzej 10 lat to raczej nie w chodzi w gre ...

Pozdro
Awatar użytkownika
Lukasz
Stały gość
Stały gość
Posty: 274
Rejestracja: czw 25 wrz, 2003 22:18
Lokalizacja: Dusseldorf | Wrocław
Kontakt:

Pytanie było czy wiecie gdzie można kupić blokade a nie czy warto to montować. Wiadomo że nie ma idealnego zabezpieczenia, ale zawsze to jakieś utrudnienie dla złodzieja.
Co do blokad to zajrzyj tu:
DIPOL
Na temat prosze pisać!
Awatar użytkownika
nitrokiller
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 40
Rejestracja: czw 21 lip, 2005 09:19
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Akurat tak się składa że jestem przedstwicielem firmy dipol i ostatnio z nimi rozmawiałem na temat 200sx i powiedzieli że mogą wykonać takowe blokady do s13 s 14 tylko że trzeba im podstawić auto na pomiary i oni takie blokady zrobią tylko że musza się znaleźć chetni około 10 osób na blokadę do s13 i 10 osób na s14 cena takiej imprezy to 300 zł za blokadę montaż można wykonać samemu zlecić komuś kto ma zakład mechaniczny albo mnie :P .
Jak coś to proszę ten temat przedyskutować. Pozdrawiam. Mogę ewentualnie pomierzyć podłogę w s14 i bardzo możliwe że da się dopasować blokadę od innego auta.
Hydrauliczne hamulce ręczne, nowe, lepsze i precyzyjniejsze niż d2 albo ksport.Części 200sx s14 i s14a
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne”