Najdłuższa podróz Nissanem 200sx

Moderator: Moderator

kupidyn
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 3
Rejestracja: pn 14 lis, 2005 13:13
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

witam,
szukałem takiego tematu ale nie znalazłem...a więc chodzi mi o to gdzie najdalej pojechaliście swoim 200sx-em,jak się sprawował podczas podróży??i ogólnie jakie wrażenia z jazdy czy wygodny na dłuższe trasy itp.
Sam chce sobie kupic 200sx (s13/s14 jeszcze sam nie wiem dokładnie) na wiosne a w sierpniu będe chciał nim pojechac do Chorwacji:) i ciekaw jestem jak takie autko sprawuje się podczas takiej długiej podrózy
pozdrawiam wszystkich forumowiczów
Awatar użytkownika
kamil79
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 182
Rejestracja: pt 22 kwie, 2005 14:14
Lokalizacja: Giżycko

Moja najdłuższa podróż jaką odbyłem swoją s13 to wypad na Słowację. Sam mieszkam na mazurach więc miałem do przejechania całą Polskę . Samochód sprawował się rewelacyjnie, miejsca było dosyć ale zaznaczam że jechałem tylko we 2 osoby. Największą bolączką było tylko spalanie , które przy emeryckiej jeździe wynosiło około 10l na 100 km ( nie wiem może moja s13 po prostu paliła ponad normę ;0 ) Faktem jest że dla mnie jechało się po prostu wyśmienicie. Żałuje że musiałem sprzedać moją igiełkę, ale obiecuje sobie że gdy tylko będe dysponował nadmiarem gotówki s13 zawita z powrotem na moim podjeździe jako 2 samochód ;)
Czerwone są szybsze... YZF600R thundercat + oval carbon laser exhaust onboard ;)

Nissan narazie sold ;(
Rover 75 - dupowóz
Awatar użytkownika
ipi
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 183
Rejestracja: pt 23 cze, 2006 23:07
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

ja najdluzsza trase jak strzelilem to Poznań - Lublin zaraz po kupnie S13 i jechalo sie calkiem calkiem jechalem sam i dopiero uczylem sie auta a spalanie ......... coz na pelnym baku udlao mi sie zrobic wtedy ok 750km ale wiekszosc w trasie i bez katowania :D

nie widze problemu poza kosztami paliwa zeby w dwie osoby pojechac gdzies dalej :D
tymczasowo brak podpisu
Awatar użytkownika
Martinez
Stały gość
Stały gość
Posty: 210
Rejestracja: pt 15 gru, 2006 09:50
Lokalizacja: Wrocek
Kontakt:

Ja systematycznie robie teasy Wroclaw Amsterdam :) raz jechalem nawet w 3 osoby i nie bylo zle. spalanie ? 8,5 wyszlo przy jezdzie ok 130.
Kocham to autko i nawet jak zaloze zawias 10kg i kubly, to bede jezdzil trasy po 1000 km i nie bede sie meczyl.
Mam silencer do wydechu, ale go nawet nie zakladalem bo stracilbym duzo wrazen z podrozy :)

Moim zdaniem autko na trasy sie nie nadaje, tzn jest duzo wygodniejszych aut, ktore bardziej sie do tego nadaja, ale nie to cenie sobie w s13 :wink:
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Chajel
Stały gość
Stały gość
Posty: 247
Rejestracja: ndz 26 sie, 2007 15:39
Lokalizacja: Gdansk
Kontakt:

Martinez pisze:Ja systematycznie robie teasy Wroclaw Amsterdam :) raz jechalem nawet w 3 osoby i nie bylo zle. spalanie ? 8,5 wyszlo przy jezdzie ok 130.
Kocham to autko i nawet jak zaloze zawias 10kg i kubly, to bede jezdzil trasy po 1000 km i nie bede sie meczyl.
Mam silencer do wydechu, ale go nawet nie zakladalem bo stracilbym duzo wrazen z podrozy :)

Moim zdaniem autko na trasy sie nie nadaje, tzn jest duzo wygodniejszych aut, ktore bardziej sie do tego nadaja, ale nie to cenie sobie w s13 :wink:
Pozdrawiam

uwiez ze dopoki z polski nie wyjedziesz to beeedziesz sie meczyl a twoj krengoslup bedzie plakal:)

jak wyjedziesz na niemcy to drogi rowne :)

co do najdluzszej trasy to ja przejechalem gdansk - walcz w ta i spowrotem ponad 400 km :)

a nissan spalil mi caly baczek :P i nadaje sie do jazdy poboczem jak i po asfalcie heheh :)

mega zajebiscie sie jezdzi na trasy :D
Awatar użytkownika
Martinez
Stały gość
Stały gość
Posty: 210
Rejestracja: pt 15 gru, 2006 09:50
Lokalizacja: Wrocek
Kontakt:

Ja wiezdzam we wrocku na autobane i zjezdzam w Amsterdamie. nawet w Polsce na drogi nie narzekam ale tylko na tej trasie :D
Awatar użytkownika
EnDrIu
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 537
Rejestracja: wt 26 paź, 2004 14:33
Lokalizacja: Warszawa

Ja najdalej nim bylem w 2 os. w Borsku, z 400km w jedna strone, bardzo milo sie jezdzi w dlugie trasy, caly czas na V biegu zadnych redukcji przy wyprzedzaniu :D spalil mi w trasie 8.5l glownie przepisowa jazda, od czasu do czasu jak sie pojawil dobry asfalt to gaz do podlogi(na lotnisku w Borsku 25l/100km :D)...lubie nim jezdzic w trase mam seryjne zawieszenie, wiec jazda po dziurach nie jest az tak meczaca.
Było: 200sx s13 SR20DET
Jest: 200sx s13 CA18DET

Sprzedam s13
topics20/s-s13-18t-z-gt28rs-vt31839.htm#288454
Awatar użytkownika
blurek
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 685
Rejestracja: śr 27 paź, 2004 14:13
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

a ja robilem trase na wakacje: Katowice-Miedzywodzie-Torun-Katowice
W 3 osoby i kupa bagazu :)

Dalo rade, jechalo sie swietnie :)

Spalanie na poziomie 8,5-9l
http://www.ext.com.pl - radiolinie, teleinformatyka
Awatar użytkownika
raven155
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 80
Rejestracja: czw 13 wrz, 2007 10:57
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

Gdańsk-Ruda Ślaska (10km od Katowic)

Spalanie wyszlo 12l ale po emerycku calkiem nie jechalem (w sumie to cyknal mnie fotoradar za co mam sprawe w sadzie itp), wczesniejsza noc prawie nie przespana a dzieki seryjnemu zawieszeniu za bardzo sie trasa nie zmeczylem.

Dla mnie nissan to bajer na trasy, za jakis czas mam nadzieje na ponad tysiac km trase i juz nie moge sie doczekac.

Co do awaryjnosci, nie jezdze w trasy ponad 50km bez skrzynki z narzedziami :P
Awatar użytkownika
.wildcat.
Stały gość
Stały gość
Posty: 271
Rejestracja: ndz 29 maja, 2005 04:58
Lokalizacja: z miasta

Cienko Panowie, coś cienko... 8)
Warszawa - Zagłębie Ruhry 1100 km w jedną stronę :twisted:
|oo|__|oo|

Wildcat

O=O---O=O
Awatar użytkownika
Z32
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 19
Rejestracja: śr 04 kwie, 2007 17:58

hehe...

skoro prosisz:
swojego kupiłem w Lleidzie w Hiszpanii (jakieś 100 km z hakiem za Barceloną), skąd pociągnąłem do Hannoweru, skąd znów do Łodzi.
W sumie wyszło 3 500 km jednym ciągiem...

Średnia prędkość jazdy 120 km/h (same autostrady), tempomat miałem ustawiony na 160-170 km/h.
Średnie zużycie paliwa wyszło 8l/100 km, wtedy stwierdziłem że lepszego auta nikt nie wymyśli.

Zachwyt minął mi po pierwszej przejażdżce po mieście ;-)
Awatar użytkownika
roki
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 19
Rejestracja: czw 08 lis, 2007 21:14
Lokalizacja: 3 city
Kontakt:

moja trasa to jest berlin-gdansk gdansk-berlin (550km) i tak normalnie to zawsze na noc jechdze...

ale z S13 bede jechdzil w czasie dnia :D

pozdro roki
Awatar użytkownika
jarkowy
Założyciel Klubu
Założyciel Klubu
Posty: 1088
Rejestracja: sob 26 lip, 2003 23:29
Lokalizacja: Władysławowo
Kontakt:

Władysławowo słowacja przez lublin w tą i spowrotem nastukałem wsumie ponad 3000km marka 240sxem ale na trasy to sie nadaje voyager crd a nie nissan...
GTR Sprzedany ale Avatara spobie zostawiam z sentymentu...

SKYRACING

OO\____/OO

602227141


Turbokiller

automatyka www.horyzont.co
pokoje gościnne nad morzem we władysławowwie www.impresja.co
600-961-666
Awatar użytkownika
jano86
Stały gość
Stały gość
Posty: 244
Rejestracja: sob 21 paź, 2006 17:16
Lokalizacja: Wwa

Ja po zakupie przyjechałem do Wwy z Krakowa, a z Częstochowy jechaliśmy w 4 osoby. Nikt nie narzekał, ale to tylko 200km. W wakacje na Mazury spokojnie bez uszczelki pod turbo... Ogólnie są lepsze auta na trasę, ale za to jaka frajda przy wyprzedzaniu.. :D
Stand Alone Haltech, Sprzęgła XTD, kute korby tłoki, HKS SSQV, Reg. ciśn. paliwa Sard, Apexi AVC-R ----> PW
Awatar użytkownika
subek
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 143
Rejestracja: czw 16 cze, 2005 19:58
Lokalizacja: Poznan
Kontakt:

Mi sie zdarzaly trasy po ponad 900km po naszych super polskich drogach, S14A na glebie, 18 calowych kolach i przelotowym wydechu :D Daje rade ale jest to naprawde meczace.

Przyjmnosc sprawiaja mi trasy do 400km na raz, pozniej radosc z jazdy zanika, a pojawia sie bol glowy od wydechu i zmeczenie ciaglym omijaniem dziur. Chociaz mysle, ze kompletnie seryjnym autem to mozna by i cala europe zjechac i na nic nie narzekac.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne”