Kwestie prawne

Moderator: Moderator

wolak240sx
Stały gość
Stały gość
Posty: 290
Rejestracja: śr 15 lut, 2006 22:27
Lokalizacja: Okolice Rzeszowa
Kontakt:

Za drzwi bez klamek??
To jest przepis który zabrania posiadania takowych??!!
Cała s13 ka na części Z rozbiórki
Pytać
StefanS
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 155
Rejestracja: sob 14 sty, 2006 23:34
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Inna sprawa jest taka ze nawet na stacjach diagnostycznych nie maja urzadzen do pomiaru halasu. Wiec nawet jak zabiora dowod to wiekszosc stacji ci klepnie przeglad. Auta od '96 musza miec katalizator (tak samo jak oba lusterka zew. i pasy z tyłu itp) i ewentualnie na przegladzie moga sie o to czepiac.
Nissan 200sx S14 Silvia
Obrazek
Awatar użytkownika
roball
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 3140
Rejestracja: śr 29 cze, 2005 21:33
Lokalizacja: dziura na zachód od Wieliczki

pioorek pisze:Robal czy ciebie kiedy kolwiek zagieli panowie z drogówki.... bo nie wydaje mi się :D

Ostatnio mój znajomy pojechał na spocik i trafił na zawady (wwa) i miał się ścinąć z jakimś nissankiem nie wiem czy klubowym (on jezdzi czarna preluda) w kazdym bądź razie nie zdąrzył bo zabrali mu dowód za czarne postojówki i dzrwi bez klamek :? Też głośno mu chodzi ale to zostawili w spokoju :|
owszem, zatrzymali
mieli nawet powód :P
raz dałem w łapę 50zł bo nie miałem czasu na gadki..
w innych przypadkach nie płaciłem

kiedy rzucisz pałom kilkoma przepisami wyraźnie miękną
skąd mogą wiedzieć czy nie jesteś młodym prawnikiem,
albo synem komendanta z sąsiedniego miasta ;)

mają ciężką robotę bo praktycznie nie są w stanie wykonywać jej zgodnie z prawem
jeżeli jesteś spokojny i widać że znasz prawo to szybko odpuszczają...
Człowiek człowiekowi wilkiem,
a zombie zombie zombie...
Awatar użytkownika
pioorek
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 66
Rejestracja: wt 13 mar, 2007 23:39
Lokalizacja: piaseczno
Kontakt:

Chodzi głównie o to że podczas wypadku albo innego zdarzenia tego typu jest utrudnione otwarcie samochodu... Pozatym jak będą chcieli się przyczepic to zrobią to za byle g...no , a jak są potrzebni to czekasz ruski miesiąc :evil:
Saint
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 166
Rejestracja: sob 24 lut, 2007 19:01

pioorek pisze:Chodzi głównie o to że podczas wypadku albo innego zdarzenia tego typu jest utrudnione otwarcie samochodu... Pozatym jak będą chcieli się przyczepic to zrobią to za byle g...no , a jak są potrzebni to czekasz ruski miesiąc :evil:
Nie ma czegos takiego jak za byle gowno......jest litera prawa, ktora mowi ze, cos jest zabronione lub dozwolone.....i po temacie :evil:
Turbokj

Oho wy nie znacie tych skurwysynów z mojego miasteczka wszyscy to znajomi i gówno im zrobisz moge isc do komendanta a wtedy bede miał kontrole przy każdym przejezdzie przez miasto . Opowiem wam fajna histroie : Miałem wypadek nie z mojej winy gosciu zajebał we mnie , ja skrecałem na posesje on mnie wyprzedził (za mna była podwójna ciągła). Ewidentnie sprawa wygrana .... wysiadł dziadzius najebany , oczywiście moja wina czemu ? Ojciec szefa policji w zielonej górze . Na sprawie w sondzie były takie jaja jak odmówienie badania alkomatem (prosiłem o to) były 2 sprawy 2 biegłych i 2 razy przegrałem . Zaraz po wypadku policja proponowała ugode wezme sprawe na siebie i bedzie taniej bez kosztów procesowych wyśmiałem ich bo wiedziałem że nie moja wina . Wiecie co mi powiedział po pierwszej rozprawie ? Ze trzeba była sie nie burzyć i brać wine na siebie . A tak kasa sie skonczyła na adwokata i biegłych z oc poszły zniżki i gówno z tego mam . Jak ktoś mi powie że teraz nie ma państwa w państwie to gówno wie :mrgreen: .

Także jak ktoś mieszka w takiej dziurze jak ja to może gówno zrobić bo na piwo nie pójde spokojnie , zczaja mnie jak bede wracał i mam pobyt na wytrzeźwiałce 8)
wolak240sx
Stały gość
Stały gość
Posty: 290
Rejestracja: śr 15 lut, 2006 22:27
Lokalizacja: Okolice Rzeszowa
Kontakt:

No wiadomo że w mniejszych miejscowościach jest trochę gorzej bo wszyscy się znają. ja jak chcę się podrażnić stosuję metodę na ścigacza:)
Znaczy się jak wiem że stoją to wskakuję na motor i śmigam koło nich a jak na drugi dzień nawet przyjadą do mnie do domu z żalami to mówię że spałem a motor stał z kluczykami w stacyjce i mógł go sobie ktoś pożyczyć bo chętnie się nim ze wszystkimi dzielę. Wiedzą że to lipa ale prawnie niczego zrobić nie mogą bo mam w kasku ciemną szybkę... :mrgreen:
Cała s13 ka na części Z rozbiórki
Pytać
Awatar użytkownika
roball
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 3140
Rejestracja: śr 29 cze, 2005 21:33
Lokalizacja: dziura na zachód od Wieliczki

Turbokj pisze:Oho wy nie znacie tych skurwysynów z mojego miasteczka wszyscy to znajomi i gówno im zrobisz moge isc do komendanta a wtedy bede miał kontrole przy każdym przejezdzie przez miasto . Opowiem wam fajna histroie : Miałem wypadek nie z mojej winy gosciu zajebał we mnie , ja skrecałem na posesje on mnie wyprzedził (za mna była podwójna ciągła). Ewidentnie sprawa wygrana .... wysiadł dziadzius najebany , oczywiście moja wina czemu ? Ojciec szefa policji w zielonej górze . Na sprawie w sondzie były takie jaja jak odmówienie badania alkomatem (prosiłem o to) były 2 sprawy 2 biegłych i 2 razy przegrałem . Zaraz po wypadku policja proponowała ugode wezme sprawe na siebie i bedzie taniej bez kosztów procesowych wyśmiałem ich bo wiedziałem że nie moja wina . Wiecie co mi powiedział po pierwszej rozprawie ? Ze trzeba była sie nie burzyć i brać wine na siebie . A tak kasa sie skonczyła na adwokata i biegłych z oc poszły zniżki i gówno z tego mam . Jak ktoś mi powie że teraz nie ma państwa w państwie to gówno wie :mrgreen: .

Także jak ktoś mieszka w takiej dziurze jak ja to może gówno zrobić bo na piwo nie pójde spokojnie , zczaja mnie jak bede wracał i mam pobyt na wytrzeźwiałce 8)
napisz do uwagi
to nie jest zgrywa - oni lubią takie historie (niewinny młody chłopak zaszczuty przez pijanego ojca komendanta)
dziennikarze potrafią narobić niezłego smrodu :D
Człowiek człowiekowi wilkiem,
a zombie zombie zombie...
gshock
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 178
Rejestracja: pn 20 mar, 2006 23:41
Lokalizacja: Gdańsk

a ja sie dzis dowiedzialem od pana policjanta (nie wiem czy to prawda), ze on nie musi badac glosnosci wystarczy mu podejrzenie.
podejrzewa niesprawnosc ukladu wydechowego i tyle zabiera dowod a na stacji zweryfikuja jego podejrzenia
Awatar użytkownika
dziubas
-#Klubowicz
-#Klubowicz
Posty: 1020
Rejestracja: ndz 11 lip, 2004 22:41
Lokalizacja: warszawa WOLA
Kontakt:

a na stacji zweryfikuja jego podejrzenia
i jak bedzie w normie to co odda kase za przegląd???!!! :lol:
Saint
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 166
Rejestracja: sob 24 lut, 2007 19:01

gshock pisze:a ja sie dzis dowiedzialem od pana policjanta (nie wiem czy to prawda), ze on nie musi badac glosnosci wystarczy mu podejrzenie.
podejrzewa niesprawnosc ukladu wydechowego i tyle zabiera dowod a na stacji zweryfikuja jego podejrzenia
Marze aby takiego osla spotkac..... :roll:
Awatar użytkownika
Qubi
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 49
Rejestracja: ndz 18 wrz, 2005 16:34
Lokalizacja: wawa
Kontakt:

Saint pisze:
gshock pisze:a ja sie dzis dowiedzialem od pana policjanta (nie wiem czy to prawda), ze on nie musi badac glosnosci wystarczy mu podejrzenie.
podejrzewa niesprawnosc ukladu wydechowego i tyle zabiera dowod a na stacji zweryfikuja jego podejrzenia
Marze aby takiego osla spotkac..... :roll:
...mając czas i dobry humor na dyskusje z jełopem, gorzej jak się gdzieś śpieszysz... :twisted:
Poziom samozadowolenia turbomaniaka jest wprost proporcjonalny do nadciśnienia powietrza wtłaczanego do cylindrów...
gshock
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 178
Rejestracja: pn 20 mar, 2006 23:41
Lokalizacja: Gdańsk

dziubas pisze:
a na stacji zweryfikuja jego podejrzenia
i jak bedzie w normie to co odda kase za przegląd???!!! :lol:
nie nie odda.... mozesz zlozyc skarge do komendanta, albo podac do sadu policje jako instytucje, goscia ktoremu sie costam wydawalo i tak nic nie spotka. :D
z policji teraz ucieka kazdy kto moze, nie wywala kolesia za twoje 50 czy 100 zl
wolak240sx
Stały gość
Stały gość
Posty: 290
Rejestracja: śr 15 lut, 2006 22:27
Lokalizacja: Okolice Rzeszowa
Kontakt:

no zgadza się Tak jak kiedyś aby dostać się do policji nyło marzeniem wielu ludzi tak teraz... u mnie ogłosili taki nabór że wystarczy mieć średnie wyślą na jakieś szkolenie przygotują do pracy itp. Jakoś i tak nikt się za bardzo nie porywa... :roll:
Cała s13 ka na części Z rozbiórki
Pytać
Topas
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 16
Rejestracja: śr 08 lip, 2009 08:44

Turbokj pisze:Ja dowodu nie oddałem bo pała był po cywilnemu tylko sie z nim troche zciełem wiec zapisał mój nr rejstracyjny i da kolegą z drogówki . A pytam o te przepisy bo cos czuje że teraz po fajki nie wyjade bez kontroli. .

Ps. tak mi sie wydawało że norma to około 100 db ale głupki nie maja czym tego mierzyć no nic teraz wiem juz co i jak .

Radis mnie pan szanowny inspektor groncik dorwał jak mu po osiedł tam koło bar z chinszczyzną drift robiłem.
100dB jest wartością maksymalną dla homologacji FIA dla WTCC ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne”