Przekładka kierownicy ?????

Moderator: Moderator

SzakalR34

Witam jestem nowy na forum i mam do Was takie pytanie... Gdzie mogę zrobić przekładkę kierownicy w Skylinie R34 z 2001?? Nie mam zielonego pojęcia gdzie można by ten samochód zrobić bo żadna firma w Lublinie nie podejmie się tego zadania.
Awatar użytkownika
drv
Stały gość
Stały gość
Posty: 208
Rejestracja: ndz 27 lis, 2005 18:01
Lokalizacja: Czeladź
Kontakt:

Spróbuj u Jarka w Skyracing
200SX RS13 CA18DET T25 + 2 cale przelot
Wywalony ABS
Wywalony środek:)
Awatar użytkownika
clicker200sx
Stały gość
Stały gość
Posty: 269
Rejestracja: wt 10 maja, 2005 08:57
Lokalizacja: Birmingham UK
Kontakt:

SzakalR34 pisze:Witam jestem nowy na forum i mam do Was takie pytanie... Gdzie mogę zrobić przekładkę kierownicy w Skylinie R34 z 2001?? Nie mam zielonego pojęcia gdzie można by ten samochód zrobić bo żadna firma w Lublinie nie podejmie się tego zadania.
Heh. Z tego co wiem to zadna firma nie chce sie podjac tego poniewaz r34 wychodzily tylko RHD(chyba? :? ) a nawet jezeli byly wersje LHD to gdzie do tego graty dostac???? :?
rodriguez

z tego co pamietam jarek pisal ze wiecej sie tego nie podjemie w skay'u :)
SzakalR34

rodriguez pisze:z tego co pamietam jarek pisal ze wiecej sie tego nie podjemie w skay'u :)




czyli pozmieniane jednym słowem :/:( Szkoda więc w takim razie czy wiecie jak można by było zarejestrować z prawą kierownicą ??:>
Awatar użytkownika
ipi
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 183
Rejestracja: pt 23 cze, 2006 23:07
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

z tego co mi wiadomo mw Polsce jest to raczej niemozliwe jest wyjscie zarejestrowac na kogos za nasza zachodnia granica i jezdzic na niemieckich blachach


PS. a tego skaya masz czy pytasz pogladowo bo chcasz go gdzies w okolice Lublina sciagac ?
tymczasowo brak podpisu
Awatar użytkownika
dziubas
-#Klubowicz
-#Klubowicz
Posty: 1020
Rejestracja: ndz 11 lip, 2004 22:41
Lokalizacja: warszawa WOLA
Kontakt:

z tego co mi wiadomo mw Polsce jest to raczej niemozliwe
jest mozliwe trzeba popytac tych co juz rejestrowali w wydziale komunikacji cie pokierują gdzie masz podanie skladac , jak zalatwisz to daj znac
Awatar użytkownika
jarkowy
Założyciel Klubu
Założyciel Klubu
Posty: 1088
Rejestracja: sob 26 lip, 2003 23:29
Lokalizacja: Władysławowo
Kontakt:

już wysłaeś mi maila to jak sie zbiore to ci odpisze.
Ja nigdy nie napisałem ze się tego już nie chce podejmować nie wiem zkąd te plotki?!
I jeszcze jedno
NIE DA SIE ZAREJESTROWAĆ W POLSCE WOZU Z KIERĄ PO NIEWŁAŚCIWEJ STRONIE!
Owszem jest taka możliwość ale Ping jest jedyny w polsce od czasu otwarcia UE!
Jesli komuś sie uda to do pierwszej kontroli policji!
Kolejną kwestią jest to czy przyszły posiadacz pisze poważnie czy marzy jak 99% osób wypytujących mnie o takie projekty. - Aż mi sie znudziło odpisywać.
GTR Sprzedany ale Avatara spobie zostawiam z sentymentu...

SKYRACING

OO\____/OO

602227141


Turbokiller

automatyka www.horyzont.co
pokoje gościnne nad morzem we władysławowwie www.impresja.co
600-961-666
Awatar użytkownika
dziubas
-#Klubowicz
-#Klubowicz
Posty: 1020
Rejestracja: ndz 11 lip, 2004 22:41
Lokalizacja: warszawa WOLA
Kontakt:

jaro dobrze gada wiec zdobądz fure i sie ogarnie
SzakalR34

dziubas pisze:jaro dobrze gada wiec zdobądz fure i sie ogarnie
Fura jush jest kupiona i czeka na odbiór w sobotę i myślałem żeby odrazu przełożyć kierownicę bo słyszałem że od któregoś rocznika Primery kokpit PRAWIE pasuje. P.S. dla bardziej zainteresowanych jest to biały bolid z 2001r ;) Już się nie mogę doczekać soboty :D
Awatar użytkownika
zell
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 69
Rejestracja: ndz 13 sie, 2006 10:51
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

prawie robi wielką różnicę

najlepiej co do dechy byłoby się zgadac z jakąś firmą car-audio co by ci zrobiła lustrzane odbicie oryginału i by się wszystko ładnie wpasowało (tak robią ludzie za granicą), oczywiście będzie to kosztowało sporo grosza ale myślę, że kupując R34 spodziewałeś się, że żeby to jeździło w PL trzeba będzie włożyc kase

btw coupe czy sedan ?
SzakalR34

zell pisze:prawie robi wielką różnicę

najlepiej co do dechy byłoby się zgadac z jakąś firmą car-audio co by ci zrobiła lustrzane odbicie oryginału i by się wszystko ładnie wpasowało (tak robią ludzie za granicą), oczywiście będzie to kosztowało sporo grosza ale myślę, że kupując R34 spodziewałeś się, że żeby to jeździło w PL trzeba będzie włożyc kase

btw coupe czy sedan ?
Kupując taki samochód za taką kasę to chyba oczywiste ;) Lecz w tej chwili nie odpowiem czy jest to sedan czy coupe bo poprostu nie pytałem było mi to bez różnicy ale podejrzewam że to sedam bo jest kupiony od typa z małym dzieckiem i raczej nie było by mu zbyt wygodnie ;) Jak tylko przyjadę do LBN to wyślę foty i opis na forum no i oczywiście jakiś filmik ;)
Awatar użytkownika
blurek
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 685
Rejestracja: śr 27 paź, 2004 14:13
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

tylko nie zabij turbin tak na dzien dobry bo widac u ciebie niezle podniecenie bryka (zreszta pewnie kazdy bylby takim faktem niezle podjarany) :)
http://www.ext.com.pl - radiolinie, teleinformatyka
Awatar użytkownika
Barni
Stały gość
Stały gość
Posty: 322
Rejestracja: śr 17 mar, 2004 16:47
Lokalizacja: Olsztyn

SzakalR34 pisze:
zell pisze:prawie robi wielką różnicę

najlepiej co do dechy byłoby się zgadac z jakąś firmą car-audio co by ci zrobiła lustrzane odbicie oryginału i by się wszystko ładnie wpasowało (tak robią ludzie za granicą), oczywiście będzie to kosztowało sporo grosza ale myślę, że kupując R34 spodziewałeś się, że żeby to jeździło w PL trzeba będzie włożyc kase

btw coupe czy sedan ?
Kupując taki samochód za taką kasę to chyba oczywiste ;) Lecz w tej chwili nie odpowiem czy jest to sedan czy coupe bo poprostu nie pytałem było mi to bez różnicy ale podejrzewam że to sedam bo jest kupiony od typa z małym dzieckiem i raczej nie było by mu zbyt wygodnie ;) Jak tylko przyjadę do LBN to wyślę foty i opis na forum no i oczywiście jakiś filmik ;)
a chociaz wiesz jaki tam silnik siedzi??? :wink:
rodriguez

jarkowy pisze: ... Ja nigdy nie napisałem ze się tego już nie chce podejmować nie wiem zkąd te plotki?! ...
Pisales na 99% i to chyba forum sr.pl
Nie pamietam tylko dokladnego kontekstu tej wypowiedzi 8)
Zwrocilem na to uwage bo sam chcialem kupic sx'a RHD i
naczytalem co niemiara o przekladkach :)
Zaraz uruchomie detektywa i zacytaje tego posta :)
SzakalR34 pisze: myślałem żeby odrazu przełożyć kierownicę
...
Kupując taki samochód za taką kasę to chyba oczywiste ;) Lecz w tej chwili nie odpowiem czy jest to sedan czy coupe bo poprostu nie pytałem było mi to bez różnicy ale podejrzewam że to sedam bo jest kupiony od typa z małym dzieckiem i raczej nie było by mu zbyt wygodnie ;) Jak tylko przyjadę do LBN to wyślę foty i opis na forum no i oczywiście jakiś filmik ;)

tak, odrazu do jarka trzeba bylo kontener zaadresowac...
a pewny jestes ze to skyline a nie primera ?
przynajmniej latwiej by bylo z owa przekladka :lol:

powaznie to nie wyobrazam sobie kupna samochodu,
nie posiadajac przy tym tak podstawowych informacji.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przekładki RHD -> LHD”