Opony "letnie"

Moderator: Moderator

jata
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 26
Rejestracja: ndz 12 cze, 2011 21:13
Lokalizacja: Wilkowyja/Poznań

1) szukalem, nie znalazlem zadnej porady w temacie "najlepsze /cena/jakosc" opony na lato..
2) nie znalazlem dzialu na forum do pisania o oponach, wiec zakladam temat w "ogolnych"..
3) meritum: wlasnie odczulem gwaltowna potrzebe nabycia opon letnich i tu moje pytanie: macie jakies sprawdzone marki/modele, ktore daja rade??
konkretnie pytam o dwa rozmiary: 205/55/R16 [przod] i 215/55/R16 tyl [lub 225/55/R16]..
ze tak to okresle - nie chce utopic ~1500 PLN/kpl [taki przewiduje budzet] w opony, ktore moze i nie beda sluzyc do sportowej jazdy [ na to mam za male umiejetnosci, wiec indeks predkosci to ok. 220-250 kmph], ale pozwola w miare bezpiecznie prowadzic Nismo w roznych [takze tych ciezszych] warunkach drogowych..

jak powielam pytanie, to poprosze o trash i opr oraz link do tematu o oponach na priva..

pzdr!!
Ostatnio zmieniony pn 01 sie, 2011 09:18 przez jata, łącznie zmieniany 1 raz.
jata
--
Obrazek
Awatar użytkownika
cypher47
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 106
Rejestracja: śr 18 cze, 2008 19:57
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Ja mogę polecić w sposób całkowicie subiektywny Falkena FK452. Opona ze średniej półki, cicha, dobrze trzyma na mokrym, a w przypadku poślizgu (na moje wyczucie) przyjemnie się prowadzi i jest całkiem przewidywalna.
"You're under boost, the turbo is fully spooled, and life is good"

"Stereo stuff really isn't important. I like to hear the motor and the turbo wind up when I drive."
ODPOWIEDZ

Wróć do „Koła, felgi”