Przekładka kierownicy ?????

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
Maretzky
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 826
Rejestracja: śr 29 paź, 2003 18:04
Lokalizacja: Wejherowo

blurek pisze:tylko nie zabij turbin tak na dzien dobry bo widac u ciebie niezle podniecenie bryka (zreszta pewnie kazdy bylby takim faktem niezle podjarany) :)
Nikt nie napisal ze to GTR , wiec moze tam nie ma zadnej turbiny i jakies zdechle 130km :)
Obrazek
Awatar użytkownika
ipi
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 183
Rejestracja: pt 23 cze, 2006 23:07
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

ja proponuje uzbroic sie w cierpliwosc bo narazie nie wiemy czy to GTR nawet nie mamy pewnisci czy to R34 bo to wynika tylko w opisu przyszlego wlasciciela wiec puki co lepiej nie komentowac i sie nie jarac tym faktem :D poczekamy zobaczymy (mam cicha nadzieje) :D

pozdrawiam
tymczasowo brak podpisu
SzakalR34

Barni pisze: a chociaz wiesz jaki tam silnik siedzi??? :wink:
Co do silnika to wiem że jest to 2.6 BiTurbo 330 KM no z teho co o nim mówią to R34 czy jakoś tak. Co do mej niewiedzy nie linczujcie mnie bo to co WY możecie powiedzieć o Nissanie ja mogę powiedzieć o Oplu dopiero w poniedziałek się przerzuciłem na Nissany kiedy koleżka z niemiec mi nawinął że jest kosmiczna bryka do kupienia więc się nie namyślałem długo no i takim sposobem stałem się drugim właścicielem SKYLINE'A.
Mło0dy
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 42
Rejestracja: pt 03 lut, 2006 12:55
Lokalizacja: Tczew k.GDA
Kontakt:

z tego co mowisz masz RB26DETT wklej foty jak bedziesz mial tylko samochod i okazje.powodzenia
Awatar użytkownika
ziperr
Stały gość
Stały gość
Posty: 242
Rejestracja: ndz 24 lip, 2005 12:51
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

SzakalR34 pisze:Co do mej niewiedzy nie linczujcie mnie bo to co WY możecie powiedzieć o Nissanie ja mogę powiedzieć o Oplu .
bardziej chodzilo o to ze nie wiesz co kupujesz niz to czy znasz kazdy szczegol techniczny - male porownanie, to tak jakbys powiedzial ze kupujesz vectre c :wink: -> mam nadzieje ze nie obrazilem sky'ow :lol:

a jesli to fakrtycznie rb26 to bedzie wiecej roboty...o ile sie wogole podejmie :roll:....ale mam nadzieje, ze sie podejmnie :D
'Nigdy nie jest źle, ale zawsze może być lepiej' ;]
SzakalR34

Apropo mojej niewiedzy słyszałem od kumpla że będę potrzebował instrukcji obsługi komputera sterującego czy to prawda i jeśli tak to gdzie mogę takową znaleźć?? i odrazu możecie napisać mi jak nim jeździć żeby go nie zajeździć jak tylko do niego wsiądę??
Awatar użytkownika
zell
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 69
Rejestracja: ndz 13 sie, 2006 10:51
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

SzakalR34 pisze:Apropo mojej niewiedzy słyszałem od kumpla że będę potrzebował instrukcji obsługi komputera sterującego czy to prawda
w normalnym skay'u nie trzeba, ale któż to wie co zobaczysz jak do Ciebie dojedzie

a co do użytkowania to nie pałowac od razu po odpaleniu auta i nie wyłączac odrazu po pałowaniu, poszukaj sobie w googlu jak należy się obchodzic z autem z turbosprężarką jeśli nie miałeś do tej pory z takim styczności

a ja czekam na foty na lubelskim podwórku :D
bruno
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 2
Rejestracja: ndz 07 sie, 2005 21:04
Lokalizacja: Gdynia

jak bedziesz wklejal zdjecia auta to wklej tez swoje zdjecie, bo naprawde jestem ciekawy jak wyglada koles ktory kupuje auto za hmmm.... grubo ponad 20000£ tj ponad 110000 pln (bo tyle takie auto kosztuje) nie wiedzac praktycznie nic na temat tego auta, czy da sie przerobic kierownice, ile to kosztuje, sedan czy coupe, nie wspomnie juz o innych podsatwowych rzeczach ktore TRZEBA wiedziec kupujac jakiekolwiek auto, a nissan skyline gtr to juz calkiem inna bajka ( wiem z doswiadczenia )

"...z teho co o nim mówią to R34 czy jakoś tak..." a moze im chodzilo o r30... takie baterie???

jedyne co wiesz to kolor, rok, no i co najwazniejsze:

"... Lecz w tej chwili nie odpowiem czy jest to sedan czy coupe bo poprostu nie pytałem było mi to bez różnicy ale podejrzewam że to sedam bo jest kupiony od typa z małym dzieckiem i raczej nie było by mu zbyt wygodnie...

poprzedni wlasciciel ma dziecko!! sluszne podejrzenia, to musi byc sedan!!! poprostu czytam i pekam ze smiechu. Koleszko, opanuj sie!!! ja wiecej wiem o przetworstwe rybnym kupujac sledzie w oleju i wydajac 2zl, niz ty o aucie ktore kupiles za ponad 100000pln!!! albo masz wiecej kasiory niz Rambo odwagi, albo sprawdzaj date wznosci na tym co jesz bo czasem przeterminowane produkty wplywaja na pobudzenie wyobrazni.z niecierpliwoscia czekam na fotki!!!
Legion
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 4
Rejestracja: śr 27 gru, 2006 03:43

nie chce siac zametu ani nic sugerowac ale pare dni temu na autoscout24.de byly 3 skaje na sprzedaz teraz sa tylko 2...

chociaz ja przychylam sie do opini ze to samochod na radyjko wlasnie dla tego dziecka :D


Pochwał +1
Ostatnio zmieniony pt 05 sty, 2007 10:05 przez Legion, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Krzysiu
Stały gość
Stały gość
Posty: 294
Rejestracja: pn 09 lut, 2004 00:16
Lokalizacja: W-wa Ursynow

bruno pisze:jak bedziesz wklejal zdjecia auta to wklej tez swoje zdjecie, bo naprawde jestem ciekawy jak wyglada koles ktory kupuje auto za hmmm.... grubo ponad 20000£ tj ponad 110000 pln (bo tyle takie auto kosztuje) nie wiedzac praktycznie nic na temat tego auta, czy da sie przerobic kierownice, ile to kosztuje, sedan czy coupe, nie wspomnie juz o innych podsatwowych rzeczach ktore TRZEBA wiedziec kupujac jakiekolwiek auto, a nissan skyline gtr to juz calkiem inna bajka ( wiem z doswiadczenia )

"...z teho co o nim mówią to R34 czy jakoś tak..." a moze im chodzilo o r30... takie baterie???

jedyne co wiesz to kolor, rok, no i co najwazniejsze:

"... Lecz w tej chwili nie odpowiem czy jest to sedan czy coupe bo poprostu nie pytałem było mi to bez różnicy ale podejrzewam że to sedam bo jest kupiony od typa z małym dzieckiem i raczej nie było by mu zbyt wygodnie...

poprzedni wlasciciel ma dziecko!! sluszne podejrzenia, to musi byc sedan!!! poprostu czytam i pekam ze smiechu. Koleszko, opanuj sie!!! ja wiecej wiem o przetworstwe rybnym kupujac sledzie w oleju i wydajac 2zl, niz ty o aucie ktore kupiles za ponad 100000pln!!! albo masz wiecej kasiory niz Rambo odwagi, albo sprawdzaj date wznosci na tym co jesz bo czasem przeterminowane produkty wplywaja na pobudzenie wyobrazni.z niecierpliwoscia czekam na fotki!!!
male OT
to Twoj pierwszy post i juz mi sie podobasz ;)
EOT
[scroll][center]*** ORDYNUSS Team *** member # 000,5/06
Jak ja sie przewrócę, to się za swoje przewrócę
[/center][/scroll]
Obrazek
Awatar użytkownika
Maretzky
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 826
Rejestracja: śr 29 paź, 2003 18:04
Lokalizacja: Wejherowo

Krzysiu pisze:
bruno pisze:jak bedziesz wklejal zdjecia auta to wklej tez swoje zdjecie, bo naprawde jestem ciekawy jak wyglada koles ktory kupuje auto za hmmm.... grubo ponad 20000£ tj ponad 110000 pln (bo tyle takie auto kosztuje) nie wiedzac praktycznie nic na temat tego auta, czy da sie przerobic kierownice, ile to kosztuje, sedan czy coupe, nie wspomnie juz o innych podsatwowych rzeczach ktore TRZEBA wiedziec kupujac jakiekolwiek auto, a nissan skyline gtr to juz calkiem inna bajka ( wiem z doswiadczenia )

"...z teho co o nim mówią to R34 czy jakoś tak..." a moze im chodzilo o r30... takie baterie???

jedyne co wiesz to kolor, rok, no i co najwazniejsze:

"... Lecz w tej chwili nie odpowiem czy jest to sedan czy coupe bo poprostu nie pytałem było mi to bez różnicy ale podejrzewam że to sedam bo jest kupiony od typa z małym dzieckiem i raczej nie było by mu zbyt wygodnie...

poprzedni wlasciciel ma dziecko!! sluszne podejrzenia, to musi byc sedan!!! poprostu czytam i pekam ze smiechu. Koleszko, opanuj sie!!! ja wiecej wiem o przetworstwe rybnym kupujac sledzie w oleju i wydajac 2zl, niz ty o aucie ktore kupiles za ponad 100000pln!!! albo masz wiecej kasiory niz Rambo odwagi, albo sprawdzaj date wznosci na tym co jesz bo czasem przeterminowane produkty wplywaja na pobudzenie wyobrazni.z niecierpliwoscia czekam na fotki!!!
male OT
to Twoj pierwszy post i juz mi sie podobasz ;)
EOT
Chyba jako pierwszy na tym forum widzial/dotykal/jezdzil/posiadal prawdziwego GTRa :lol:
Obrazek
Legion
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 4
Rejestracja: śr 27 gru, 2006 03:43

byc moze i forum jest Nissanowskie jednak po szerokiej ejgo lekturze dochodze do wnisoku ze ludzie udzielajacy tu rad sa kompetentni w calej gamie samochodow.
moje pytanie dotyczy przekadki kierownicy oczywiscie jednak nie w nissanie a w toyocie suprze, porownujac ceny w uk (supra twin turbo,400bhp,bodykit-ok 4000-5000 funtow)
do cen w niemczech (20000 euro) dochodze do wniosku ze to bylby naprawde swietny interes. dlatego jesli ktos ma jakies informacje z gory dziekuje za ich udzielenie :mrgreen:
Awatar użytkownika
Karrlos
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1402
Rejestracja: pn 26 sty, 2004 22:22
Lokalizacja: Gdańsk

Masz jedną osobę która robiła przekładkę w SKY'u
Jak zadzwonbisz to się dowiesz.

I tak będziesz potrzebował dawcy LHD - np deska itd itp.
EMWU is dead
Awatar użytkownika
ziperr
Stały gość
Stały gość
Posty: 242
Rejestracja: ndz 24 lip, 2005 12:51
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

a ja tak z innej beczki....co z tymi zdjeciami? przeciez sobota juz dawno minela :wink:
'Nigdy nie jest źle, ale zawsze może być lepiej' ;]
Awatar użytkownika
ZyZZyX
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 68
Rejestracja: sob 25 lut, 2006 23:57
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Chyba kolega jest tak podjarany ze nie ma czasu zrobic fotek :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przekładki RHD -> LHD”