Wykresy - temat zbiorczy

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
Qbatron
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 94
Rejestracja: wt 17 sie, 2010 19:50
Lokalizacja: Lublin

Hej, szukalem ale nie znalazlem, czy istnieje watek z wykresami z hamowni? Jesli nie to proponuje zalozyc, na zasadzie: silnik, mody, wykres - mozna wtedy porownywac, wynajdowac anomalie etc.

A przyszlo mi to do glowy bo szukam wykresu CA18DET z dwoma walkami wydechowymi (najlepiej z t28). Wyczytalem na tym forum ze wrzucenie wydechowego zamiast ssacego poprawia dol, oslabiajac troche gore. Czy z t28 tez to tak ladnie zagra czy ma ona zbyt duza bezwladnosc? Oczywiscie wiadomo ze to juz strojenie a nie chip.

W tym momencie moj wykres jest bardzo kiepski, samym strojeniem cos by poprawil, ale jesli da sie to jeszcze bardziej wspomoc...
Obrazek
Ostatnio zmieniony pn 25 lut, 2013 21:59 przez Qbatron, łącznie zmieniany 1 raz.
MX-5 CA18DET T28 DET3 1,15bar
Awatar użytkownika
claysman
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 754
Rejestracja: pn 09 sty, 2012 22:19
Lokalizacja: Ujście k/Piły
Kontakt:

Z tego co kojarze wykresy miały być wklejane właśnie w temacie, w którym były opisywany poszczególne fazy tuningu ca18det. Ale szybko idea upadła.
Awatar użytkownika
mysza
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 4348
Rejestracja: czw 07 kwie, 2005 10:32
Lokalizacja: Kraków/Płock

hmm w poszczególnych projektach są wykresy, aczkolwiek temat zbiorczy mógłby się przydać. Przenoszę do ogólnych technicznych (jeśli się zbierze odpowiednio dużo CA/SR/JZ i innych to temat podzielimy na odpowiednie działy z silnikami)
Ostatnio zmieniony pn 25 lut, 2013 21:58 przez mysza, łącznie zmieniany 1 raz.
Przedszkole Montessori FaSolLa

Protest Wyborczy

Mateusz Pucharski

Mój wóz to moja twierdza, w tej twierdzy jem i pierdzę...
Awatar użytkownika
erison
Postojebca
Postojebca
Posty: 1619
Rejestracja: śr 06 sie, 2008 21:42
Lokalizacja: Bydgoszcz

Sugestia aby wykresy były wrzucane do jednego miejsca (na server) a nie z linków bo na przykładzie innych forum po czasie linki są nie aktualne.
Ostatnio zmieniony wt 26 lut, 2013 15:19 przez erison, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Techniczne”