Przekladka kierownicy w s15

Moderator: Moderator

kamil 240
Stały gość
Stały gość
Posty: 259
Rejestracja: wt 11 gru, 2007 18:46
Lokalizacja: z grubej rury 2,5cala

do jakiego samochodu chcesz przekladke tez s15 czy inny samochod ?
Awatar użytkownika
Garowiec78
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 51
Rejestracja: śr 27 sie, 2008 11:09
Lokalizacja: Złotów wlkp
Kontakt:

Nikt dawno nie pisał w tym temacie a ja mam pytanko czy ściana grodziowa zostaje z s15 czy przekłada się z s14a(czy pasuje)?
Awatar użytkownika
borimichal
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 2728
Rejestracja: czw 29 mar, 2007 17:19
Lokalizacja: Skoczów

przekładasz obojetnie od ktorego modelu czy to s13 czy s14-one bardzo podobne sa ;)
Awatar użytkownika
domino
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 2824
Rejestracja: ndz 31 sie, 2008 09:34
Lokalizacja: złotów

bori bede dzwonił do Ciebie w tym temacie bo w środe auto bedzie w złotowie!!
Zdrowaś turbino, powietrzaś pełna, gaz z Tobą Błogosławionaśty między kolektorami i błogosławiony owoc żywota twojego moment. Święta turbino, matko mocy, módl się za nami wolnymi, teraz i w godzinę braku wachy amen.
Awatar użytkownika
Garowiec78
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 51
Rejestracja: śr 27 sie, 2008 11:09
Lokalizacja: Złotów wlkp
Kontakt:

Majku pisał mi że przerabiali s15 i ściany nie przeszczepiali a deske przerobili,dzieki z góry za wszystkie info na pewno się przyda.Domino nyska będzie dopiero w sobote musimy jescze troche poczekać :?
Awatar użytkownika
domino
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 2824
Rejestracja: ndz 31 sie, 2008 09:34
Lokalizacja: złotów

dobrze z szpitala wyjde... A ktoś pisał kiedyś o firmie która przerabia deski może ktoś coś więcej przypomniec???

edit

znalazłem to temat przeróbki deski

robi to Majku można wiecej sie juz u niego dowiedzieć
Ostatnio zmieniony pn 04 lut, 2013 10:26 przez domino, łącznie zmieniany 1 raz.
Zdrowaś turbino, powietrzaś pełna, gaz z Tobą Błogosławionaśty między kolektorami i błogosławiony owoc żywota twojego moment. Święta turbino, matko mocy, módl się za nami wolnymi, teraz i w godzinę braku wachy amen.
Awatar użytkownika
Binio_
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 4685
Rejestracja: wt 30 maja, 2006 01:19
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Deska w tamtej S15 była robiona lata świetlne temu, ale może chłopaki będą mieli troche czasu by pociąć drugą deskę. Obawiam sie jedynie że bez auta przypasowanie jej i dobre poklejenie będzie niemożliwe..
Awatar użytkownika
domino
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 2824
Rejestracja: ndz 31 sie, 2008 09:34
Lokalizacja: złotów

ale jest jedna dobra wiadomość ze to juz robione było.... bo osobiście nie chciałbym jeździć s15 z deską s14a no ale to nie moje auto wiec wybór należy do właściciela

a tu fotka z galerii Majku

Obrazekdeska
Ostatnio zmieniony sob 30 mar, 2013 15:41 przez domino, łącznie zmieniany 1 raz.
Zdrowaś turbino, powietrzaś pełna, gaz z Tobą Błogosławionaśty między kolektorami i błogosławiony owoc żywota twojego moment. Święta turbino, matko mocy, módl się za nami wolnymi, teraz i w godzinę braku wachy amen.
owca221
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 67
Rejestracja: pn 23 lip, 2012 10:36
Lokalizacja: Warszawa

Temat może stary ale dla kogoś zrobi się ciekawy. Jest kit do konwersji s15 na lhd. Cena kitu 3000$

Obrazek

I link do tematu
http://www.autoguide.com/auto-news/2010 ... rsion.html

Żeby nie było że ściema
Ostatnio zmieniony pn 10 sie, 2015 16:42 przez owca221, łącznie zmieniany 2 razy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przekładki RHD -> LHD”