UWAGA NA PODEJRZANE TURBO!!, T3R

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
MKx
Stały gość
Stały gość
Posty: 285
Rejestracja: czw 09 mar, 2006 11:23
Lokalizacja: Kraków

Witam
Chciałem ostrzec klubowiczów przed podejrzaną Turbosprężarką, która była ostatnio na aukcji Allegro.
Tytuł aukcji i opis głosiły że to Nowe Oryginalne turbo Garrett T3R na rocznej gwarancji.
Wygrałem aukcję za 1600zł po czym dowiedziałem się że sprzedający chce mi wysłać turbo z tabliczką znamionową o numerach:

"XE 0338J (J84)
14411-75f00
466543-3001"

Jeśli ktoś jeszcze nie wie o co chodzi to już wyjaśniam - to jest tabliczka z turbo TB2809, czyli serii z silnika SR20det, a nie żadne T3R!!!
Ale turbo na zdjęciach jest duże, bez zewnętrznego WG. Więc co to do cholery jest? Jakaś Chińszczyzna ? Z Przełożoną na "pałę" tabliczką, byle by było napisane "Made in Japan - Garrett" ??
Sprzedający twierdzi że to jest turbo po przeróbce w Niemczech, że środek jest seryjny, tylko muszle większe itp. itd. Ale kto to składał? Skoro środek seryjny to jaki sens ma wymiana samych muszli? Jakie są wirniki? jak nie seryjne to kto to składał? I jak to składał skoro wg. aukcji ma to być na BB ? I kto daje gwarancję na taki eksperyment? Bo na pewno nie autoryzowany przedstawiciel Garretta.

Podsumowując - Bądźcie ostrożni przy licytowaniu podejrzanie tanich sprężarek na allegro.

Nick sprzedającego-wałkarza, mogę przesłać jedynie na priv zainteresowanym
Awatar użytkownika
Rafi
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 639
Rejestracja: wt 09 mar, 2004 07:57
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

chińskie turboloaderki :) z niemiec ha ha ha ha
[scroll]>>>ORDYNUSS TEAM<<< member #001/06 lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem
[/scroll]
Awatar użytkownika
szeni
Stały gość
Stały gość
Posty: 229
Rejestracja: pt 24 lis, 2006 11:28
Lokalizacja: wwa mokotów

przejzyj uwaznie jego aukcje i rozkmini ze ma jeszcze jedna turbosprearke z wlasnie z tamtej jest zimna czesc a do tj drugiej wstawil kompresor od t28
ten gosc ma od cholery chinskiego szitu wystawionego ja bym sie niepakowal w to...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne”