Wybor silnika

Moderator: Moderator

mrwach
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 1
Rejestracja: pn 13 lip, 2015 18:55
Lokalizacja: Opoczno

Witam!
Niedawno nabylem 200sx s13 z dislowskim silnikiem. Chcialbym go wymienic. Jaki silnik bedzie najlepiej wlozyc tak zeby bylo jak najmniej rzezby? Chodzi mi o cos taniego bo z hajsu sie splukalem a blacharke chcialbym ogarnac. Licze na Wasza pomoc :)
Awatar użytkownika
birdhouse
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 63
Rejestracja: ndz 03 lut, 2013 11:28
Lokalizacja: Kraków

To zależy czy chcesz wkładać Nissanowe motory czy jest Ci to obojętne ;)
S13 RB25DET

Obrazek
Awatar użytkownika
szaman
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 3183
Rejestracja: śr 13 sie, 2008 22:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

ale koledze sie spieszy poprostu, bo odrazu co wpadl na forum to tylko gielde na szybkosci przejzal i odrazu nowy temat,
nawet sie nie przywital w odpowiednim temacie.

mrwach, jak bedziesz nastepnym razem na forum, to zajrzyj do działu projekty i zobaczysz kto co ma w aucie i co z tym autem wyprawia.

na europe S13 wychodzilo z CA18DET, a na japonie z SR20DET, czyli masz dwa silniki latwo pasujace do budy bez zbednej rzezby.
onepointeightT
--------------------------
Aby wstawić zdjęcia na forum należy(przy użyciu hostingu Zdjęcia Google):
- wrzucić fotki do zdjęcia google,
- dodać zdjęcia do wybranego albumu,
- będąc w albumie i posiadając zdjęcie na fullscreenie kliknąć prawym klawiszem myszy i wybrać "Kopiuj adres obrazu",
- na forum podczas pisania posta przy użyciu znaczników "IMG" wstawić wcześniej skopiowany link.
Awatar użytkownika
artoor200sx
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 804
Rejestracja: pt 11 wrz, 2009 10:39
Lokalizacja: ZKL Gąskowo ;)

Nie zycze Ci zle , ale nabyles nissana za 2,5k ( bynajmniej za tyle wisial ) i juz piszesz ze splukales sie z hajsu , a przed Toba buda do ogarniecia i swap . Przypomina mi to historie pewnego pana P. ktory na koncu plakal i narzekal jakie te nissany to zlo .
Ostatnio zmieniony pn 13 lip, 2015 23:28 przez artoor200sx, łącznie zmieniany 1 raz.
...:: Gdy Ci smutno jest ogromnie , kup pół litra przyjedz do mnie ::...
Awatar użytkownika
Andy
Postojebca
Postojebca
Posty: 1477
Rejestracja: wt 05 kwie, 2011 02:51
Lokalizacja: Legnica
Kontakt:

artoor200sx pisze:Nie zycze Ci zle , ale nabyles nissana za 2,5k ( bynajmniej za tyle wisial ) i juz piszesz ze splukales sie z hajsu , a przed Toba buda do ogarniecia i swap . Przypomina mi to historie pewnego P..ana ktory na koncu plakal i narzekal jakie te nissany to zlo .
to samo chcialem napisac :P a gdzie tu cena silnika! juz nie mowiac o gratach ktore do tego dojda..

no ale licze ze chlopak ciezko pracuje na swoje marzenia i wie w co sie wpakowal!

mysle ze jesli kolega liznal conieco temat mechaniki silnika i potrafie sobie przygotowac silnik dosc sensownie to najtaniej wyjdzie mu CA18DET wsadzic do budy.. ale tylko pod warunkiem ze kolega sobie na poczatku rozbierze silnik i dobrze sie nim zaopiekuje przy skladaniu bo w innym wypadku bedzie placz...

pozostale silniki moga byc juz cenowo z wyzszej polki, aczkolwiek radze koledze poki co zajac sie regeneracja budy co tez chwile zajmie a w miedzy czasie dozbierac sobie na jakis silnik..

i zaprazamy do odpowiedniego dzialu na przywitanie sie a przedewszystkim do zalozenia tematu o swoim aucie :)
Obrazek
As I lay rubber down the street, I pray for traction I can keep,
but if I spin and begin to slide, please dear god, protect my ride.
-Amen
Awatar użytkownika
Sykopson
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 596
Rejestracja: śr 18 wrz, 2013 20:36
Lokalizacja: Kraków

Skoro się spłukałeś już, to ja bym na Twoim miejscu na razie ogarniał sobie budę i tyrał tego diesla jeśli bangla :P
S13 CA18DET
JapanizeD
ODPOWIEDZ

Wróć do „Techniczne”