przekładka kiery

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
suchy071
Stały gość
Stały gość
Posty: 354
Rejestracja: pt 27 lip, 2007 17:53
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

mam pytanie gdzie w PL można dokonać przekładki kiery z prawej na lewą strone, ile to trwa i jakie sa koszta.

Oczekuje poważnych odpowiedzi ponieważ jestem w Irlandi i na dniach kupuje autko i chciałem się zorientowac czy opłaca sie to później sprowadzić do PL i robić przekładke czy lepiej coś ciągnąc później np. z niemiec.

z góry wielkie ThX
Awatar użytkownika
ODINN
-#Klubowicz
-#Klubowicz
Posty: 1575
Rejestracja: czw 01 wrz, 2005 02:41
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

ale jaki samochod... renault laguna? peugot? :mrgreen:

jak masz wszystkie papierki i zezwolenia (umowa k/p, zaswiadczenie producenta ($) itd), to u pana Henia w garazu.

koszta robocizny min 2-3k(+) + czesci min 2-3k(+) + oplaty rejstracyjne/celne zalezne od ceny samochodu.

A inne, mniej popularne samochody, japonczyki... heeeeehe $$ :mrgreen: :mrgreen:
Kolektory dolotowe & wydechowe, wydechy, przepustnice, intercoolery, chlodnice, szyny paliwowe, aluminiowe zbiorniki paliwa.
Awatar użytkownika
suchy071
Stały gość
Stały gość
Posty: 354
Rejestracja: pt 27 lip, 2007 17:53
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

dokładnie to 200SX S13, Supra II , Eclipse II

innych aut niebiore pod uwage

czyli nie opłaca się tego ciągnąć do PL.....
Awatar użytkownika
ODINN
-#Klubowicz
-#Klubowicz
Posty: 1575
Rejestracja: czw 01 wrz, 2005 02:41
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

s13 - bez sensu

supra - troche lepiej, tylko kto ci przelozy kierownice i skad czesci?

to samo z eclipse...


taniej wyjdzie kupno w pl, i stracisz mniej czasu na rejstracje, oplaty, przekladki i inne dyrdymaly...

niektore modele w uk sa tansze, ale tylko ze wzgledu, ze sa bezuzyteczne w europie... tak wiec w wiekszosci przypadkow, samochody sprzedawane przez angoli ograniczone sa granica ich wlasnego panstwa. i to wplywa na cene.

oczywiscie wplywa jeszcze na to ich tryb zycia, zarobki, koszta utrzymania starszego samochodu, i kosmiczna cena robocizny i niektorych czesci... :mrgreen:
Kolektory dolotowe & wydechowe, wydechy, przepustnice, intercoolery, chlodnice, szyny paliwowe, aluminiowe zbiorniki paliwa.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przekładki RHD -> LHD”