Rejestracja SKYLINE w PL

Moderator: Moderator

OLO s13
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 58
Rejestracja: pn 25 lis, 2013 19:46
Lokalizacja: Bydgoszcz

Nie chciałbyś opisać krok po kroku jak to wyglądało jakie dokumenty są potrzebne itp, żeby było już dla potomnych
Awatar użytkownika
Vlad
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 85
Rejestracja: ndz 07 cze, 2009 14:57
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Tu gościu fajnie to opisał:

http://www.forum.subaru.pl/index.php?/t ... 015/page-8

Post nr #198 :) enjoy :)
ciekaw jestem czy policja częściej będzie chwytac takie rodzynki bo kiera po prawej
Powiem tak - wyjechalem na miasto ze dwa razy jak na razie i już raz była kontrola :D Ale że w papierach wszystko cacy to nie mieli się czego czepić. Raczej to będzie standardem bo auto tego typu budzi duże zainteresowanie na drodze, szczególnie w kolorze białym :D więc z grubsza już się pogodziłem z faktem częstych pogadanek z niebieskimi ^^
Awatar użytkownika
Andy
Postojebca
Postojebca
Posty: 1477
Rejestracja: wt 05 kwie, 2011 02:51
Lokalizacja: Legnica
Kontakt:

haha ja jak narazie nie mialem zadnej kontroli jeszcze :P tez bialy i pewnie tez rzuca sie w oczy :P mam nadzieje ze jak najdluzej zostane niezauwazalny :) ale rejestracja dopiero przedemna...
Obrazek
As I lay rubber down the street, I pray for traction I can keep,
but if I spin and begin to slide, please dear god, protect my ride.
-Amen
Awatar użytkownika
Saqu
-#Sympatyk
-#Sympatyk
Posty: 1033
Rejestracja: ndz 17 kwie, 2011 20:18
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

z tego co wiem to nie ma najmniejszego problemu już rejestrować angliki w polsce, przynajmniej w poznaniu. Ostatnio koleś odstawił auto rhd na sprzęgło do mnie rano i zabrał tablice i wieczorem odbierał już z normalnymi polskimi. ;)
Poszukuję...
DARECKI78
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 11
Rejestracja: sob 22 paź, 2016 21:27
Lokalizacja: WROCLAW OLESNICA

wtrace sie z ta rejestracja . o jakim aucie mowice . bede rejestrowal japonca i bylem w 2 stacjach kontroli na razie powiedzieli ze nie ma klopotu i ze to zielone swiatlo do rejestracji
Ostatnio zmieniony ndz 23 paź, 2016 21:14 przez DARECKI78, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Andy
Postojebca
Postojebca
Posty: 1477
Rejestracja: wt 05 kwie, 2011 02:51
Lokalizacja: Legnica
Kontakt:

DARECKI78 pisze:wtrace sie z ta rejestracja . o jakim aucie mowice . bede rejestrowal japonca i bylem w 2 stacjach kontroli na razie powiedzieli ze nie ma klopotu i ze to zielone swiatlo do rejestracji
dobrze wiedziec :P ja musze w tym miesiacu sie zabrac za przerobienie lamp :P
Obrazek
As I lay rubber down the street, I pray for traction I can keep,
but if I spin and begin to slide, please dear god, protect my ride.
-Amen
DARECKI78
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 11
Rejestracja: sob 22 paź, 2016 21:27
Lokalizacja: WROCLAW OLESNICA

nr do ludzi co przerabiaja 606600869 be-lights
na stacji przegladow - swiatla przod
przeciwmgielne i lusterka
Ostatnio zmieniony ndz 23 paź, 2016 21:55 przez DARECKI78, łącznie zmieniany 1 raz.
DARECKI78
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 11
Rejestracja: sob 22 paź, 2016 21:27
Lokalizacja: WROCLAW OLESNICA

dla porownania
Załączniki
po wymianie
po wymianie
przed
przed
Awatar użytkownika
Andy
Postojebca
Postojebca
Posty: 1477
Rejestracja: wt 05 kwie, 2011 02:51
Lokalizacja: Legnica
Kontakt:

DARECKI78 pisze:dla porownania
dzieki ale xenon jakbym mial to sam bym przerobil bo to akurat jest proste i to nawet bez wkladania innej soczewki... ale mam halogen i musze obadac jutro po robocie czy da rade go przerobic w ten sam sposob co lampy xenonowe...

co do przeciwmgielnego to sprawa jest wiadoma...

ale dalej nie czaje o co chodzi z tymi lusterkami... i jakos nigdy nie moglem zajarzyc tego tematu :P

podejrzewam ze sie myle i to bardzo ale ja wnioskuje ze skoro siedze po stronie prawej to w swoich lusterkach widze wszystko co jest z tylu bez wiekszego problemu po ustawieniu ich oczywiscie pod siebie :P wiec nie rozumiem co w nich mialbym przerabiac skoro dzialaja tak jak dzialac powinny? :P
Obrazek
As I lay rubber down the street, I pray for traction I can keep,
but if I spin and begin to slide, please dear god, protect my ride.
-Amen
DARECKI78
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 11
Rejestracja: sob 22 paź, 2016 21:27
Lokalizacja: WROCLAW OLESNICA

szok dzis na przegladzie . dowiedzialem sie co z tego ze przeglad przejdzie jak w wydziale nie zarejestruja ..... tu na 1 nodze do wydzialu ... i oooooooo dziwo pani pyta o przeglad ja na to ze chce sie dowiedziec co trzeba pokolei aby dostac tablice,c pani zniknela na pare chwil ,,,,wraca rozklada rece i mowi JA NIE WIEM JUTRO JEST KIEROWNIK PROSZE PRZYJSC RANO I ZAPYTAC ,,,,, vin nie problem bo to przy przegladzie wpisuje i tak ma byc .... auto nie zarejestrowane w e.u moze stanowic klopot , jutro sie okaze . pani dostala papiery oglada certyfikat przewozu gdzie sa wszystkie dane i pyta o dwwod rejestracyjny wowwwwwww . myslalem ze mnie trafi . poczym stwierdzila ze chba bedzie trzeba wyslac zapytanie do ambasady japonskiej jak to wyglada .KUR....... co jest z tym krajem !!!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
tomaq
Stały gość
Stały gość
Posty: 263
Rejestracja: wt 14 paź, 2008 20:37
Lokalizacja: Racibórz

Andy miałem kiedyś japońca po przekładce i lusterek nie dało się do końca dobrze ustawić. Także trzeba wkłady wymienić bo nie ustawisz ich sobie tak idealnie. Jak w sumie nie zmieniałem bo dało się jeździć, ale z perspektywy czasu wiem, że trzeba było to zrobić.
Awatar użytkownika
sonic20
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 97
Rejestracja: ndz 03 gru, 2006 18:50
Lokalizacja: Piaseczno

dokładnie jak pisze tomaq
wkłady są trochę inne bo musza mieć inne zakresy ustawin odchylenia
ale jak ktoś jest wysoki i siedzi daleko od kierownicy to da się ustawić dobrze
Awatar użytkownika
szaman
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 3183
Rejestracja: śr 13 sie, 2008 22:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

ale jak narazie Andy nie robi przekładki, wiec lusterka sa dobre dla takiego miejsca siedzenia kierowcy :)
lusterka trzeba ogarniac w przypadku jak napisali chlopaki powyzej, czyli przekładki, ale to moje zdanie ;)
onepointeightT
--------------------------
Aby wstawić zdjęcia na forum należy(przy użyciu hostingu Zdjęcia Google):
- wrzucić fotki do zdjęcia google,
- dodać zdjęcia do wybranego albumu,
- będąc w albumie i posiadając zdjęcie na fullscreenie kliknąć prawym klawiszem myszy i wybrać "Kopiuj adres obrazu",
- na forum podczas pisania posta przy użyciu znaczników "IMG" wstawić wcześniej skopiowany link.
Awatar użytkownika
tomaq
Stały gość
Stały gość
Posty: 263
Rejestracja: wt 14 paź, 2008 20:37
Lokalizacja: Racibórz

Dokładnie tak Szamanie :) Póki nie robi przekładki nie widzę sensu zmiany lusterek.
Awatar użytkownika
Andy
Postojebca
Postojebca
Posty: 1477
Rejestracja: wt 05 kwie, 2011 02:51
Lokalizacja: Legnica
Kontakt:

sonic20 pisze:dokładnie jak pisze tomaq
wkłady są trochę inne bo musza mieć inne zakresy ustawin odchylenia
ale jak ktoś jest wysoki i siedzi daleko od kierownicy to da się ustawić dobrze
szaman pisze:ale jak narazie Andy nie robi przekładki, wiec lusterka sa dobre dla takiego miejsca siedzenia kierowcy :)
lusterka trzeba ogarniac w przypadku jak napisali chlopaki powyzej, czyli przekładki, ale to moje zdanie ;)

no wlasnie po przekladce to doskonale wiem ze braknie zakresu ustawienia lusterek :P takze w tym przypadku akurat rozumiem temat przekladania wkladow :P

ale interesowalo mnie czy czasem czegos nie zrozumialem jesli tak jak szaman pisze NIE PRZEKLADAM AUTA i zostaje ono RHD :P bo jakby nie patrzec przepis jest ale nie sprecyzowany :P

no ale widocznie wynika z tego ze lusterka zostaja tak jak sa bo dzialaja idealnie :P


kwestia przerobienia reflektorow.. na dniach bede sie w to bawil... jest prosta opcja do przerowbienia tak Xenonowych iak i halogenowych bo sporo ludzi na forach zagranicznych i niemieckich o tym psize... narazie nie chce tu nic opisywac bo sam msuze to sprawdzic... ale jesli to faktycnzie okaze sie prawda to moge nawet jakis poradnik czy opis zrobic :)
Obrazek
As I lay rubber down the street, I pray for traction I can keep,
but if I spin and begin to slide, please dear god, protect my ride.
-Amen
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne”