Ja tez mialem fajnego nissana

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
dapper
Stały gość
Stały gość
Posty: 472
Rejestracja: pt 01 cze, 2007 08:30
Lokalizacja: Wrocław

Ja tez mialem ladnego nissanka...do wczoraj, dopoki jedna kobitka nie wyjechala mi przed maske na czerwonym swietla. Oto dlaczego powinni kobietom robictrudniejsze egzaminy. Moze by myslec zaczely. Szkoda komentowac. Jak macie jakies czesci to prosze o kontakt....to cowidac...musze poczekac na ekpertyze. Kontakt: 606822650

Wstepnie wiem, ze poszlo wzmocnienie, chlodnia, swiatla mysle ze zderzak i blotnik uratuje;pppppp

A i pytanko...nie wiecie jak to najlepiej z ubezpieczalnia zalatwic....tzn...odstawic im zeby sami to naprawili czy zebydali kaska. Nie wiem jak bedzie z czescmi. Kiepski dostep. Ostatnim razem jak mi koles wjechal w blotnik dostalem 2,300....ale teraz jesli wartosc napraw przekroczy wartosc samochodu bedzie kicha.
Załączniki
jkjl.jpg
0024106513[1].jpg
______________
(O O/ - - \O O)
--------------------
.oo
Awatar użytkownika
ADAKAR
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 93
Rejestracja: ndz 24 gru, 2006 15:03
Lokalizacja: Wloclawek
Kontakt:

o fuck .... :evil:

to juz trzeci w tym roku :( ?

Współczuje, znam to uczucie.
A może (głupie pytanie) chcialbyś kupić mojego s13 ? Jeśli naprawa okaże sie ... nieopłacalna.

Chociaż nie sądze, autko wygladało przed krashem na bardzo zadbane. Tak na 10000 zł ... wiec raczej nie powinno przekroczyć. A koszt naprawy to strzelam ... max 2000 zł ...

Powodzenia.

PS. Ale kierunku clear przetrwały ... czołgi :) dobrze wiedziec bo takie same mam ;)
tysia
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 36
Rejestracja: sob 01 gru, 2007 18:21
Lokalizacja: Warszawa/Ząbki

dapper pisze:Ja tez mialem ladnego nissanka...do wczoraj, dopoki jedna kobitka nie wyjechala mi przed maske na czerwonym swietla. Oto dlaczego powinni kobietom robictrudniejsze egzaminy. Moze by myslec zaczely. Szkoda komentowac.
Równie dobrze na czerwonym mógł wyjechać facet!!!!! I to wcale nie bylby taki ewenement!!!! :angered:
Awatar użytkownika
dapper
Stały gość
Stały gość
Posty: 472
Rejestracja: pt 01 cze, 2007 08:30
Lokalizacja: Wrocław

tysia pisze:
dapper pisze:Ja tez mialem ladnego nissanka...do wczoraj, dopoki jedna kobitka nie wyjechala mi przed maske na czerwonym swietla. Oto dlaczego powinni kobietom robictrudniejsze egzaminy. Moze by myslec zaczely. Szkoda komentowac.
Równie dobrze na czerwonym mógł wyjechać facet!!!!! I to wcale nie bylby taki ewenement!!!! :angered:
Niby tak ale facet by pewnie wjechal rozpedzony na czerwonym a nie od tak sobie wjechal bo mu sie przewa zrobila.

A co do cleary to jedna zdechla. Ale jak go zrobie bedzie wygladal jeszcze ladniej. Tak sobie planuje cleary z soczewkami + xenonki, moze zmiana koloru, jakis wlocik, usune tylna lotke bo mnie wnerwia. jak przekrocze 180 to zachowuje sie jak wahadelko (tudziez pierdziawa) a nie jak statecznik.
______________
(O O/ - - \O O)
--------------------
.oo
Awatar użytkownika
koniu83
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 78
Rejestracja: wt 17 lip, 2007 23:39
Lokalizacja: Myszków
Kontakt:

mozesz sobie walnac maske i nadkola z laminatu:) na allegro takie leza.
jak juz sie tak stalo niefajnie to mozesz o tym pomyslec.

a swoja droga to wspolczuje dzwona;/
pozdro
stahtom

no to pkp.wspolczuje dzwonka.26.12 robimy spot we wro,mam nadzieje ze zdazysz sie poskladac?
Awatar użytkownika
mlynario
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 166
Rejestracja: śr 17 maja, 2006 18:00
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Kontakt:

No spoko a to moj dwa lata temu...
Załączniki
sam.JPG
Awatar użytkownika
ADAKAR
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 93
Rejestracja: ndz 24 gru, 2006 15:03
Lokalizacja: Wloclawek
Kontakt:

Burn the hell !! :twisted:
Obrazek

Obrazek

podobni ? ;)
Ostatnio zmieniony wt 18 gru, 2007 14:54 przez ADAKAR, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
EnDrIu
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 537
Rejestracja: wt 26 paź, 2004 14:33
Lokalizacja: Warszawa

moze od razu przy fotach krotki opois co sie stalo
Było: 200sx s13 SR20DET
Jest: 200sx s13 CA18DET

Sprzedam s13
topics20/s-s13-18t-z-gt28rs-vt31839.htm#288454
Awatar użytkownika
mlynario
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 166
Rejestracja: śr 17 maja, 2006 18:00
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Kontakt:

Adakar...jak narazie wygrywasz chyba hehe...najwieksza masakra;)
Awatar użytkownika
Mate96
Stały gość
Stały gość
Posty: 266
Rejestracja: czw 04 maja, 2006 21:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

kurde wywalilem zdjecia swojego po tym jak zrobili ze mnie kanapke :(
co do ubezpieczenia to niestety. moje autko '92r 146 tyskm, stan przed chyba byl dobry, plus tlumik z nierdzewki:) wycenili na 6500ZL!!!!!!!!! myslalem ze ich zastrzele. dobrze ze przynajmniej przod na tyle ocalal ze polecialy zadne plyny i silnik zostal nietkniety.

ps. jak przyjdzie rzeczoznawca zrob tak zeby nie krecil rozrusznik. jak sie uda to uzna silnik za zlom i dostaniesz wiecej kasy.
ps.2 dostalem z holowaniem 6000tys czyli wartosc zlomu wycenili na ~600zl
live fast, die sidewayz
Awatar użytkownika
dapper
Stały gość
Stały gość
Posty: 472
Rejestracja: pt 01 cze, 2007 08:30
Lokalizacja: Wrocław

Mate96 pisze:ps. jak przyjdzie rzeczoznawca zrob tak zeby nie krecil rozrusznik. jak sie uda to uzna silnik za zlom i dostaniesz wiecej kasy.
ps.2 dostalem z holowaniem 6000tys czyli wartosc zlomu wycenili na ~600zl
A jak to zrobic? Mam gdzies zwarcie wiec autko i tak nie zakreci. A po drugie skoro uznal auto za zlom, czy nie wymuszaja na Tobie ze musisz auto zezłomowac? Dokumenty do kasacji itd?
______________
(O O/ - - \O O)
--------------------
.oo
Awatar użytkownika
borimichal
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 2728
Rejestracja: czw 29 mar, 2007 17:19
Lokalizacja: Skoczów

Z wlasnego doswiadczenia.
Rok temu mialem stluczke nie z mojej winy.
Przerysowany zostal caly bok+skrzywiona felga.
Gdy przyjechal rzeczoznawca,zalozylismy z Ojcem krzywa felge bez powietrza na drugie kolo-wcisnelismy mu scieme ze pokrzywilo sie zawieszenie.
Rzeczoznawca porobil fotki pospisywal wszystko i sobie pojechal.
Po jakims czasie poinformowali nas o decyzji-przyznali nam 4.500zł
Samochod to Mercedes 190 1.8benzyna 1990r
Koszty naprawy: czesci+dzien naszej roboty +malowanie-jakies1500zł
Gdy koszt naprawy przewyzsza wartosc samochodu to o ile sie nie myle firmy ubezpieczeniowe wyplacaja 80%ceny rynkowej danego samochodu.I nie interesuje ich co dalej robisz z swoim autem-albo zlomujesz albo naprawiasz.Chociaz pewnie rozne firmy ubezpieczeniowe-rozne zwyczaje.

Gdy przyjdzie rzeczoznawca-melduj mu o kazdym nawet najdrobniejszym uszkodzeniu!!
Zawsze mozesz sprobowac jeszcze cos "posciemniac"
Pozdrawiam.


A co do Nissankow zniszczonych w tym roku.To wiem o jednej czarnej z okolic Bielska-Bialej-swiezo po remoncie koles uderzyl w słup :(
Zbieram wlasnie kase by odkupic z niej T28 i pompe Walbro.
Załączniki
M4110005.JPG
Awatar użytkownika
Nero
Stały gość
Stały gość
Posty: 440
Rejestracja: sob 22 wrz, 2007 15:49
Lokalizacja: NMR

No to i ja dolacze do kolekcji tylko z mniejszymi szkodami chyba :roll:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

A wiec historyjka byla tak :)
Miala byc sekwencja zakretow by polatac bokami, wiadomo snieg, male predkosci, fajna zabawa... Udalo mi sie przejsc wszystkie zakrety procz tego ostatniego, felernego hehe... Zarzucilo, obrucilo, i do rowu - hop... Nic nie pomoglo, ani kontry, totalnie nic, moze jakby jeszcze szpera byla to moglbym wiecej powalczyc no ale... mozna sobie gdybac. Narazie uszkodzony wiec ze jest IC bo siedzial z zderzaku i polamana zostala dokladka zderzaka. 2dni reanimacji IC i dzis wieczorem mam nadzieje ze beda juz testy nad szczelnoscia ukladu, wtedy sie okaze co i jak. Ale obiecalem sobie ze nie podaruje i w koncu przejde ten zakret hehe :D

Pozdrawiam
Oo\_____/oO VS Oo\_____/oO
Awatar użytkownika
mlynario
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 166
Rejestracja: śr 17 maja, 2006 18:00
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Kontakt:

Hehe a jescze tydzien temu w gdasnku tak ladnie wygladal :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne”