MONITORING GPS

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
blurek
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 685
Rejestracja: śr 27 paź, 2004 14:13
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

przegladnij forum, pare razy sie zdazylo a skutki byly oplakane ...

pozatym nie ma co porownywac 200sx do innych marek, wiadomo, idzie to na co jest najwiekszy "popyt" a popyt jest na to czego jest najwiecej gdyz na ogol kradzione auta ida na czesci :/
http://www.ext.com.pl - radiolinie, teleinformatyka
Awatar użytkownika
ODINN
-#Klubowicz
-#Klubowicz
Posty: 1575
Rejestracja: czw 01 wrz, 2005 02:41
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

innymi slowy sa to po prostu samochody na zamowienie...

najczesciej wybebeszane i czesci leca np na allegro czy gieldy rozne...

malo ich w pl w porownaniu z innymi markami, wiec kradzionego raczej ciezko sprzedac.

ratuje cie tylko miotacz ognia w kierownicy z timerem, i bulterier w bagazniku (wazne zeby mial klapke/drzwiczki w tylnej kanapie) ...
Kolektory dolotowe & wydechowe, wydechy, przepustnice, intercoolery, chlodnice, szyny paliwowe, aluminiowe zbiorniki paliwa.
giees

Ja generalnie nie przenosilbym tego tematu na tory: ile 200-tek jest kradzionych i czy warto komus je krasc , bo to troche bledne kolo , jezeli masz pieniadze by zainwestowac w taki bajer to dlaczego nie , niedlugo i tak to bedzie standardem. Domniemam ze jezeli zakladasz juz taki post to masz powod by nie chciec by twoje auto bylo skradzione. Czy gps da gwarancje? Odpowiedz brzmi Nie bo nic Ci nie da 100% gwarancje ze jakis sprytny zlodziej nie zagluszy sygnalu GSM , mysle jednak ze sprytni zlodzieje nie kradna 200-ek...

btw ja mialem gpsa przez jakis czas w scirocco I z 77 :P
Awatar użytkownika
PrezesGT
Stały gość
Stały gość
Posty: 277
Rejestracja: pn 21 cze, 2010 17:16
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Jak jesteście zainteresowani systemem monitoringu pojazdów GPS mogę wam to załatwić oczywiście w promocyjnych cenach :) :) :)
Awatar użytkownika
domino
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 2824
Rejestracja: ndz 31 sie, 2008 09:34
Lokalizacja: złotów

mistrz patelni..... :lol: :lol: a patrzysz na daty??
Zdrowaś turbino, powietrzaś pełna, gaz z Tobą Błogosławionaśty między kolektorami i błogosławiony owoc żywota twojego moment. Święta turbino, matko mocy, módl się za nami wolnymi, teraz i w godzinę braku wachy amen.
Awatar użytkownika
PrezesGT
Stały gość
Stały gość
Posty: 277
Rejestracja: pn 21 cze, 2010 17:16
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Wiem wiem że odgrzewany kotlet ale jak bym nowy temat dał to zaraz by wyleciał do Śmietnika bo taki już jest :D :D :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne”