Ca18det po remoncie , problem z popychaczami.

Moderator: Moderator

Chestkiller
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 1
Rejestracja: wt 05 lut, 2019 02:51
Lokalizacja: Zs

Siemka mam problem otóż mam s13 ca18det i problem polega w tym ze mam silnik po kapitalce i słychać jakby popychacz jeden niedomagał ale tylko na zimnym później jak się rozgrzeje to go nie słychać niestety wymieniłem popychacze i dalej to samo czy to pierścień może tak walić ?
Ostatnio zmieniony wt 05 lut, 2019 09:47 przez Chestkiller, łącznie zmieniany 1 raz.
turbokillers
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 77
Rejestracja: wt 21 paź, 2014 18:21
Lokalizacja: Warszawa

Jeżeli wymiebiłeś popychacze i dalej stuka to winą może być sama głowica.Stuk słyszysz wyraźnie z góry czy trudno określić.Jakiś czas temu miałem podobny problem u mnie niestety stukała główna.Jezeli nie zaglądałeś do dołu to zrób to nim będzie za późno
Ja mu w gas a on bokiem w las
Awatar użytkownika
TiGRA
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 1777
Rejestracja: pt 06 lip, 2007 11:17
Lokalizacja: Kórnik /k. Poznania
Kontakt:

Ktoś spieprzył przy składaniu i popychacz złapał powietrze. Na moje jedź na reklamację i niech uważają przy składaniu żeby każdy był zalany olejem przed włożeniem. Możesz to sam zrobić jak się nie boisz... W dziale zrób to sam jest tutorial o popychaczach i ich regeneracji
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym dniu następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Awatar użytkownika
domino
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 2824
Rejestracja: ndz 31 sie, 2008 09:34
Lokalizacja: złotów

Jakie popychacze użyłeś np "zamienniki dobrej jakości"?
Zdrowaś turbino, powietrzaś pełna, gaz z Tobą Błogosławionaśty między kolektorami i błogosławiony owoc żywota twojego moment. Święta turbino, matko mocy, módl się za nami wolnymi, teraz i w godzinę braku wachy amen.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Techniczne”