Uwaga Zmiany w dziale giełda

UWAGA!!!
Posty zamykane automatycznie po 10 dniach od ostatniej odpowiedzi.

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
jarkowy
Założyciel Klubu
Założyciel Klubu
Posty: 1088
Rejestracja: sob 26 lip, 2003 23:29
Lokalizacja: Władysławowo
Kontakt:

Giełda zgodnie z planem zostaje odblokowana.
Forum się uspokoiło właśnie dzięki zamknięciu giełdy i gruntownych porządkach (dzięki dla wszystkich moderatorów!!!)
Zgodnie z ankietą otwieramy giełde na nowych zasadach.
http://forum.turbokillers.com/viewtopic ... 4b258ec560

Wyniki ankiety:
- Otwartym ale tylko gdy będą prowadzone opinie o sprzedawcach
- Otwartym ale tylko dla sporadycznych sprzdaży - etatowi handlarze płacą składke i przechodzą weryfikacje

- Czyli drobni sprzedawcy którym coś zalega lub chą się czegoś pozbyć mogą wystawiać 1dno ogłoszenie w ciągu 10ciu dni (czyli w dziale giełda znajduje się tylko JEDNO ogłoszenie danego sprzedawcy) Sprzedawca zakłada Swój topic w dziale opinie o sprzedawcach i ROBI TO NAJPIERW a potem wystawia ogłoszenie
http://forum.turbokillers.com/opinie-o- ... h-vf45.htm
NIestosowanie się do tych regół to BAN

- Etatowi sprzedawcy to ci co zamieszczają więcej niż jedno ogłoszenie w dziale giełda. Ci postępują tak samo jak drobni ale opłacają jeszcze składkę klubową
http://forum.turbokillers.com/tematy10/ ... t11283.htm
NIestosowanie się do zasady to BAN

Zbeby wykluczyć cwaniactwo. W jednym topicu o sprzedaży znajduje się JEDNA rzecz która jest związana z tytułem w nagłówku. Nie dopuszczalne jest takie ogłoszenie w którym napiszemy w tytule sprzedam części do nissana a w opisie będą powymieniane dziesiątki gratów. Nie dopuszczalne jest pisanie w tytule sprzedam silnik a w opisie będzie silnik turbo i zawieszenie. Nie stosowanie się do tej zasady to BAN
GTR Sprzedany ale Avatara spobie zostawiam z sentymentu...

SKYRACING

OO\____/OO

602227141


Turbokiller

automatyka www.horyzont.co
pokoje gościnne nad morzem we władysławowwie www.impresja.co
600-961-666
Awatar użytkownika
jarkowy
Założyciel Klubu
Założyciel Klubu
Posty: 1088
Rejestracja: sob 26 lip, 2003 23:29
Lokalizacja: Władysławowo
Kontakt:

Podbijam temat żeby wszyscy go przeczytali Obecne ogłoszenia potraktowane będą na starych zasadach ale ogłoszenia po TYM poście będą gruntownie weryfikowane!
GTR Sprzedany ale Avatara spobie zostawiam z sentymentu...

SKYRACING

OO\____/OO

602227141


Turbokiller

automatyka www.horyzont.co
pokoje gościnne nad morzem we władysławowwie www.impresja.co
600-961-666
Awatar użytkownika
p.g.
Stały gość
Stały gość
Posty: 228
Rejestracja: sob 02 sie, 2008 12:19
Lokalizacja: olsztyn
Kontakt:

hmm zapytam w gwoli scislosci bo jestem srednio bystry... czy jezelija mma na sprzedaz czesci silnikowe plus powedzmy fotele plus jakie <font class="red">PIP</font> ktore mi zostaly a sprzedaje bo zbieram powiedzny na inny silnik i inne fotele i w ogole fura zmienia przeznaczenie to znaczy ze po kazdym ogloszeniu musze czekac 10 dni i np pozniej dopiero moge wystawic fotele?
Awatar użytkownika
xmarv
Stały gość
Stały gość
Posty: 209
Rejestracja: śr 25 lip, 2007 22:54
Lokalizacja: Biery/Bielsko-Biała
Kontakt:

Z tego co ja rozumiem to można wystawić więcej jak jedno ogłoszenie tyle, że wtedy jako sprzedawca etatowy płacisz składkę. Tak mi się wydaje ^^

[ Dodano: Pią 24 Lip, 2009 13:36 ]
I wtedy części sprzedajesz z osobna w poszczególnych tematach, które wygasają po 10 dniach.
= There is no easy way from the earth to the stars =
Awatar użytkownika
jarkowy
Założyciel Klubu
Założyciel Klubu
Posty: 1088
Rejestracja: sob 26 lip, 2003 23:29
Lokalizacja: Władysławowo
Kontakt:

xmarv to obioł w całość szybciej niż ja.
Ale ciebie to P.G nie dotyczy bo opłaciłeś składkę.
Jenak powinieneś założyć topic o sobie w opiniach jeżeli jeszcze tego nie zrobiłeś.
GTR Sprzedany ale Avatara spobie zostawiam z sentymentu...

SKYRACING

OO\____/OO

602227141


Turbokiller

automatyka www.horyzont.co
pokoje gościnne nad morzem we władysławowwie www.impresja.co
600-961-666
Awatar użytkownika
bybs
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 878
Rejestracja: śr 26 mar, 2008 21:36
Lokalizacja: Zgierz/Lodz
Kontakt:

jarkowy pisze:-
Zbeby wykluczyć cwaniactwo. W jednym topicu o sprzedaży znajduje się JEDNA rzecz która jest związana z tytułem w nagłówku. Nie dopuszczalne jest takie ogłoszenie w którym napiszemy w tytule sprzedam części do nissana a w opisie będą powymieniane dziesiątki gratów. Nie dopuszczalne jest pisanie w tytule sprzedam silnik a w opisie będzie silnik turbo i zawieszenie. Nie stosowanie się do tej zasady to BAN
czyli w jednym ogloszeniu 1 czesc ???
bzdura na maxa
np mam do sprzedania drzwi ale moge je sprzedac w calosci lub na czesci wiec wystawiam oferty:
1 zamek
2 klamka
3 mechanizm szyby
4 szyba
5 drzwi
6 lusterko
7 obicie
niby mozna zawsze napisac ze do sprzedania sa drzwi w calosci lub na czesci ale to i tak nic nie da

to tyle tematow mam zakladac do 1 drzwi ??
to ciekawe jaki bedzie syf jak wystawie kazda czesc z auta na forum :) troche dziwne to bedzie bo troche czesci mam jak i inni uzytkownicy
po co zmieniac cos co jest dobre ??
Awatar użytkownika
xmarv
Stały gość
Stały gość
Posty: 209
Rejestracja: śr 25 lip, 2007 22:54
Lokalizacja: Biery/Bielsko-Biała
Kontakt:

bybs pisze:
jarkowy pisze:-
Zbeby wykluczyć cwaniactwo. W jednym topicu o sprzedaży znajduje się JEDNA rzecz która jest związana z tytułem w nagłówku. Nie dopuszczalne jest takie ogłoszenie w którym napiszemy w tytule sprzedam części do nissana a w opisie będą powymieniane dziesiątki gratów. Nie dopuszczalne jest pisanie w tytule sprzedam silnik a w opisie będzie silnik turbo i zawieszenie. Nie stosowanie się do tej zasady to BAN
czyli w jednym ogloszeniu 1 czesc ???
bzdura na maxa
np mam do sprzedania drzwi ale moge je sprzedac w calosci lub na czesci wiec wystawiam oferty:
1 zamek
2 klamka
3 mechanizm szyby
4 szyba
5 drzwi
6 lusterko
7 obicie
niby mozna zawsze napisac ze do sprzedania sa drzwi w calosci lub na czesci ale to i tak nic nie da

to tyle tematow mam zakladac do 1 drzwi ??
to ciekawe jaki bedzie syf jak wystawie kazda czesc z auta na forum :) troche dziwne to bedzie bo troche czesci mam jak i inni uzytkownicy
po co zmieniac cos co jest dobre ??
Prawdę mówiąc jestem podobnego zdania. Można by to jakoś uogólnić, powinna być możliwość sprzedaży pewnych elementów na zasadzie sprzedam "w całości lub na części" bo inaczej narobi się bajzel w ogłoszeniach, albo całe strony będą zawalone tematami jednej osoby.
= There is no easy way from the earth to the stars =
Awatar użytkownika
jarkowy
Założyciel Klubu
Założyciel Klubu
Posty: 1088
Rejestracja: sob 26 lip, 2003 23:29
Lokalizacja: Władysławowo
Kontakt:

Nie zrozumieliście mnie.
Sprzedaje drzwi ok na części lub w całości ok ale jak w tytule napszesz drzwi a w wątku dopiszesz tłok na drugi szlif lewa półośka i przedni amor to już nie dopuszczalne...
chyba bardziej tłumaczyć nie musze...
GTR Sprzedany ale Avatara spobie zostawiam z sentymentu...

SKYRACING

OO\____/OO

602227141


Turbokiller

automatyka www.horyzont.co
pokoje gościnne nad morzem we władysławowwie www.impresja.co
600-961-666
Zablokowany

Wróć do „Sprzedam (stock exchange)”