Rejestracja SKYLINE w PL

Moderator: Moderator

DARECKI78
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 11
Rejestracja: sob 22 paź, 2016 21:27
Lokalizacja: WROCLAW OLESNICA

jestem po przegladzie . powiem horror . i w sumie na koniec te lusterka . musza byc z h3 certyfikat . powiedzial tak na przeglad musisz miec potem mozesz robic co chcesz . bylo ciezko i zaden nie chcial sie podjac przegladu . zlitowal sie jeden pan i w koncu dostalem tablice . jest nowa dostawa z japan , kumpel przywozi 4 szt .

http://otomoto.pl/oferta/nissan-skyline ... yDn69.html

http://otomoto.pl/oferta/nissan-skyline ... yDmZ7.html
Awatar użytkownika
Andy
Postojebca
Postojebca
Posty: 1477
Rejestracja: wt 05 kwie, 2011 02:51
Lokalizacja: Legnica
Kontakt:

niedlugo mnie to czeka :P tylko ja mam taki problem ze nie mam przeciwmgielnych xD
Obrazek
As I lay rubber down the street, I pray for traction I can keep,
but if I spin and begin to slide, please dear god, protect my ride.
-Amen
DARECKI78
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 11
Rejestracja: sob 22 paź, 2016 21:27
Lokalizacja: WROCLAW OLESNICA

zrobilem przeciwmgielny z lewego cofania swiatla . podlaczylem pod postokowki i przelacznik dalem do kabiny pod kiere. folia czerwona i masz przeciwmgielne. tylko lewa strona .
Załączniki
nissan skyline gt r r34.jpg
DARECKI78
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 11
Rejestracja: sob 22 paź, 2016 21:27
Lokalizacja: WROCLAW OLESNICA

no to po nerwach . dlugo nie pisalem bo jakowo nie bylo czasu . jest juz twardziel i karta pojazdu . :lol: :lol:
Marcin997
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 23
Rejestracja: ndz 21 sie, 2016 20:25
Lokalizacja: Bieszczady

DARECKI78, gratulacje rejestracji. To w końcu musiałeś zmieniać lusterka? O przeciwmgielnym myślałem podobnie, przełącznik jakiś konkretny czy po prostu dałeś tak żeby nie było widać byle co...? ;-)

Andy, wysłałem PW odnośnie lamp, bo będę miał podobny problem.. Co zrobić z tymi lampami aby było dobrze... :D

Za ok. 2 tygodnie zobaczymy jak rejestracji r34 wygląda na Podkarpaciu :D Tutaj nikt nic nigdy nie wie....
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne”