Poduszka pod skrzynie

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
drv
Stały gość
Stały gość
Posty: 208
Rejestracja: ndz 27 lis, 2005 18:01
Lokalizacja: Czeladź
Kontakt:

Wie ktoś gdzie dostać poduszkę pod skrzynie biegów do S13 w okolicach Katowic i Sosnowca. Pytałem w JC ale tego nie mają,
a w serwisie drogo bo około 450zł.

Pozdro
200SX RS13 CA18DET T25 + 2 cale przelot
Wywalony ABS
Wywalony środek:)
Awatar użytkownika
borimichal
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 2728
Rejestracja: czw 29 mar, 2007 17:19
Lokalizacja: Skoczów

Dolaczam sie do pytania kolegi.
Problem pojawia sie przy zrywaniu przyczepnosci-strasznie goni mi drazek od biegow,dziisaj nawet wyskoczyla mi 1,a jak dostalem drazkiem po rece to myslalem ze palce spuchna :D
Problem pojawia sie takze przy szybkim przepinaniu na wyzsze biegi-po prostu nie wchodza za 1 razem.Podejrzewam wlasnie iz przyczyna jest wywalona poduszka skrzyni,moze jutro uda sie mi zejsc do kanalu i poogladac nyske od spodu.
Moze ktos mial podobny problem i moze wskazac przyczyne ?
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
drv
Stały gość
Stały gość
Posty: 208
Rejestracja: ndz 27 lis, 2005 18:01
Lokalizacja: Czeladź
Kontakt:

U mnie poprostu zerwało poduche i przy bucie skrzynia napierdziela w podłoge
200SX RS13 CA18DET T25 + 2 cale przelot
Wywalony ABS
Wywalony środek:)
Awatar użytkownika
Piotr Jankowski
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 83
Rejestracja: sob 22 paź, 2005 01:52
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

KONON BARBARZYŃCA
Awatar użytkownika
drv
Stały gość
Stały gość
Posty: 208
Rejestracja: ndz 27 lis, 2005 18:01
Lokalizacja: Czeladź
Kontakt:

Okolice Śląska :wink:
200SX RS13 CA18DET T25 + 2 cale przelot
Wywalony ABS
Wywalony środek:)
Awatar użytkownika
Piotr Jankowski
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 83
Rejestracja: sob 22 paź, 2005 01:52
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Nie trzeba do nich jechać, paczka dochodzi w jakieś 5 dni. (do Warszawy) :)
KONON BARBARZYŃCA
Awatar użytkownika
drv
Stały gość
Stały gość
Posty: 208
Rejestracja: ndz 27 lis, 2005 18:01
Lokalizacja: Czeladź
Kontakt:

Narazie szukam tanich na miejscu. Jeśli nie będzie to kupie tu http://82.110.105.84/apexperformance.co ... cdbb494485
200SX RS13 CA18DET T25 + 2 cale przelot
Wywalony ABS
Wywalony środek:)
Szelma
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 11
Rejestracja: ndz 11 paź, 2009 15:17
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

no ja miałem podobny problem w 240sx s13, skrzynia mi podkakiwała cały czas oporowo i biegi wchodziły nieprecyzyjnie. Czasami było nawet takie walnięcie jak by most miał jakies luzy. Po zejsciu do kanału okazało sie ze poducha jest w opłakanym stanie. A ze nie mogłem nigdzie za bardzo znalesc, a jak juz to za 300zł po numerze, to zawinąłem poduche tutaj www.silverproject.pl poliuretanową. Troche przy włozeniu musiałem przykombinowac bo jedna sruba mi sie nie miesciła trzeba było ją troche przyciąc. Teraz niby jest troche lepiej tylko strasznie drgania przenosi między 1-2,5 tys obrotówaz kierownica ,a drgania ale mam nadzieje ze z czasem sie wyrobi. Skrzynia juz tak nie podskakuje a biegi tez troche lepiej wchodzą :) na pewno jest lepiej niz było.
Awatar użytkownika
SEBA200SX
-#Klubowicz
-#Klubowicz
Posty: 585
Rejestracja: śr 15 gru, 2010 20:29
Lokalizacja: Gdańsk

a nie możecie poduchę od scootera z poli zamontować?? cena mniejsza niż seryjny zamiennik a biegi lepiej wchodzą..
" Każdego dnia , sam na sam z koncepcją , próbujemy spełnić nasze marzenia , ciężko pracując nad każdą indywidualnością i każdą urwaną sekundą , to jest nasze życie i nasza miłość , naszego ciała i duszy ..."
Awatar użytkownika
szaman
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 3183
Rejestracja: śr 13 sie, 2008 22:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

SEBA200SX pisze:a nie możecie poduchę od scootera z poli zamontować?? cena mniejsza niż seryjny zamiennik a biegi lepiej wchodzą..
hehe tylko przeoczyles drobny szczegol ;)
za "http://www.silverproject.pl/" stoi wlasnie osoba Scooter'a :D
onepointeightT
--------------------------
Aby wstawić zdjęcia na forum należy(przy użyciu hostingu Zdjęcia Google):
- wrzucić fotki do zdjęcia google,
- dodać zdjęcia do wybranego albumu,
- będąc w albumie i posiadając zdjęcie na fullscreenie kliknąć prawym klawiszem myszy i wybrać "Kopiuj adres obrazu",
- na forum podczas pisania posta przy użyciu znaczników "IMG" wstawić wcześniej skopiowany link.
Awatar użytkownika
SEBA200SX
-#Klubowicz
-#Klubowicz
Posty: 585
Rejestracja: śr 15 gru, 2010 20:29
Lokalizacja: Gdańsk

hehe przeoczyłem ostatni post i sugerowałem sie pierwszymi...

a wracając do tematu to normalne że im twardsza poducha po skrzynie tym większe drgania..ale za to lepiej biegi wchodzą coś za coś niestety...
" Każdego dnia , sam na sam z koncepcją , próbujemy spełnić nasze marzenia , ciężko pracując nad każdą indywidualnością i każdą urwaną sekundą , to jest nasze życie i nasza miłość , naszego ciała i duszy ..."
Awatar użytkownika
Scratch
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 186
Rejestracja: śr 21 paź, 2009 14:40
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

ja po założeniu poduchy z poli nie zauważyłem dużej różnicy, biegi wchodzą tak samo
s13 SR20DET
Awatar użytkownika
alpntrb
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 30
Rejestracja: czw 11 gru, 2008 17:23
Lokalizacja: Siedlce
Kontakt:

ja po zarzuceniu poduchy od scootera odczułem znaczną poprawę jeśli chodzi o przepinanie z 2 na 3 (głównie tu był problem). na zawodach w białej były pierwsze jazdy po montażu - musze powiedzieć że miód. ani razu nie miałem problemu z trafieniem w bieg - a mam założony shortshifter. polecam.
przy okazji - jak ktoś chce seryjną poduszkę, to mam :) nawet kilka szt.
Wyprzedaję cały mój projekt - S14 pod klasę PROFI. Po szczegóły zapraszam na priv lub kom: 536 558 063
Szelma
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 11
Rejestracja: ndz 11 paź, 2009 15:17
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

a tą poduche to sie przykreca jakos tak na chama czy ma miec jakis tam luz. Bo moze mam za mocno przykręconą, bo mi kierownica drgania jakos bardziej przenosi..
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne”