Nowe opony najtaniej gdzie ?

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
HaKeN
-#Klubowicz
-#Klubowicz
Posty: 431
Rejestracja: pt 08 mar, 2013 10:06
Lokalizacja: Wronki
Kontakt:

Szukam najtaniej jak się da nowych opon ktoś ma kogoś kto sprowadza albo ma hirtownie czy coś ? Poszukuje nówek 195/50 R15 albo w bardzo dobrym stanie używki w bardzo niskiej cenie ! Bo siatka się rozsypała w oponie i jest już lipa a 6mm miały :(
Awatar użytkownika
Fer
Stały gość
Stały gość
Posty: 405
Rejestracja: sob 17 lip, 2010 17:54
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Awatar użytkownika
HaKeN
-#Klubowicz
-#Klubowicz
Posty: 431
Rejestracja: pt 08 mar, 2013 10:06
Lokalizacja: Wronki
Kontakt:

właśnie natrafiłem na to i na oponeo.pl ta same cena opon :) teraz muszę dobrać coś co nie będzie hałasować aż tak ! Dzieki
Awatar użytkownika
wolek1993
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 125
Rejestracja: pn 17 mar, 2014 16:56
Lokalizacja: Olkusz/Kraków

A do czego to oponki? Jak do jazdy na co dzień bez potrzeby jakiejś lepszej przyczepności do Hankook Ventus Prime są cichutkie i niedrogie, mam u siebie w dupowozie (saab 9-3) i u mamy w Passacie i jestem zadowolony szczególnie właśnie z cichości.
300zx z31 '86 przyszłe drift machine
Awatar użytkownika
HaKeN
-#Klubowicz
-#Klubowicz
Posty: 431
Rejestracja: pt 08 mar, 2013 10:06
Lokalizacja: Wronki
Kontakt:

wolek1993 tak jak mówisz Hankook Ventus Prime właśnie rozważam albo Uniroyal RainExpert tudzież Barum Bravuris 3HM chyba njatansze i najlepsze rozwiazanie na nasze drogi :)
Awatar użytkownika
wolek1993
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 125
Rejestracja: pn 17 mar, 2014 16:56
Lokalizacja: Olkusz/Kraków

Na Uniroyalach nie jeździłem nigdy, Barumy (tylko nie pamiętam które) miała siostra u siebie i na mokrym to była masakra, ciche też wcale nie były. Dawno to było co prawda, ale jakiś uraz zostaje.
300zx z31 '86 przyszłe drift machine
Awatar użytkownika
szaman
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 3183
Rejestracja: śr 13 sie, 2008 22:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

ja obecnie trestuje sava uhp, w tym tygodniu porobie troche kilometrow to bede mogl powiedziec wiecej, na teraz mi sie podobaja, zakupione na oponeo i dotarly na drugi dzien z takimi oznaczeniami jak na stronce, wiec wszystko ok :D

edit: w tym rozmiarze co pisales czyli: 195/50/15 nie ma UHP sa tylko HP :/
Ostatnio zmieniony pn 02 cze, 2014 16:16 przez szaman, łącznie zmieniany 1 raz.
onepointeightT
--------------------------
Aby wstawić zdjęcia na forum należy(przy użyciu hostingu Zdjęcia Google):
- wrzucić fotki do zdjęcia google,
- dodać zdjęcia do wybranego albumu,
- będąc w albumie i posiadając zdjęcie na fullscreenie kliknąć prawym klawiszem myszy i wybrać "Kopiuj adres obrazu",
- na forum podczas pisania posta przy użyciu znaczników "IMG" wstawić wcześniej skopiowany link.
Awatar użytkownika
HaKeN
-#Klubowicz
-#Klubowicz
Posty: 431
Rejestracja: pt 08 mar, 2013 10:06
Lokalizacja: Wronki
Kontakt:

u mojego wulkanizatora dostałem w promocyjnej cenie continentale conti sport 2 :D to są już założone chociaż używki ale ich w ogóle nie słychać a i przyczepność mahoń choć musze zbieżność poprawić :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Koła, felgi”