Szeroka stal vol.2

Moderator: Moderator

PiotrekŁDZ
Prime Druciarz
Posty: 1598
Rejestracja: sob 18 kwie, 2009 19:47
Lokalizacja: Łódź

Stoję przed wyborem felg i własciwie najbardziej się skłaniam ku szerokiej stali. Jest jednak duży problem bo nigdzie eni mogę znaleźć stalówek 4.114,3 17cali :( Największe są 15...

Pamiętam że ktoś keidys podrzucał linka do jakis amerykańskich stalówek do terenowek czy do wyścigów które juz były wystarczająco szerokie. Ale przeszukałem całe forum i... wiadomo jak działa wyszukiwarka :( Pamięta ktoś jakąś nazwe tych felg albo linka ?

Ewentualnie inne pomysły na szeroką stal 4x114 17cali ?

I pytanie do gdybania-jak mylsicie, czy takei felgi stalowe sa wystarczająco sztywne? Nie chodzi mi o to czy będzie drgało przy dużych prędkościach tylko czy nie będzie efektu pływania, albo jakeigoś nieprecyzyjnego prowadzenia? Czy nie będą się o0dkształcać w zakrętach na szerokeij oponie? :?
Awatar użytkownika
Binio_
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 4685
Rejestracja: wt 30 maja, 2006 01:19
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Musk w drifcie napiera na kilku kompletach tego i 'na codzien' ma taki komplecik wiec raczej jest ok, wiele innych aut tez na tym widziałem i raczej jak by pływały jak plastelina to by nie jezdzili na tym...

17cali w stalówce do twojego auta to za duzo , 16 styknie i gleba do tego :D
Awatar użytkownika
Draxan
Postojebca
Postojebca
Posty: 1642
Rejestracja: czw 23 cze, 2011 20:52
Lokalizacja: UK - Bridgend / PL - Kraków
Kontakt:

a to nie bedzie wazylo tyle ze auto bedzie przyspieszalo i hamowalo dramatycznie?
Awatar użytkownika
domino
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 2824
Rejestracja: ndz 31 sie, 2008 09:34
Lokalizacja: złotów

na tripie widzialem kolesia co na bardzo szerokich felgach chciał nam uciekac a że były koleiny to miotało nim okropnie sam nie wiem czy on tak do końca panował nad tym czy tylko kontrował kierownica raz lewo raz prawo. predkosc okolo 140 km\h
Zdrowaś turbino, powietrzaś pełna, gaz z Tobą Błogosławionaśty między kolektorami i błogosławiony owoc żywota twojego moment. Święta turbino, matko mocy, módl się za nami wolnymi, teraz i w godzinę braku wachy amen.
PiotrekŁDZ
Prime Druciarz
Posty: 1598
Rejestracja: sob 18 kwie, 2009 19:47
Lokalizacja: Łódź

Dupa zbita:/ maks stalówki na 4x114,3 to 15:/ Te felgi o kt5órych myślałem to od cherokee, ale 17 drogie i 5x114,3 więc jeszcze paisty bym musiał przekłądać:/

Pamietam że ktos miął s13 ze stalówkami szerokimi. Wiecie kto? Bym się popytał co i jak?

A jakby dać tkaie 15 szeroki na to wysoki bardoz nadziągnięy balon? co myślicie?


Obrazek

Jaki to jest rozmiar felgi? chyba więcej niż 15? O.o
Ostatnio zmieniony ndz 06 maja, 2012 12:01 przez PiotrekŁDZ, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
artoor200sx
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 804
Rejestracja: pt 11 wrz, 2009 10:39
Lokalizacja: ZKL Gąskowo ;)

FUNO bawi sie w poszerzanie stalowek , moze napisz do niego czy nie zrobilby Ci 17 na zyczenie :)
...:: Gdy Ci smutno jest ogromnie , kup pół litra przyjedz do mnie ::...
PiotrekŁDZ
Prime Druciarz
Posty: 1598
Rejestracja: sob 18 kwie, 2009 19:47
Lokalizacja: Łódź

Napsiane, dzięki!

Zaastanawima się czy nei kupic 4 felg 4x114,3 iprzespawać z nich środki do 17. Wiem zę goscie wycinają środki i wspawywują odwrotnie tak żeby felga wystawała. Tu by była podobna historia, ale dużo do spitolenia podczasz roboty no i trzeba tych felg kupic 8 sztuk... :/
Awatar użytkownika
artoor200sx
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 804
Rejestracja: pt 11 wrz, 2009 10:39
Lokalizacja: ZKL Gąskowo ;)

ja nie wiem czy te srodki nie beda za male z 15 do 17 ??
...:: Gdy Ci smutno jest ogromnie , kup pół litra przyjedz do mnie ::...
PiotrekŁDZ
Prime Druciarz
Posty: 1598
Rejestracja: sob 18 kwie, 2009 19:47
Lokalizacja: Łódź

myślałem zęby na tym stożku je przeciąć nie przy samym rancie... Ale eni weim nawet cyz to jest możliwe :(

Jakiekie sa metody zmiany rozstawu 108 na 114? da rade jakimiś nakrętkami pływającymi albo inną rzeźnią?
Awatar użytkownika
szaman
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 3183
Rejestracja: śr 13 sie, 2008 22:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

s13 na szerokiej rozowej stali to auta brata muska, jak sie nie myle, opisane na DF.
onepointeightT
--------------------------
Aby wstawić zdjęcia na forum należy(przy użyciu hostingu Zdjęcia Google):
- wrzucić fotki do zdjęcia google,
- dodać zdjęcia do wybranego albumu,
- będąc w albumie i posiadając zdjęcie na fullscreenie kliknąć prawym klawiszem myszy i wybrać "Kopiuj adres obrazu",
- na forum podczas pisania posta przy użyciu znaczników "IMG" wstawić wcześniej skopiowany link.
Awatar użytkownika
nismo33
Stały gość
Stały gość
Posty: 258
Rejestracja: pn 01 sie, 2011 13:00
Lokalizacja: Skoczów
Kontakt:

szaman pisze:s13 na szerokiej rozowej stali to auta brata muska, jak sie nie myle, opisane na DF.
Dokładnie, tu macie foto jak to wygląda. Jak dla mnie to bardzo fajna opcja.

Obrazek
Awatar użytkownika
Binio_
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 4685
Rejestracja: wt 30 maja, 2006 01:19
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

I są to 15" z naszymi wyszerzeniami ;)
PiotrekŁDZ
Prime Druciarz
Posty: 1598
Rejestracja: sob 18 kwie, 2009 19:47
Lokalizacja: Łódź

Napewno 15? Jeśli tak to trzeba przemysleć temat. Tylko musiał bym fure naprawde mocno zglebić...
Awatar użytkownika
Saqu
-#Sympatyk
-#Sympatyk
Posty: 1033
Rejestracja: ndz 17 kwie, 2011 20:18
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

odgrzewając kotlecika:

wertowałem o szerokiej stali i znalazłem ciekawą kolorystykę:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

ogólnie pomysł mi się podoba 8)
Ostatnio zmieniony pt 16 lis, 2012 22:23 przez Saqu, łącznie zmieniany 1 raz.
Poszukuję...
Awatar użytkownika
Artur1020
Postojebca
Postojebca
Posty: 1643
Rejestracja: pn 15 lut, 2010 22:46
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Kontakt:

tez je ostatnio widzialem hehehehe znajomemu szukalem szerokiej stali i tez to natrafilem
Ostatnio zmieniony sob 17 lis, 2012 14:48 przez Artur1020, łącznie zmieniany 1 raz.
Niesz sztuka zabić muche przednia szyba tylko boczną =)))
ODPOWIEDZ

Wróć do „Koła, felgi”